By | December 5, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Cobalt Virus. המדריך להסרת Cobalt Virus עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

קובלט החבר n-ית של משפחת סוס טרויאני. אם אתה כרגע נגוע זה, אתה במצב גרוע מאוד. הזיהום מנצל פגיעות המסמך שנמצא (CVE-2017-11882). אף-על-פי Microsoft יש כבר תוקנו פגם אבטחה זו, משתמשי מחשב רבים שלא התקינו את עדכוני האבטחה החדשים ביותר. אם אתה ביניהם, הגיע הזמן לנקוט צעדים. קובלט הוא וירוס מסוכן מאוד. האקרים יכולים להשתמש בו כדי לגרום כל סוג של נזק ועבור המחשב שלך. . זהו סוס טרויאני אנחנו מדברים על… אי אפשר לדעת מה סוס טרויאני עושה או מה זה עלול לגרום בהמשך. הכל תלוי מה צריך האקרים בזמנו. לכן סוג זה של טפילים הם כל כך מסוכנים.

גם, קובלט הוא מאוד חשאי. זה עשוי לבלות זמן מה במערכת שלך לפני שתשימי לב שיש משהו לא בסדר. אם אתה כבר מודעת למצב, אתה בר מזל לנקוט בצעדים מיידית נגד קובלט. ככל שהזמן שבו מבלה במערכת שלך, הבעיות עוד זה גורם. המזיק הוא תמיד רץ ברקע כמו טעינת יחד עם מערכת ההפעלה שלך. אתחול מחדש של המחשב לא יעזור. הדרך היחידה החוצה היא הסרת. הסרה מלאה! כך, לא לבזבז זמן, חתך השהייה ב של קובלט קצר ככל האפשר.

כפי שאמרנו, קובלט פועל יחד עם מערכת שלך וזה עובד ללא-הפסקה. כמו סוס טרויאני הקלאסי, זה מתקשר עם המפתחים שלה באמצעות הפקודה ומגיש שליטה. בדרך זו, crooks לשלוט בהכל הם יוכלו להשתמש הטרויאני כדי להשבית את תוכנת האנטי-וירוס ולהתקין עוד טפילים במערכת שלך. לחלופין, הם יכולים להשתמש בו כדי להפוך את המחשב שלך לתוך חלק botnet ולהשתמש בו עבור התקפות הסייבר, וזה היה לא חוקי. הכל תלוי לצרכים שלהם. אם הם רוצים סייבר מטבע, הם יוכלו להשתמש המזיק כדי להפעיל את המחשב לתוך כורה מטבע. תהליך הכרייה מטבע הוא הרסני מאוד עבור ה-PC אשר מבצע זה. זו הסיבה נוכלים להשתמש בשלך. יתר על כן, סוסים טרויאניים כמו קובלט לשמש דלת אחורית כדי ransomware.

אם ההאקרים צריך מזומן מיידיות, הם יכולים להדביק את המחשב שלך בווירוס הצפנת קובץ, לסחוט. אותך בשביל כסף. הם יכולים גם לרגל אחריך ולגנוב פרטיך האישיים. בנוסף, הנוכחות של הסוס הטרויאני לבד גורם המחשב ביצועים טובים, מתרסקים כל הזמן. המזיק מבצע שינויים בהגדרות ברירת מחדל, התוכניות שלך להיכשל נטענים כהלכה. . זה ממש סיוט… וכל זה כי לא התקנת תיקון האבטחה העדכניים ביותר. עכשיו יש לך להתמודד עם הקונדסים האלה. בצע את המדריך להסרת שלנו למטה, להיפטר קובלט בהקדם האפשרי. מוקדם יותר. זה נעלם, כך ייטב.

איך קובלט להפיץ באינטרנט? כיום, המזיק מכוון בעיקר משתמשים הנמצאות דוברי רוסית באמצעות הודעות דוא ל זבל. האקרים נוטים לכתוב בשם חברות ידועות, ארגונים, מחלקות משטרה, סניפי דואר, וכו ‘ על מנת לפתות את הקורבנות לפתוח את ההודעות, הורדת את הקובץ המצורף. תמיד בזהירות בעת קבלת דואר אלקטרוני משולח לא ידוע. במיוחד אם הוא מתחיל עם “לקוח יקר friend/”.

חברות לגיטימיות ישתמש תמיד השם האמיתי שלך לפנות אליכם. . אז, תהיה זהיר בדוק אם כתובת הדואר האלקטרוני של השולח התאימה את הכתובת של חברת ההודעה מתיימרת להיות מ. אם לא, אתה יודע מה לעשות. למחוק אותו מיד, לא להוריד שום דבר. אל יקל על העבודה של ופושעי אינטרנט על ידי כך רשלני, ודעתך מוסחת . זה מה שהם קיוו. להוכיח להם שהם טועים, לשמור על המחשב חופשי מזיהומים.

הסרת Cobalt Virus

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Cobalt Virus מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *