By | October 11, 2018
Remove Efix.com

Efix.com הוא אתר חשוד פגום אשר אינו אמין מאוד, אתה בהחלט לא צריך להשתמש בו. בכל מקרה, תגלה שזה כבר קיים במחשב שלך, עליך להסיר אותו בהקדם האפשרי.

השיטה הטובה ביותר לשימוש בעת התמודדות עם אתרים מסוכנים היא למחוק אותם ברגע שאתה מבחין בהם. בדרך זו, לא תחווה את הבעיות אשר Efix.com עלול לגרום. המטרה העיקרית של תוכנה זדונית זו היא להונות אותך בכל דרך אפשרית. אז כדי להימנע מלהפוך לקרבן ל Efix.com של ערכות, יהיה עליך להסיר אתר חשוד מהמחשב מיד.

Efix.com מחלחל המחשב תוך הסתמכות על הטעיה. האתר עושה שימוש בתחבולות שונות, להשתמש בכל אלה כדי להגדיר במערכת שלך. Efix.com כל-כך חכם כי זה לא רק מצליח להטעות אותך לתוך המאפשר התקנה שלה, אבל הוא גם מצליח להסתיר את קיומו לאורך זמן. משמעות הדבר היא כי למרות העובדה כי נתת אותו, אתה אפילו לא מודעים לכך.

השיטות הנפוצות ביותר של התפלגות Efix.com הם דרך freeware ארוזות, קבצים מצורפים דוא ל זבל, אתרי אינטרנט פגומה, קישורים פגומים. האתר הוא גם מסוגל להעמיד פני עדכון מערכת כוזבת. עם זאת, לאחר לחיצה על “מסכים”, “עדכן”, “מקבל” או מה זה מראה לך, אתה מיד תקוע עם זה.

למעשה, השיטות הנ ל הן פורה למדי אך יש להם דבר אחד במשותף-הם כולם מסתמכים על הסחת הדעת שלך. לפיכך, עליו להיות זהיר מאוד בעת התקנת תוכנה חדשה, לקרוא את כל התנאים, בתנאי שסופקו על-ידי היישום. במקרה אחר, סביר מאוד לסיים עם תוכנות זדוניות על המערכת.

Remove Efix.com

The Efix.com Virus

אם תנסה לפתוח Efix.com, תוכל לראות כי האתר לא עובד כרגע. האתר קובע כי נמסר כמו הונאה ולאחר, כתוצאה מכך, היא חסומה. למעשה, אין זה פלא כי זה נלקח למטה, בהתחשב שזה הוא גורלו של כל אתרי אינטרנט של דיוג מזויף.

אתר דיוג פורסם על ידי צדדים שלישיים לא אמין רק שמטרתו להרוויח רווח ממך. על מנת להגשים את מטרתו העיקרית, פעם מותקן במחשב האישי שלך, Efix.com מתחיל להציף את הצג עם טונות של פרסומות מוקפצות חסר תועלת. אולם, מה כדאי לדעת הוא כי מודעות אלה לא באקראי מוצגים לך.

מטרתם העיקרית של המודעות היא ליצור יותר תעבורת אינטרנט עבור אתרי אינטרנט ספציפיים ולייצר הכנסה לשלם לכל קליק על הצדדים השלישיים הנ ל מוסתר מאחורי האתר פגום. זו הסיבה למה הכלי זדוניות מציף אותך עם כל כך הרבה פרסומות.

להיות מודע כי כל מודעה. אתה לוחץ על עושה רווח עבור מפרסמי שלה. לכן, מומלץ מאוד להימנע לחיצה עליהם כפי הם ככל הנראה יוביל יותר התקנות תוכנות זדוניות במחשב הווירטואלי. המודעות פולשניות צצים בכל פעם תנסה לגלוש באינטרנט, להוביל קריסות מערכת תכופים ואת ביצועי המחשב איטיים יותר. כדי לא להתמודד עם כל הבעיות האלה, עליך להסיר בהקדם האפשרי Efix.com.

הסרת Efix.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Efix.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *