By | September 12, 2018

אם אתה נתקל על אתר האינטרנט של Coostero.com, אתה צריך להיות בכוננות גבוהה! המראה שלה הוא סימן טפיל זדוני שוכן במחשב שלך. טפיל adware, ליתר דיוק. ברגע הדברה סייבר פולש, הוא מדביק כל דפדפן במחשב האישי שלך. מוזילה פיירפוקס, גוגל כרום, הקצה של Microsoft, האופרה, Internet Explorer, ספארי-אין יישום האינטרנט הוא חסין בפני התקפה שלה.

ברגע Coostero.com מבססת את עצמה על פלטפורמת אינטרנט, זה יתחיל ביצירת פרסומות פולשניות רבים בצורה של חלונות קופצים, ב- text, באנרים, מהבהב הודעות התראה. המטרה שלהם היא ליצור הכנסות דרך שיטת תשלום לכל קליק עבור האקרים והן דפי ממומן. כדי לוודא כי הפרסומות הם נוטים יותר לקבל לחצתם על-ידי המשתמש, הטפיל לפקח על הפעילות המקוונת של הקורבן שלה ולקבל נתונים אינטרנט כמו גלישה שאילתות חיפוש וההיסטוריה. מידע זה יסייע התוכנה הזדונית כדאי להתאים אישית את התוכן בדרגה, כך זה נראה אטרקטיבי יותר בקרוב-כדי-להיות-הקורבן.

פרסום בדרך כלל מסתירה דוא ל זבל, קבצים מצורפים, הודעות עדכון מזויפים, חבילות תוכנה, קבצי torrent, המודעות מפוקפק וקישורים. תוכנה זדונית זו לא יכול לפרוץ את דרכו לתוך המחשב לבד. זה זקוק לעזרתך כדי לפלוש. ברגע זה יש את רשותך, זה תשיק התקפה על דפדפנים שלך. כמובן, אתה להעניק זה גישה למחשב סייבר ביודעין. לעתים קרובות זה קורה בגלל חוסר הזהירות שלך רשלנות.

בחירה של התקנה מהירה בעת התמודדות עם התוכנה שהורדת מהאינטרנט הוא טעות גדולה. במקום זאת, עליך לבחור התאמה אישית או על מצב מתקדם באשף ההתקנה. בדרך זו, בקלות תבחין תוכנות נוספות זה למעשה תוכנות זדוניות במקום מסתור. אם התקנות אופציונליות קיימות, עליך לבטל את הבחירה כאלה תוכניות ויישומים, אז הם לא הותקן במחשב שלך.

פרסום הוא טפיל מגעיל שהופכת את הדפדפן חוויה גיהנום. מודעות יציף את המסך שלך, לא משנה איזה דף שאתה מבקר. התוכנה הזדונית יעבור אפילו כפי בכרמאן ההפרעה הווידאו שאתה מנסה לצפות, רק כדי להציג מודעות מוצל. אתה צריך להבין, כי ככל את מאריכה להישאר שלה, יותר גרוע שהוא יקבל. עם הזמן, מספר פרסומות יגדל במהירות, הגדלת מספר נזקים על ידי adware גם כן.

הדפדפן שלך ייכשלו בקרוב לפעול כהלכה, בשל להיות עמוסה עם פרסומות ופריטים מוקפצים. להתחיל לחוות קריסות בדפדפן, מפגרות, להאט את מהירות האינטרנט. וזה לא הכל. אין שום דרך לדעת מה סכנות אורבים לנו מאחורי הדפים בדרגה. ייתכן לחיצה להדביק את המחשב עם תוכנות זדוניות אחרות או מתן גישה האקרים את המידע האישי והפיננסי שלך. אם ברצונך לחזור אל חוויה גלישה רגילה, ללא פרסומות ובטוחה, עליך להסיר פרסום מעצבן זה מהמחשב שלך בהקדם האפשרי!

הסרת Coostero.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Coostero.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Coostero.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *