By | November 23, 2017
Remove Clickconvertrepeat.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Clickconvertrepeat.com. המדריך להסרת Clickconvertrepeat.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

לראות את האתר Clickconvertrepeat.com בכל פעם שאתה פותח באחד הדפדפנים בעבר המהימנים שלך הוא לא טוב. הדף הוא סימן. אחת רעה. הוא מציין כי המחשב שלך הוא כבר לא חופשי מזיהומים. . יש לך על פרסום על הסיפון… זה נכון. Adware אינו האתר עצמו. זה תוכנית בפועל אשר כבר על המחשב שלך ועל Clickconvertrepeat.com היא דרכו של שהרזת אותך… לקבל את הרמז הזה ולפעול על. זיהום זה אין לו מקום על הסיפון.

למרבה המזל בשבילך, adware קל יחסית להתמודד. כי זאת, אם תפעל מהר. מיידי בצעדים נגד הפולש הם חובה. נותן זמן לפעול בה בחופשיות במחשב שלך לא יובילו לשום דבר טוב. תוכנית זו לא היה אמור להיות מועיל לך בדרך כלשהי. היא נוצרה רק כדי לשרת מטרות זדוניות של האקרים. אל תתנו להם להשתמש בך. כי זה בדיוק מה. הם מתכננים לעשות. חתך השהייה של adware במערכת שלך קצר ככל האפשר. ברגע תזהה את האתר Clickconvertrepeat.com, ודא שהיא תופיע שוב. . אקח את זה בתור אזהרה שזה ולהתחיל לחפש את המזיק, מאלצים את זה עליך. ברגע שאתה מוצא אותו, למחוק אותו על המקום.

כפי שאמרנו, adware פותחה כדי לעזור האקרים. היא עושה זאת. היא מסייעת להם להרוויח הכנסה לשלם לכל קליק. . איך? זה bombards אותך עם טונות של פרסומות ממומן, אשר, אם תלחץ על, נוכלים משלמים. אבל זה לא הכל. המזיק לא לסמוך רק על המזל. הוא זקוק הקליקים שלך והוא עושה כמיטב יכולתו כדי לקבל אותם. לפני השיטפון לספירה מתחיל, adware מחקרים. הוא מציץ? לך, לומד את מה שאתה אוהב. הוא יודע מה אתה מחפש על אילו אתרים הם המועדפים שלך, אילו דפים יש לי סימניה, הכל. . אז, זה משתמשת במידע זה כדי ליצור מודעות אשר ניצוץ ההתעניינות שלך. בדרך זו הוא יודע כי תהיה לפחות מתפתה ללחוץ.

Remove Clickconvertrepeat.com

The Clickconvertrepeat.com Virus

עם זאת, זכור כי מידע זה עשוי לשמש גם למטרות אחרות. . זה עכשיו בידיים של נוכלים. Adware משתף כל דבר שהוא מוצא איתם. זרים עם אג’נדות באפשרותך להשתמש פרטיך האישיים עבור מה שהם רוצים. הם גם יכול למכור אותם לצדדים שלישיים עם כוונות מפוקפק. תאמינו לנו, הולך להיות קונים פוטנציאליים רבים. . זה לא יגמר טוב בשבילך עלול ליפול קורבן סריקה פיננסיים או אפילו על גניבת זהות.

המידע שגונב adware אינו רק הקשורות לדפדפן. יש גישה לכל דבר. לא בחיבוק טפיל זה עושה את חייך לגיהינום עלי אדמות. לבצע פעולות מיידית. ייטב לך למצוא ולמחוק המזיק, כן ייטב גם שלך וגם הרווחה של המערכת שלך. אל תהססו. השתמש המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה, לנקות את המחשב פעם אחת ולתמיד. זהו המסלול הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט.

האתר Clickconvertrepeat.com הופיע בגלל adware אבל איך adware עצמו נכנס? זה לא הופיע כבמטה קסם. זה היה מותקן. על ידי לך. הבה להסביר. המזיק יכול להיכנס ללא רשותך, מתברר כדי טקטיקות מסובך להשיג את זה. חלק טקטיקות אלה כוללות חבילות freeware, דוא ל זבל, דפים פגום, פרסומות של צד שלישי, קישורים, עדכוני מערכת מזויפות program/, טורנטים שלא אומתו, וכו ‘. אם אתה רוצה לשמור על המחשב נקי, להיות זהירים במיוחד מה אתה לוחץ על מה הינך מסכים, מה דפים בקר. הימנע מוצלות. תמיד קרא בעיון מה אתם עומדים לקבל בטרם תקבל את זה. . לעמוד על המשמר כל הזמן דריכות מגן עליך. רשלנות מדביק אותך.

הסרת Clickconvertrepeat.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Clickconvertrepeat.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *