By | December 19, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Crxextractor.com. המדריך להסרת Crxextractor.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

קבוע הניתובים מחדש שישנם באתר Crxextractor.com נגרמים בדרך כלל על ידי טפיל סייבר. אם אתה רואה את הדף בכל פעם שתעבור למצב מקוון, ואז אנו מצטערים להודיע לך כי אתה מארחים זיהום adware. המזיק הוא כבר במערכת שלך, מסתתר בפינות ועושה בלגן. אל תתפסו לחרדה, למרות זאת. . כן, המחשב שלך נגוע, אבל יש אור בקצה המנהרה. פרסום טפילים נחשבים יחסית קל להסיר. הם גם לא מסוכנת באותה מידה כמו ransomware וסוסים טרויאנים. עם הזכות לקבוע הוראות, תוכל להיפטר הפולש בזמן.

. אבל לא חושב שזה Crxextractor.com אינו מזיק. . לא, זה לא. יש דבר כזה הטפיל לא מזיק אז אל תתנו לעצמכם שולל. Adware מהווה גם סיכונים. כל זיהום יחיד גורם לבעיות. בגלל זה זה נקרא דלקת. פרסום זה לא להתבלט. אם הזמן הוא זורק טונות של בעיות בדרך שלך או אפילו לגרום לך נזק בלתי הפיך. מחק אותו מיד לזהות את האתר Crxextractor.com ואתה מבין שזה שם. לא מטרידים אותי. עיכובים להוביל חרטה.

ברגע adware מזין, הכנת הבלגן מתחיל. לפתע פתאום, לא נראה שאתה מסוגל לעשות אפילו יחיד להעביר באינטרנט בלי מופרע על ידי המזיק. גם, Crxextractor.com הוא תמיד שם כדי לברך אותך. . זה שם בעת פתיחת הדפדפן שלך . זה שם בעת פתיחת כרטיסיה חדשה אתה מקבל מנותב מחדש אל זה כאשר אתה מנסה לטעון דף אחר. זה בכל מקום. . וזה לא לבד. יחד עם זה קדימה את הפרסומות.

Adware הוא פלטפורמה פרסומית, כולם יכולים להשתמש בשירותיו לקדם. האקרים כלול. תאמינו לנו, הם עושים. הם מנצלים העובדה כי adware יש מנגנון verifying כל כך שישתמשו בה כדי לקבל הכנסה לגיטימי לשלם לכל קליק, להפיץ תוכן זדוני באינטרנט.

ודאי שמת לב המודעות, בחסות Crxextractor.com. להיות זהיר מאוד עם אותם. חלק הפרסומות הם כנראה בטוח אבל החלק גדול בחסות פגום. אם תלחץ על, אתה מסתכן הורדת וירוסים נוספים במערכת שלך. שלא לדבר שאת לעזור נוכלים להתעשר. הבעיה היא כי הפרסומות הן כל כך הרבה וכל פולשנית כל כך כי הם בלתי אפשרי להימנע. במוקדם או במאוחר לחץ אלא אם תעשה משהו כדי להסיר אותם לתמיד. הדרך היחידה לעשות את זה היא להיפטר adware, יוצר אותם.

ברגע זה המזיק הוא נעלם, אז יהיה את המודעות, את הפניות. אל תבזבז את זמנך, אל תתגרה במזל שלך. מחק את הזיהום לפני שורצים את המחשב עם תוכנות זדוניות יותר והוא יהפוך לבלתי שמיש. כדי להסיר את הפורץ באופן ידני, בצע את המדריך הסרת שלנו בסוף מאמר זה. כל שעליך לעשות הוא בצע את השלבים לפי הסדר המדויק נתון.

איך הגעת תקוע עם Crxextractor.com adware? אתה לא הולך לאהוב את התשובה אבל המזיק נכנס בגללך. בגלל רשלנות שלך, ליתר דיוק. זה יכול להיכנס המחשב ללא רשותך, כך היא משתמשת בטקטיקות מסובך להשיג את זה. ברור, אבל לא הצליח כי השיטות הן כל-כך טוב. זה הגיע. כי היית מוסחת מכדי להבחין. ולעצור אותו.

למשל, הוא מסתתר מאחורי הדפים פגומים, כאשר אתה לוחץ, זה תהלוכות בבית. או, זה תקלות טרמפ עם הודעת דוא ל זבל אם אתה פותח, תתקין את המזיק. להיות ערניים יותר מה אתה לוחץ על. לפעמים הקליקים שלך שווה ההרשאה עבור זיהום לעלות על הסיפון.

הסרת Crxextractor.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Crxextractor.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *