By | October 9, 2018

PUP מייצג פוטנציאל התוכנית הלא רצויה. אבל אל תתנו לשם להטעות אתכם. אין שום דבר פוטנציאליים על המצב שלך, אם נפלת קורבן לתוכנה זה מסוכן. אם אתר האינטרנט Clipconverter.cc מראה בתדירות גבוהה על-גבי המסך, זה אינדיקציה ברורה כי איפשהו במחשב שלך שוכן גור כזה. טפיל זה מתוכנת נחיל המסך עם פרסומות שונות בצורות כמו פריטים מוקפצים, ב- text, באנרים, מהבהב הודעות התראה.

המטרה של מכירות כזה היא להונות את המשתמש לחיצה עליהם. המטרה העיקרית היא ליצור הכנסות דרך בשיטת PPC (תשלום לכל קליק). כדי להבטיח הרווח שלה, הכלבלב יהיה לייצר מודעות רבים ככל האפשר. כדי לגרום להם יותר מפתה, ישתמש זה המזיק היסטוריית אינטרנט וחיפוש של המשתמש, על מנת לספק תוכן אטרקטיבי הקורבן סביר יותר לחץ על. העניין הוא, על ידי שמירה על הגור הזה במחשב שלך, תוכל לרכוש אין תוצאות חיוביות. ה Clipconverter.cc מביא עם עצמה רק צרות.

ברוב המקרים, משתמשים לבצע את הטעות של בחירת סוג מצב התקנה מהירה. בעשותם כך, כל תוכנה מוסתרים באופן אוטומטי הותקן במכשיר, ללא ידיעתך. כדי לוודא שדבר כזה לא יקרה, עליך לבחור מצב מתקדם או מותאם אישית באשף ההתקנה. התקנות אופציונליות יהפכו לגלויים, אז כל מה שנשאר לך לעשות זה לביטול תוכניות בונוס או יישומים כאלה.

תוכנה מסוכנת ידוע להיות מוסתרת יישומים שימושיים ותוכניות, ולכן אנו ממליצים הבוחרים תוכן כזה לפני שתמשיך לשלב הבא של ההתקנה. אנו ממליצים גם הקוראים שלנו כדי לא לסמוך בעיניים עצומות מוקפצים עדכון אקראי המספקים קישורים מוצל. ההחלטה החכמה היא להסתמך על מקורות רשמיים, מורשה עבור עדכוני תוכנה שלך.

ככל תאפשר את הגור הזה להישאר במחשב שלך, המצב שלך יהיה יותר גרוע. Clipconverter.cc יגדיל את מספר מודעות הוא יציג בכל יום. זה יוביל בהכרח הדפדפן, יותר מדי עומס אשר תציג מאת קריסה קבוע שלה. לא רק זאת, הנוכחות המקוונת שלך תהיה בסכנה אם אתה לא נפעל נגד לכלבלב הזה. מידע רגיש כגון, אך לא מוגבל סיסמאות, מספרי IP כתובות, מזהה כניסה, כרטיס אשראי, בנק באישורי חשבונות, וכדומה יכול בקלות ליפול לידיהם של האקרים.

הדרך היחידה לפתור את הבעיה היא על-ידי הסרת הגורים ברגע אתה מבחין את נוכחותה. התסמינים השכיחים ביותר הם לקרטע, חיבור אינטרנט איטי, כמו גם התקפות לספירה. אם אינך בטוח כיצד ברצונך להמשיך עם ההסרה של הכלבלב, אנחנו יכולים לעזור לך. פשוט בצע את ההוראות שלהלן.

הסרת Clipconverter.cc

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Clipconverter.cc מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *