By | August 9, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Eazydevlin.xyz. המדריך להסרת Eazydevlin.xyz עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

קיומו של Eazydevlin.xyz בכלל נתב מחדש זה לא סימן טוב. ייתכן שתבחין כי ספק הבית ולחפש הוחלפו על-ידי אתר זה. זה הפצצה מעצבן של המודעות פולשניות רבים הינם תסמינים של זיהום חוטפי דפדפן. כי החוטפים מסוגלים לשנות את הגדרות הדפדפן לא משנה מה הם רוצים, הם יכולים גם להתקין סרגלי כלים מפוקפקים, הרחבות ואפליקציות כי הם דבר מלבד שימושי ואמין.

מה עוד, פרטיותך באינטרנט יהיה פחות או יותר שאינם קיימים, אם הדפדפן שלך נחטף על ידי טפיל זה. הוא מסוגל לגנוב נתונים אינטרנט כמו היסטוריית גלישה, הרגלי הגלישה, שאילתות חיפוש, דפים מועדפים, וכו. בזכות מידע כזה, התוכנה הזדונית יהיה מסוגל לייצר תוכן מותאם אישית, אשר המשתמש ככל הנראה ללחוץ על, על-פי נתונים המתקבלים כבר.

הדבר הוא, משתמשים ביודעין לאפשר הדברה זה זדוני במחשב שלהם. איך זה אפשרי? חוטפי מתפשטים לרוב באמצעות קבצי torrent מושחתים מיילים וקבצים מצורפים, חבילות תוכנה חופשית, בקשות לעדכון מזויפים, קישורים מפוקפק, מודעות, דואר זבל, וכו ‘. על מנת לנווט הראשונה של דלקות קיברנטי לא רצויים, אנו מציעים שאת ההמלצות שלנו. אם עליך לעדכן את התוכנה במחשב שלך, לא סומך על מוקפץ אקראי זה הוא דוחק אותך ללחוץ על הקישור עדכון מפוקפק. במקום זאת, מסתמכים על מקורות רשמיים, מורשים בלבד.

בעת התמודדות עם תוכן שהורדת מהאינטרנט, עדיף תמיד לבחור עבור התאמה אישית או סוג התקנה מתקדמות. משתמשים רבים על הטעות של בחירת מצב מהיר באשף ההתקנה, ולכן הם לא רואים הצרור תוכנה למעשה להכיל תוכניות נוספות ויישומים כי הם למעשה תוכנות זדוניות בתחפושת. . זה איך, ברוב המקרים, טפילים זדוני מופיעים במחשב שלך ללא הזמנה.

חשוב לציין, כי בעוד חוטפי דפדפן נחשבים לא וירוסים אמיתיים’ ‘, הם לא מזיק. . כן, הם לא להדביק את מערכת המחשב שלך. הם תוקפים דפדפנים שלך. אם אתה לא ממשיך עם ההסרה של טפיל זה סייבר, אתה עלול לאבד מידע אישי כגון, אך לא מוגבל סיסמאות, מזהה הכניסה, IP כתובות, בנק באישורי חשבונות, מספרי כרטיסי אשראי, וכו ‘. יתר על כן, ייתכן לחיצה הענקת האקרים גישה למחשב שלך. . איך? על ידי לחיצה על מודעות נגועים או חלונות קופצים.

ברוב המקרים, מודעות כאלה ידועים כדי לקדם מכירות בלעדיים, מבצעים מיוחדים, הנחות, קופונים, הודעות עדכון מזויפים, כלי השירות מפוקפק, כמו גם התראות מהבהב. תמיד חושבים פעמיים לפני שאתה לוחץ על כל דבר. אתה יכול לאפשר וירוס לחדור למחשב. אם אתם מחפשים דרך להחזיר את השליטה על הדפדפן שלך, יש לנו פתרון עבורך. תעקבו אחר ההוראות שלנו מפורט להלן ולחזור לחוויית הגלישה ובטוחה ללא פרסומות.

הסרת Eazydevlin.xyz

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Eazydevlin.xyz של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Eazydevlin.xyz מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *