By | January 25, 2018
Remove DownloadMuze Search Plus

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר DownloadMuze Search Plus. המדריך להסרת DownloadMuze Search Plus עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

DownloadMuze Search Plus היא הרחבה לדפדפן. השירות משווקת כלי חיפוש אופטימיזציה. זה אמור לשפר הפעלות הגלישה שלך. השירותים שהיא מציעה כוללים בחירת דפדפן אינטרנט מותאם אישית, שמירה על סרגל הקישורים, והקלה ההפעלות חיפוש. DownloadMuze Search Plus בחנות האינטרנט של Chrome. אם העבודה או הלימודים שלך תלויות על איתור מידע באינטרנט, ייתכן שתחליט לנסות יישום זה. זו תהיה טעות. לדעת מומחי ביטחון, DownloadMuze Search Plus הוא החוטף דפדפן. הכלי נוכלים חשיפת המשתמשים לסיכוני מתנגש עם הגדרות פנימיות של הלקוח הגלישה שלהם, לשנות את תוצאות החיפוש שלהם ועל פיקוח על הפעילות המקוונת שלהם.

אם לא רכשת DownloadMuze Search Plus מחנות האינטרנט של Chrome, אתה בטח תוהה איך ומתי יש להתקין אותו לדפדפן האינטרנט שלך. יש הסבר הגיוני. בשלב מסוים, בזימבבואה כדי לתת הרשאה עבור התקנה שלה. התוכנית מרושע מנצל מספר הפצת וקטורים. הדפוס השכיח ביותר כהה היא bundling. החוטף יכול להקשר כלי פיראטיים, פיסת freeware או תוכנות שיתופיות. הלקוח להורדה יציע לך DownloadMuze Search Plus ככלי בונוס. אפשרות ברירת המחדל יהיה לכלול את היישום בתהליך. השמטת לקרוא את התניות והתנאים, לשנות את הגדרת תגרום בו מקבל גישה למערכת שלך.

המנה של DownloadMuze Search Plus עשויים להיות מוסתרים מאחורי מצורף דואר אלקטרוני דואר זבל. בהודעה, נוכל יסביר כי הוא שולח לך מסמך על עניין חשוב. כדי להפוך את הדיווחים מזויף נראה מקורי, הוא יכול להציג את עצמו כנציג של חברה מקורית או ארגון. אם אינך מקבל דואר אלקטרוני שלא ציפיתם, להגיה את אנשי הקשר כדי לוודא שהשולח הוא מי שהוא טוען שהוא. באופן כללי, אתה צריך להיות זהיר על המקורות שאתה בוטח. ואתרי אינטרנט שנפרצו קישורים פגומים יכולים לקבל את המחשב שלך נגוע לאחר לחיצה בודדת. כאשר אתה מזין את התחום זדוני, ההורדה של התוכנה הזדונית כלולות יופעל אוטומטית. עושה את המחקר שלך באתרי אינטרנט לא מוכרים, רק עקוב אחר הקישורים מאנשים. אתה בטוח? שתוכל לסמוך.

Remove DownloadMuze Search Plus

The DownloadMuze Search Plus Virus

למרות DownloadMuze Search Plus מאפשרת למשתמשים לבחור את מנוע החיפוש המועדף שלהם, שיהפוך את ספק החיפוש שלהם דף הבית ואת ברירת המחדל כדי לאתר מסוים. אתה נאלץ לבצע את החיפושים שלך דרך apps.searchalgo.com כאשר חוטפי פעילה במערכת שלך. הכלי פולשניות אינו מאפשר למשתמשים לחזור אל הגדרות מותאמות אישית שלהם. השינויים יצורפו למטרה. תוצאות החיפוש שלך להיות מניפולציות כדי לכלול אתרי אינטרנט נתמך. . זה איך גורם DownloadMuze Search Plus רווח של המפתחים שלה. התוכנית סמויה מייצר הכנסות על-ידי פריסת מערכת תשלום לכל קליק. בכל פעם שמשתמש לוחץ על קישור ממומן, סכום מסויים מוענק על ידי הבעלים של התחום המתאים.

ישנן שתי גישות להביא תוכן נתמך תשומת לבם של המשתמשים. מתנגש עם דפדפן האינטרנט מקבל רק עד כה. השיטה יעילה יותר היא להציג פרסומות. DownloadMuze Search Plus יציף את המסך עם פריטים מוקפצים, פופ-unders, באנרים, freebies, קופונים, מוטבעת אינטרסטיציאליות, צף, הקשרי, המעבר, ואת המודעות השוואה. החלונות תציג את הצעות בלעדיות עבור מוצרי צאיכה אחרים, כמו בגדים, אביזרים, מכשירים טכנולוגיים, רהיטים, קישוטים, ציוד ספורט, ציוד גינון, משחקים, פריטים אחרים. שימו לב כי החוטף אינו בודק את המהימנות של אתרי אינטרנט שמוביל. זה עדיף להימנע פרסומות לא רצויות.

אחרים האיום הגדול ביותר סביב תנוחות DownloadMuze Search Plus הוא גניבת נתונים. תוכנית חמקנית רצועות הגולשים גלישה הפעלות ומתעדת את המידע המאוחסן בדפדפן האינטרנט. זה ישיג את היסטוריית גלישה, עוגיות, הקשות, IP כתובת, מיקום גיאוגרפי, מיקוד, פרטים דמוגרפיים, חשבון דוא ל, מספר טלפון, פקס, שמות משתמשים, סיסמאות, ואישורים פיננסיים. האנשים מאחורי חוטפי תמכור את הקלט שנאספו ללא מבקש ממך לתת את הסכמתך לכך או אומר לך בקשר כוונותיהם. אתה לא יודע אילו סוגים של נתונים שנאספו עליך או מי רכש אותו. אנשים שקנו את הפרטים שלך עשוי להיות פושעי סייבר.

הסרת DownloadMuze Search Plus

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר DownloadMuze Search Plus מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *