By | November 28, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Cryptbase.dll Virus. המדריך להסרת Cryptbase.dll Virus עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

Cryptbase.dll הוא הסוס הטרויאני nth היא משוטטת באינטרנט. כפי שאתה ודאי יודע, סוסים טרויאניים, יחד עם זיהומים ransomware, נחשבים שני וירוסים סייבר המסוכן ביותר. . הם אכן מאוד מסוכנים. ובכל זאת, הם גם שונים אחד מהשני. למשל, בניגוד מזיקים ransomware אשר חושפים את עצמם עם פתק כופר פעם ב, סוסים טרויאניים ממשיכים לפעול מאחורי גבך. הם נשארים בצללים, להשחית את המחשב שלך משם. Cryptbase.dll עושה את אותו הדבר. הוא נכנס בשקט, זה עלול להיות קצת לפני בכלל מבין שאתה נגוע. אם אתה מודע לכך, את ברת מזל אתה יודע מה אתה נגד, זה נותן לך את ההזדמנות לנקוט מיידית.

סוסים טרויאניים הם חשש בגלל סיבה מסוימת. שהם מייצגים את תכונות זדוני רבים ואתה עומד לחוות את כל אחד ואחד מהם. לכן חיוני כי אתה לא מבזבז זמן. ברגע אתה מבין ש-cryptbase.dll היא במערכת שלך, להתחיל לחפש את מקום המחבוא שלו. לאחר שתאתר אותו, למחוק אותו מיד. שמקדימים תעשה אז, כך ייטב. הזמן הוא לא חבר שלך במצב הזה. Cryptbase.dll משתמשת כל שנייה על הלוח כדי לגרום נזק אשר עלול להתברר להיות בלתי הפיך. לא מאפשרים את זה. לפעול.

Cryptbase.dll עושה בלגאן מוחלט של המערכת שלך. בתור התחלה, זה מפריע החוויה המקוונת שלך על-ידי חטיפת דפדפנים שלך מזריק אותם עם פרסומות. היא גם מפנה לדפי מוצל כל הזמן, לא נותן לך למצוא מה שאתה מחפש. כמו כן, הסוס הטרויאני מתעסק עם הגדרות המחשב שלך. זה משנה ברישום המערכת שלך ללא רשותך על-ידי הוספת and/ או הסרת ערכים. זה גם משחית או מלא נזקים קבצים חשובים OS אשר בעקבותיו, חלק מהתוכניות שלך לא יפעל כראוי אם בכלל. המזיק לא צריך רשות ממך. כדי להפוך את reshuffles האלה. למעשה, יש לו שליטה על המחשב כולו. . להיות יותר מדויק, crooks מאחורי זה יש שליטה על המחשב שלך. Cryptbase.dll מתקשר עם המפתחים שלה באמצעות שרת שליטה ובקרה ומבצע מה שהם רוצים זה לביצוע.

בשל כל התהליכים הזדוניים שנוסע Cryptbase.dll, המחשב שלך יתחיל ביצועים טובים. זה נהיה מאוד איטי, נאבק לפעול כהלכה. מהירותו מאיטה עד כדי זחילה, זה קריסות ומבצע אתחול מחדש, דפדפנים שלך להקפיא, חיבור האינטרנט שלך הופך להיות לא יציב, ולא הלאה וכן הלאה. אבל זה אפילו יותר גרוע יותר מכל זה הוא סיכון האבטחה אתם נחשפים כל הזמן.

Cryptbase.dll מציץ? לך, אוספת נתונים רגישים. שום דבר מעבר להגיע שלו. אפילו לא את האישורים שלך באופן אישי המאפשר זיהוי אישי ופיננסי. הזיהום רשומות כולם ושולח אותם האקרים פרסמו את זה. תנו לזה לחלחל. אתה הולך להרשות לוירוס. לגנוב את פרטיך האישיים או אתה הולך להסיר את זה כדי להציל את עצמך המון בעיות? להפוך את הבחירה הנכונה. השתמש המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה, להיפטר הדברה זו פעם אחת ולתמיד.

איך Cryptbase.dll הצליחה להיכנס למחשב? סוסים טרויאניים מסתמכים בדרך כלל על אחד עשי מנסה להיכנס למערכת שלך – spam הודעות דואר אלקטרוני וקבצים מצורפים זדוני. טכניקה זו עשוי להיות פשוט אבל עדיין מאוד יעיל בעיקר בגלל משתמשים נוטים זהירות הרוח. כמה פעמים אתם הוזהרתם לא לפתוח הודעות דואר אלקטרוני משולחים לא מוכרים? זמן רבים! אבל רוב האנשים עדיין עושה את זה. זוהי הטעות שהם גורמים. האקרים להתפלל עבור רשלנות שלך במהירות. בלעדיהם, לא תכסיס הסתננות יצליח. תפסיק לעשות את עצמך למטרה קלה על ידי להיות רשלן. תמיד לחשוב פעמיים לפני לחיצה על הודעה מראה חשוד מאדם שאתה יודע באופן אישי. . קצת יותר תשומת עובר דרך ארוכה.

הסרת Cryptbase.dll Virus

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Cryptbase.dll Virus של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Cryptbase.dll Virus מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *