By | June 22, 2018
Remove Dregol.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Dregol.com. המדריך להסרת Dregol.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Dregol.com הוא מנוע חיפוש לא מהימן אחר המסוגל לשנות את מרכזי דפדפני אינטרנט-אינטרנט אקספלורר, מוזילה פיירפוקס, גוגל כרום ללא רשותך. לפיכך, התוכנית יש שחולקו לקטגוריות כמו החוטף דפדפן.

Dregol.com דומה מאוד Binkiland, Vosteran, Astromenda ו- Taplika חוטפי דפדפן. השינוי הבולט ביותר שנעשו על ידי Dregol.com הוא השינוי של דף הבית ולחפש מנוע שלך המוגדר כברירת מחדל. למעשה, זה בדיוק כמו חוטפי לעבוד – ברגע שהם לחדור למחשב, שעליהם אין אישור כדי ליישם שינויים, אשר בהחלט עלול לגרום נזק למחשב שלך. עם זאת, מה שמעניין יותר, היא העובדה כי אתה לא יכול לזכור להתקין התוכנית במערכת, זה בהחלט יטריד אותך.

למעשה, Dregol.com לא צריך שום אישור כדי להיכנס למחשב שלך. החוטף הזה הוא כל כך מיומן כי היא עלולה לגרום לך להתקין אותו בעצמך. מבלי שיידע על כך. לרוב, Dregol.com מזין את המחשב שלך יחד עם אחרים freeware, מכיוון שהוא מספק ואולי נקודת הכניסה הקל ביותר עבורה. מסיבה זו, בכל פעם בעת התקנת תוכנה חדשה במחשב הווירטואלי שלך, עליך לקרוא כל לתנאים ולהתניות שסופקו על-ידי אשף ההתקנה. אחרת, שלך יחוו בעיות הקשורות לאבטחה.

בתוך התיק Dregol.com תסנין המערכת, חוטפי יהיה לא רק להחליף ספק דף הבית, חיפוש, אבל זה יהיה גם להוסיף סיומת לדפדפן Mozilla Firefox. הבעיה כאן היא כי אין אפשרות למחוק סיומת זו דרך לוח הבקרה. לפיכך, עליך להתקין כלי לגיטימי antimalware במחשב וירטואלי, פעולה שתמחק את כל תוכניות רצויות מהמחשב שלך.

Remove Dregol.com

The Dregol.com Virus

פעם מותקן במחשב שלך, Dregol.com מתחיל להציף את הצג עם פרסומות מסחריות וקישורים רבים. למרבה הצער, לא קל מאוד לזהות קישורים אלה, כך שאתה יכול לפתוח אותם במקרה ולאחר שיעבירו קצת פגום באתרי אינטרנט עם תכנים זדוניים. במקרה כזה, המחשב הווירטואלי שלך היא מאוד סביר לקבל נגוע תוכנות זדוניות. מסיבה זו, שמירה על Dregol.com במערכת אינו מומלץ.

כאמור לעיל, אין באפשרותך להסיר Dregol.com דרך לוח הבקרה לחלוטין כי עדיין יהיה עליך למחוק את הסיומת מ- Mozilla Firefox ולשנות ספק הבית ולחפש בעצמך. לפיכך, שיטת הסרה ידנית יכול להיות קשה עבורך. בכל זאת, אתה תמיד יכול להשתמש כלי להסרת תוכנות זדוניות אוטומטיים אשר יכול להיות הרבה יותר יעיל במקרה זה.

למקרה הפעלות הגלישה שלך הועברו לאתרי אינטרנט לא מהימנים, קבצים פרוץ, סביר מאוד כי פרסום יישומים עשויים הצליחו לחדור לתוך המחשב הווירטואלי. כתוצאה מכך, כמה זיהומים עלולים להיות מוסתרים לתוך המערכת, הם יכולים לאפשר כמה פושעי סייבר לקבל גישה למחשב שלך, לגנוב את הנתונים הרגישים שלך. אם זה יקרה, הדרך היחידה למחוק לחלוטין איומים מן המערכת, להגן על הנתונים האישיים שלך נגנב, היא להשתמש תוכנית אבטחה אוטומטיים. באמצעות זה, כל זיהומים מוסתר יכול להיות ממוקם, למחוק מיד.

Dregol.com ניתן למחוק באופן ידני או באופן אוטומטי. הוראות הסרה ידנית ניתנים להלן במאמר זה. למרות זאת, גם אם השלמת תהליך הסרה ידנית, עדיין עליך להפעיל סריקה מלאה של המחשב האישי שלך כדי לזהות את השאריות הרישום או קבצים זמניים. אתה יכול לעשות את זה על-ידי התקנת כלי למאבק מוניטין אשר יביא למחיקת כל האיומים הקיימים בעת ובעונה אחת, להגן על המערכת שלך מפני תוכנות זדוניות בכל עת.

הסרת Dregol.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Dregol.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *