By | November 24, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר CRYPTO-LOOT Virus. המדריך להסרת CRYPTO-LOOT Virus עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

האם אתה נמאס המודעות אנוסים-השלל? יופיעו על המסך כל הזמן? אם כן, יש לך בעיה. מודעות לא הופיע כבמטה קסם. זיהום הביא אותם לאורך. דלקת adware, ליתר דיוק. הצפנה-השלל הוא פרסום ואת צריכה לדעת טוב יותר מאשר ציפיתי למשהו טוב לצאת פשיטתה. אל תבזבז את הזמן שלך. המזיק הזה לא היה אמור להיות מועיל לך כלשהו בדרך. ההיפך הוא הנכון. הוא נוצר כדי לשרת מטרות זדוניות של המפתחים שלה. עליך למחוק את זה ברגע שאתה מזהה את זה.

ההצפנה-השלל עוד נשאר, מצבך מחמיר. הבעיות אשר האיום זורק עליך לשמור על שהצטברו עם כל העברתן. הם גדלים בחומרתם גם כן. לא נותנים זמן אנוסים-השלל במחשב האישי שלך, לא לשחרר את מלוא הפוטנציאל שלו. אתה לא אוהב את ההשלכות. יגיע זמן שבו אתה להימנע במחשב שלך בגלל מעשי קונדס רבים של adware. אל תחכו שזה יקרה. לנקוט מיידית, לנקות את המחשב. ייטב לך להיפטר הפולש הזה, כך ייטב. עיכובים להוביל רק חרטות.

לאחר אנוסים-השלל מותקן בהצלחה, בעיות תתחיל לשפוך את חווית הגלישה שלך, למשל, כבר לא אותו דבר. גלישה באינטרנט כמו השלום נשאר בעבר. מעכשיו, אתה כבר לא מסוגל למצוא מה שאתה מחפש… הצפנה-השלל bombards אותך עם טונות של פרסומות מטרידות על בסיס יומי. המסך כולו מכוסה מודעות של כל צורות ותבניות. . הם בכל מקום, לא יכול לסבול את חסימת תוכן.

דמיינו מצליחים באינטרנט בתנאים כאלה. אבל ההפרעות לא מוגבלת רק פעילויותיך באינטרנט. המחשב שלך מאבקים לבצע כראוי אפילו במצב לא מקוון. מהירותו מאיטה את קצב העבודה לרמת זחילה. היא קורסת, קופא לעיתים קרובות. התוכניות שלך לקחת לנצח כדי לטעון. . זה סיוט… כל זה בגלל פרסום זה מגעיל. למה לסבול את התעלולים שלו? זה מרגיז אותך כל הזמן, גורם לך להימנע משימוש במחשב שלך. יתר על כן, זה חור בקיר האבטחה שלך.

שום ש-adware מראה לך דבר אמין. אל המודעות, לא את העמודים זה כל הזמן הפניות, שום דבר. אם יקרה לך לחץ על הפרסומת הלא נכון או קישור, באפשרותך להתקין באופן אוטומטי לזיהומים יותר במחשב שכבר נפגעה. תאר לעצמך מה יקרה אם תזמין מזיקים יותר על הלוח. המחשב לא יוכלו להחזיק זמן רב, זה יהיה רק עניין של זמן לפני היא מתקלקלת לגמרי.

? האם זה מה שאתה רוצה אנחנו בספק. מחק את הזיהום בהקדם האפשרי. . אין לך מה להפסיד אבל הרבה מה להרוויח. למצוא היכן הוא מסתתר, להשתמש במדריך שלנו להסרת מפורט כדי למחוק אותו פעם אחת ולתמיד. אל תשכח שהזמן הוא לא החבר שלך כאן. לא מטרידים אותי. המדריך מפורט ניתן למצוא בסוף מאמר זה.

כיצד adware להזין את המחשב האישי שלך? ובכן, כמו דלקות, אנוסים-השלל גם משתמש טריקים. זה אפשרי לנסוע מוסתר דואר זבל הודעות דואר אלקטרוני וקבצים מצורפים. זה יכול להסתתר מאחורי אתרים פגומים ופרסומות. זה יכול להיות כרוכות עם תוכנות אחרות, וכו ‘. אם אתה תפסיק לתקוף אותך, אתה צריך לשלם יותר תשומת לב. הדבר היחיד ש-adware לא יכול להצליח. מבלי הוא שיתוף הפעולה אינו פעיל, aka חוסר הזהירות שלך. לא להעניק אותה. לא להיות רשלני. ככה שאתה רק עוזר האקרים על-ידי הפיכת לעצמך מטרה קלה. בחר דריכות במקום זאת. זה שומר אותך בעת רשלנות פתיחת הדלתות למחשב שלך כדי תוכנות זדוניות.

הסרת CRYPTO-LOOT Virus

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר CRYPTO-LOOT Virus מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *