By | October 19, 2018

פרסום הוא טפיל מגעיל זה מתוכנת להציג פרסומות פולשניות שונות, המקור של אשר אינה מן האתר שאתה מבקר. במקרה ספציפי זה, Dipladoks.org הוא בתפקיד ניתוב מחדש. זה יציף את הדפדפן יהיה שונה המודעות שלך ופריטים מוקפצים, במטרה לגרום לך ללחוץ עליהם. כל לחיצה יהיה מועיל עבור הטפיל שכן זה יביא אותו הכנסות באמצעות ערכת לשלם לכל קליק.

פרסום ניתן גם להתקין אפליקציות מפוקפק וסרגלי כלים בדפדפן האינטרנט שלך, ללא אישור שלך. מה יותר גרוע, זה יפקח על הפעילות המקוונת שלך, לאסוף עיון נתונים, כך זה יכול לספק ממוקדות תוכן תהיה n = יותר נמשכים, ולכן סביר יותר ללחוץ על. יש אין מנוס מפני מעצבן reshuffles ואת המודעות. אפילו לא המצב אינקוגניטו יחסוך לך. לא משנה כמה פעמים אתה קרוב יופיעו המודעות פולשניות כאלה, יותר ויותר. גם אם מנסים להתעלם את פעילות זדונית של הטפיל, הוא לא יעצור. למעשה, היא לשנות את הטקטיקה שלו, יותר תוקפנית. הדרך היחידה שלך את הניסיון משלךלמעורבותך היא להסיר את adware מהמכשיר לגמרי!

פרסום משתמשת בשיטות שונות כדי להפיץ את עצמו. ולרוב, adware Dipladoks.org מצליח להתגנב במחשבי הקורבנות שלו דרך bundling. חשוב להזכיר, כי הוא לא מסוגל פריצה למחשב שלך לבד. הדרך היחידה על מנת לקבל גישה למכשיר זה אם התקנת אותו בעצמך. לא בכוונה, כמובן. המשתמש לא במודע לתת הרשאה תוכנות זדוניות להדביק את המחשב שלהם. זה נאמר, אם אתה חסר זהירות לא לשלם קרוב לב מה אתה לוחץ על, אתה יכול בקלות להפוך הקורבן הבא של פרסום. נוכלים לסמוך על קוצר-רוח ופזיזות שלך נאיביות להונות אותך.

להיות חרוץ, נהג לקרוא את התניות והתנאים. . זה תמיד הכי טוב להתקין תחת מצב התקנה מותאמת אישית או מתקדמים, כדי שתפסיק תוכן מוסתר באופן אוטומטי את התקנת במכשיר שלך ללא ידיעתך. מפתחים לעיתים קרובות להסתיר תוכנות זדוניות ולכרוך אותו יחד עם תוכניות אחרות. על ידי העצות המפורטות להלן, תוכל לראות אם יש תוכנות נוספות זמין. אנו ממליצים בחום ביטול כל ההתקנות הנחשבים אופציונליים. לעתים קרובות יותר מאשר לא, כגון תוכניות או יישומי הם למעשה תוכנות זדוניות בתחפושת.

אל תמעיט בכוחו של פרסום. עבור טפיל שיוצר פרסומות פולשניות, זה אולי נראה לא מזיק, אבל במציאות, זה אחרת. המזיק הזה היא תהיה פרצת אבטחה חמורה פרטיותך באינטרנט. זה לרגל אחריך תוך כדי גלישה באינטרנט, באפשרותך לשתף מידע רגיש עם גורמים מפוקפקים אחרים. יתר על כן, בגלל ההתקפות של פרסומת כבד, דפדפן האינטרנט שלך גם בתוצאות של רשלנות שלך.

יישום האינטרנט שלך יתחיל לקרוס, הקפאה של השהיה על בסיס יומי. אפילו את מהירות האינטרנט שלך יכולים להיות מושפעים. תבחין כי חיבור האינטרנט שלך יהיה איטי יותר מהרגיל. זה הכל בגלל נוכחות זדוני של הטפיל. ככל תאפשר לה להישאר במכשיר, המצב שלך יהיה יותר גרוע. אז, ייטב לך לפעול נגד זה, הכי טוב! אם אתה רוצה לחזור נוכחות מקוונת מאובטחת ופרטית, עליך להסיר את הפרסום Dipladoks.org מהמחשב שלך!

הסרת Dipladoks.org

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Dipladoks.org מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *