By | February 27, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Coinminer Trojan. המדריך להסרת Coinminer Trojan עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

Coinminer הוא החבר n-ית של משפחת סוס טרויאני. כפי ששמו מרמז באופן מושלם, זה המזיק אינה רק סוס טרויאני, זה כורה מטבע. משמעות הדבר היא כי ופושעי אינטרנט שנמצאים מאחורי זה משתמש הטפיל לשלי cryptocurrency מטבעות. אז, מלבד הגורם סוסים טרויאניים ‘ בעיות וסוגיות כרגיל ‘, Coinminer מוסיף עוד אחד. תסמכו עלינו, אתה לא רוצה לשמור את הווירוס הזה על הלוח. הוא שייך לקטגוריה המסוכן ביותר של דלקות קיברנטי. לעשות את המיטב כדי להסיר אותו מהמערכת שלך בהקדם האפשרי. אם לא, הנה מה שהולך לקרות.

המזיק, נכנסתי בשקט מוחלט, מתחיל ביצוע שינויים לא מורשים רבים בהגדרות שלך. זה משנה ברישום המערכת שלך על ידי הוספת and/ או הסרת שאילתות. זה משנה או לחלוטין נזקים חשוב מערכת קבצים אשר התוצאות בתוכניות שלך לא להיות מסוגל לפעול כראוי. הוא מדביק דפדפנים שלך יותר מדי, גורם להם כדי לנתב מחדש את מוצלת דפי בכל פעם אתה אפילו לגעת באחד מהם. חוץ מזה, זה bombards אותך עם ערימה בלתי נגמרת של מודעות בחסות ומסוכן של כל צורות ותבניות. בעיקרון, זה הופך את פעילויות הגלישה שלך לתוך סיוט, המכונה שלך בבלגן מוחלט.

עם זאת, יש עוד- כפי שאמרנו, סוס טרויאני הוא כורה מטבע. היא משתמשת במחשב שלך לשלי מטבעות דיגיטליים כמו ביטקוין ו- Monero. ובכל זאת, אתה לא זאת שמקבלת את המטבעות בסופו של דבר. . הו, לא. הם הולכים ישר הארנק של הצפנה של crooks מאחורי Coinminer. . אתה רק האמצעי של פעולה זו. אתה לא מקבל כלום, ההאקרים לקבל כל. במילים אחרות, את משלמת את המחיר. . איך? תהליך הכרייה מטבע דורש הרבה כוח ה-CPU ו GPU, כמו גם הרבה חשמל. אל תתפלאו אם בסוף החודש יש חשבון החשמל שלכם הכפיל את עצמו או אף שולש. זה בדיוק מה הולך לקרות. שלא להזכיר כי Coinminer משתמשת במחשב שלך בהפסקה בטמפרטורות גבוהות מאוד. זה הורס את החומרה שלך, מקצר את החיים של המחשב האישי שלך.

אם אין לך מערכת קירור עוצמתי, במחשב שלך לא תוכל להחזיק מעמד זמן רב מדי, בסופו של דבר היא להתחמם יתר על המידה, התרסקות לתמיד. זו הסיבה ההאקרים לא משתמש למחשבים שלהם לחפור מטבעות. זה “עסקים” הוא רווחי רק אם אינך משתמש במחשב שלך, ואם מישהו אחר סובל מהתוצאות. אל תהיה זה מישהו. אל תתן לאנשים האלה מנצלים אותך. סוס טרויאני זה מסוכן מספיק ללא תכונות הכרייה המטבע שלה. להוסיף קבל מהם ואתה של המזיק מאוד הרסנית ולא הרסניות. אל תתנו לזה. להישאר על אפילו דקה לאחר גילוי. למצוא היכן הוא מסתתר ולהסיר אותו לתמיד. תן לנו להזהיר אותך, ההסרה של Coinminer הוא תהליך מתוחכם. אם אתה לא בטוח במיומנויות המחשב האישי שלך, אתה משתמש יותר של יישום טוב נגד תוכנות זדוניות כדי לסייע לך.

איך לך נגועים Coinminer? זה לא מפתיע כי וירוסים כמו זה פונים לשיטות מטעה ומרמה כדי להדביק את הקורבנות שלהם. הדבר הוא כי הסוס הטרויאני זקוקה לאישורך כדי להיכנס. אין אישור, אין כניסה. בגלל זה היא משתמשת בטקטיקות חשאי כמו הודעות זבל, דפים פגום, חבילות freeware, עדכונים מזויפים, וכו ‘. היא רוצה לעבוד אתה. זה מתפלל עבור חיפזון, הסחת דעת, רשלנות. בלעדיהם, אין שיטה הוא מספיק טוב להצליח. . אז, אל תעניק להם. לא להיות רשלני, לא להקל את העבודה של האקרים. להגן על עצמך. לעמוד על המשמר כל הזמן כאשר אתה מחובר. מהלך שגוי אחד או לחץ יכול לגרום לזיהום. תשמרי על כל הזמן.

הסרת Coinminer Trojan

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Coinminer Trojan מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *