By | September 14, 2018
Remove Confirmprize.com

על פי דוח על-ידי תוכנות זדוניות מחקרים, Confirmprize.com הוא אתר אינטרנט הקשורים לפרסום. אם אתה כל הזמן לקבל הופנה אליו, זה אומר כי איפשהו במחשב שלך מבצבצים טפיל זדוני. על מנת לעצור אותו מלעשות כל נזק, אתה צריך להסיר אותו ברגע אתה מבחין את נוכחותה. פרסום אחראי פרסומות פולשניות רבים ההצפה המסך שלך בכל פעם שאתה פותח את הדפדפן שלך. עם הזמן, מספר פרסומות רק יגדל.

הדפים יותר בחסות הטפיל מציג, הסיכויים שלך לחיצה עליהם. עבור כל קליק, יכוסה. כדי להעלות את סיכויי ההצלחה, תוכנה זדונית זו מרגל על פעילות האינטרנט שלך ולאסוף נתונים כמו גלישה היסטוריה ובתוצאות החיפוש. בזכות יכולת זו, הדברה סייבר באפשרותך להתאים אישית את התוכן בדרגה אז נראה אטרקטיבי יותר למשתמש. חשוב לציין שכי פרסום מתוכנת כדי להציג מודעות רבים ככל האפשר. אין הוראות כדי לבדוק אם המקורות מאובטחים. לכן ניתן לקבל הופנה לאתרים מסוכנים מבקשים לגרום נזק למחשב או לגנוב מידע חשוב ממך.

Remove Confirmprize.com

The Confirmprize.com Virus

הדרכים הנפוצות ביותר עבור פרסום להפיץ היא באמצעות עדכונים מזויפים, נגוע קישורים, המודעות מוצל, חבילות תוכנה חופשית, קבצי torrent, דוא ל זבל. בהתמודדות עם התוכנה שהורדת מהאינטרנט, עליך לשים לב. תמיד לקרוא את התנאים וההתניות מלאה. לקרוא בין השורות. משתמשים ידועים להיות חפוזה ורשלניות בעת התקנת תוכנה במחשבים שלהם. עשי לך הרגל של בחירה עבור סוג התקנה מתקדמות custom/ כאשר האפשרות זו זמינה. זה יאפשר לך להציג את הרשימה המלאה של מה שאתה עומד לתת גישה למחשב שלך. אם תוכנות נוספות, ודא לביטול הבחירה. ברוב המקרים, כזה תוכן הבונוס הוא למעשה מוסתרים תוכנות זדוניות שרוצה להתחמק במחשב שלך מבלי שיבחינו.

פרסום יש הפוטנציאל של פגיעה חמורה דפדפנים שלך. . זה נכון, שאנחנו מתכוונים בכל הדפדפנים הזמינים במחשב שלך. מוזילה פיירפוקס, גוגל כרום, ספארי, האופרה, Internet Explorer, הקצה של Microsoft – אין דפדפן הוא חסין בפני מתקפת פרסום. ככל שאתה ממשיך טפיל זה ללא התערבות, המצב שלך יהיה יותר גרוע. מפגרות ולאט אינטרנט מהירות הם רק טעימה של אפקט זדוניות יש הטפיל. בקרוב, דפדפנים שלך יחוו קושי לפעול כראוי, עקב כמות גדולה של דפים ממומנים שהם חייבים להציג.

בשלב מסוים הם ייכשלו לעבוד לגמרי, גורם לך אפשרות לבצע כל סוג של עבודה באינטרנט. שלא לדבר על הסכנה המידע הפרטי שלך יהיה אם את לא מתנהגת נגד זיהום זה פרסום מגעיל. אתה עלול לחשוף מידע רגיש כגון אך ללא הגבלה, סיסמאות, IP כתובות, מזהה הכניסה, אישורי חשבון הבנק, אשראי מספרי כרטיס, וכו ‘. האקרים לנצל את ההזדמנות הזאת כדי לגנוב הנתונים ושתף אותו עם אנשים אחרים למטרות רווח. אם אתה לא רוצה שזה יקרה גם לך, עליך להסיר לאלתר את פרסום מעצבן זה מהמחשב שלך.

הסרת Confirmprize.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Confirmprize.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *