By | March 1, 2018
Remove Fapmeth.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Fapmeth.com. המדריך להסרת Fapmeth.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Fapmeth.com הוא לא אתר אמין. למעשה, רואים כל הזמן בעת גלישה באינטרנט אומר כי אתם מתמודדים עם זיהום סייבר. המחשב בנמלים של המזיק adware, זו הסיבה למה אתה לא יכול להיפטר Fapmeth.com. אל תיבהלו! . כן, אתה נגוע adware אבל המצב שלך יכול להיות הרבה יותר גרוע. Fapmeth.com היא תוכנית זדונית, אבל קל יחסית להסיר.

גם, בהשוואה ransomware סוסים טרויאניים, תוכנת פרסום זה הוא הרבה פחות מזיק. ובכל זאת, זה לא אומר כי המזיק הוא לא מזיק. יש דבר כזה. אם זה לא מזיק, זה לא יהיה בקטגוריה טפיל סייבר. אנו רק אומרים זה שתיקח פעולות מיידיות נגד זה, אתה תהיה מסוגל שתסיר אותו לפני שהוא מקבל שליטה ולפני להחריף את הבעיות שלך. קח את המראה של הדף Fapmeth.com כאות אזהרה, לשים לב לזה. למצוא איפה אורב adware במחשב שלך ולהסיר אותו על המקום. זהו המסלול הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט. . לקחת את זה לפני שיהיה מאוחר מדי

Adware במסורת מבלי שיבחינו, זה לא נבזבז זמן. מרגע זה והלאה את חווית הגלישה שלכם לא יהיה אותו יותר. אתה כל הזמן להיות מנותב מחדש מפוקפק למראה עמודים עם תוכן מפוקפק. יתר על כן, אתה מקבל מוצפים עם פרסומות. המסך שלך מכוסה פרסומות מעצבן כל הזמן. לא משנה באיזה עמוד אתה מבקר, הנה הם! פקיעה, מהבהב מולך.

דמיינו בהתמודדות עם פריטים מוקפצים אלה, 24/ 7. . זה פשוט בלתי אפשרי. כל ההפרעות האלה למנוע ממך את השימוש במחשב בדרך כלל. המחשב, בתורו, היא גם סובלת התעלולים של adware. מהירותו מאיטה משמעותית. זה מתחיל להתרסק קפוא. זה מתקשה לייצב את החיבור לאינטרנט, וכו ‘. אבל בוא נחזור אל המודעות.

Remove Fapmeth.com

The Fapmeth.com Virus

אתה בטח תוהה למה פולשנית כל כך מודעות אלה. . ובכן, זה בגלל נוכלים להשתמש בהם למטרות זדוניות שלהם. זה נכון. הם משתמשים בהם כדי להגביר את התנועה לדפים מסוימים אז הם יכולים לקבל רווחים באמצעות מנגנון תשלום לכל קליק. אבל הרווחים שלהם על חשבונך. הופכים את נותן החסות של הפושעים רק על ידי שמירה על הפרסום על הסיפון. אתה מניח את עצמך בסיכון בו זמנית.

חלק מהפרסומות מסוכנות. הם טומנים בחובם איומי תוכנות זדוניות יותר שבה אתה יכול לקבל רק עם לחץ. כמובן, ייתכנו כמה פרסומות בטוח לחלוטין. אבל אתה לא יכול לדעת מי זה מי. אלא אם תלחץ, אז יהיה מאוחר מדי. אם אתה לוחץ על הפרסומת הלא נכון להדביק את המחשב נגוע כבר שלך אפילו יותר. אתה עדיין נאבקים עם זה המזיק. הדבר האחרון אתה זקוק לו כדי למלא את המחשב שלך עם טפילים. . אז תתרחק הכל adware העומד בדרכך ומחק אותו בהזדמנות הראשונה שתהיה לך. כדי לעשות זאת באופן ידני, השתמש המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה.

איך אתה? נדבק עם פרסום זה? הזיהום לא יכולים להיכנס ללא אישורך, ולכן הוא משתמש חשאי טריקים כדי לקבל את זה. אחד הטריקים הללו הוא מזויף תוכנית או מערכת עדכונים. להיזהר בעת התקנת עדכונים. הקפד להוריד אותם ממקור חוקי ואתה לעולם לא יקבל את התנאים ואת הרישיון Conditions/ לפני לקרוא אותם בקפידה. שיש משהו שם אשר אתה לגמרי נגד אבל אם לא קראת את זה, אתה בסופו של דבר להסכים זה מבלי לשים לב.

לדוגמה, אולי אתה חושב שאתה מעדכן Java ואילו במציאות, אתה מתקין מגעיל adware אשר להרוס את חוויית הגלישה שלך גורם לך להימנע משימוש במחשב שלך. תחשוב פעמיים לפני שאתה נותן את הסכמתך למשהו שלא קראת! זיהומים הם בכל רחבי האינטרנט, להתפלל עבור חיפזון, רשלנות, הסחת דעת. לא גרנד אותם! תשמור על המחשב שלך.

הסרת Fapmeth.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Fapmeth.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *