By | September 4, 2018
Remove Dt.adsafeprotected.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Dt.adsafeprotected.com. המדריך להסרת Dt.adsafeprotected.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

המראה של אתר האינטרנט של Dt.adsafeprotected.com היא סימפטום של זיהום פרסום מגעיל. פרסום קיים כדי ליצור הכנסה היוצר שלה, כמו גם את העמודים שהיא תקדם. . זה למה, ברגע הטפיל יוצר עצמה, זה ימשיכו להפוך את הדפדפן שלך לתוך כלי הצגת המודעה. הדברה זה סייבר יעשו הכל כדי לוודא את מאמציה משתלמים.

בזכות היכולת של adware לעקוב אחר פעילותך באינטרנט, תשתלט על היסטוריית הגלישה שלך ואת שאילתות חיפוש, התוכנה הזדונית באפשרותך להתאים אישית את התוכן מודעות. מאמץ כזה שם, כך שהמשתמש נוטים יותר לחץ על מודעות ולהפיק ובכך ביודעין רווח עבור פושעי סייבר באמצעות שיטת תשלום לכל קליק. המודעות מרובים בוודאי ויציקו לך. תוכן בחסות כל הזמן יפריעו לגלישה שלך, לא משנה איזה דף שאתה מבקר. הטפיל יכול ללכת אפילו כפי בכרמאן להשהות וידאו כי אתה צופה, רק כדי להציג פרסומות מוצל.

פרסום בדרך כלל מתחבא מאחורי חבילות תוכנה חופשית, קבצי torrent, בקשות לעדכון מזויפים, דוא ל זבל, קבצים מצורפים, וכן קישורים המפוקפק של מודעות. תוכנה זדונית זו לא יכול לפרוץ לתוך המחשב שלך. . זה לא מתקדם. היא זקוקה לעזרה שלך כדי לפלוש. אם אתה משלם תשומת לב למה שאתה לחץ על, אתה יכול למנוע זיהום סייבר פוטנציאליים.

Remove Dt.adsafeprotected.com

The Dt.adsafeprotected.com Virus

לעתים קרובות יותר מאשר לא, המודעות זה נראה טוב מכדי להיות אמיתי, מתבררים להוביל מקורות עם אבטחה מפוקפקת. ייתכן לחיצה במתכוון הענקת גישה איום זדוני במערכת המחשב שלך, או המאפשר וירוס לפתוח דלתות אחוריות עבור האקרים שמחפשים רווח על ידי קבלת המידע האישי והפיננסי שלך ושיתוף נתונים אלה עם השני שלישיים.

פרסום זה לא לזלזל. על-ידי שמירתה בדפדפן שלך, והמצב להחמיר עם כל דקה שעוברת. אתה רואה, עוד נתת טפיל זה להישאר, פרסומות יותר יהיה מסוגל לייצר. כמות עצומה כזו של המודעות יהיה בן overburden את הדפדפן, הוא יתחיל מתרסק ואז להקפיא באופן בלתי צפוי. חיבור אינטרנט איטי, פיגר אחריו הם תסמינים אחרים שהם גם אותות נוכחות adware במחשב האישי שלך.

. אל תבזבז עוד זמן! להיפטר למטרד הזה כמה שיותר מהר, לפני שיהיה מסוגל לגנוב נתונים יקרי ערך כגון אבל לא מוגבל מספרי כרטיסי אשראי, חשבונות בנק, סיסמאות, ועוד. להגן על הנוכחות המקוונת שלך ולחזור ובטוחה ללא פרסומות גלישה על-ידי הסרת טפיל זה בהקדם האפשרי!

הסרת Dt.adsafeprotected.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Dt.adsafeprotected.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *