By | December 20, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Claimyour.club Virus. המדריך להסרת Claimyour.club Virus עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

כל הזמן שינותבו מחדש אל claimyour.club/ms/us/all/8/c/galaxys8plus/index.html?brand=Desktop & ss = דף של האתר הוא סימן רע. זה אומר כי אתה בטח נגוע בזיהום adware. Adware עצמו זה כבר במערכת שלך, מסתתר ועבודה מתוך הצללים. בגלל זה, הינך סובל האוויריות באינטרנט. . זה האחד ניתוב מחדש כדי claimyour.club כל הזמן.

בכל פעם שאתה מתחבר נסה לטעון דף, אתה איכשהו בסופו לבקר את הקישור הנ. גם טוען בכרטיסיה חדשה פתאום או שזה טוען ישירות בעמוד שאתה מבקר כעת. . זה יותר פשוט מעצבן . זה עצוב. גלישה באינטרנט היא לא מה שהיה פעם… זה לא בטוח, זה כבר לא כיף. לך מופרעת ללא הפסקה ולא יכול לקבל עבודה כלשהי באינטרנט. יש עוד, בכל זאת

. אתה בסכנה. Adware חושף אותך לסיכון. על החוף claimyour.club/ms/us/all/8/c/galaxys8plus/index.html?brand=Desktop & ss = דף אתר, אתה רואה גלגל. הטקסט קובע כי אתה “האורח מזל של היום” ושיש לך “לסובב את הגלגל כדי לראות אם אתה לנצח”. למותר לציין, אתה לא מבקר מזל של היום. למעשה, אתה לא בר מזל בכלל, למען האמת, לא תוכל לנצח בכל מחיר. דף זה הוא מזויף. אתה רואה את זה בגלל זיהום adware. אל תבטח בו אפילו לשנייה אחת. אם תלחץ על זה, אתה יכול להוריד עוד טפילים על הלוח. זה יהיה שלך “מחיר”.

תוכנות זדוניות לא נראה לנו מחיר מבוקש, אבל. אז, לא לסובב את הגלגל. לא יוצרים קשר עם האתר בכלל. כאשר אתה רואה אותו, לקבל את זה כאזהרה, לשים לב לזה. הוא לא יעצור מציג אלא אם תסיר את תוכנת פרסום מגעיל מהמכשיר שלך. זה בדיוק מה שאתה צריך לעשות. המזיק צריך להיות להסיר בהקדם האפשרי. היא מביאה רק צרות. . כן, הפניות לאתר Claimyour.club אינם הבעיה היחידה שלך. יש עוד.

בגלל adware מגעיל, הרוס את חווית הגלישה כולו שלך. בכל פעם שאתה אפילו מגע של דפדפנים שלך, לקבל הפרעת. זה כאילו אתה כבר לא בשליטה. . ואתה לא. הזיהום הוא. הוא מזריק דפדפנים שלך עם טונות של המודעות, תראו קופונים, דילים, הצעות, בתוך טקסטים, חלונות קופצים, מודעות וידאו, מבצעים נהדרים, וכו ‘ בכל עמוד שאתה פותח. אפילו אלה שהייתה בעבר ללא פרסומות עכשיו מכוסים לגמרי.

המודעות להסתיר גם סיכונים. . אי אפשר לבטוח. אם במקרה ללחוץ על אחד פגום, אתה אוטומטית להוריד לזיהומים יותר. . המצב שלכם כבר מספיק רע המחשב לא תוכל להתמודד עם מזיקים יותר. עקב פרסום יחיד זו, המחשב שלך חווה קריסות בתדירות גבוהה, מהירות איטית, אתחול מחדש, וכו ‘. אם תזמין עוד טפילים על הלוח, זה יהפוך שמיש לחלוטין. . אל תתגרה במזל שלך מחק את adware אשר פונה פעילויותיך באינטרנט לתוך סיוט. כדי לעשות זאת באופן ידני, השתמש שלנו מדריך להסרת להלן.

איך אתה? נדבק עם זה המזיק? האם אתה לעיתים קרובות להוריד תוכניות ללא תשלום מחוץ לאינטרנט? אם תעשה את זה, אל תבחר עבור ההתקנה המותאמת אישית או עבור השגרתית. אם אתה התשובה השגרתית, לשנות את ההרגלים שלך. תחת הגדרות אלה, כל apps נוסף אשר עשוי להיות מחובר לתוכנית המקורית הותקן במחשב שלך באופן אוטומטי. אתה לא רואה אותם, אתה לא יכול לעצור אותם. עם הגדרות מותאמות אישית, עם זאת, אתה בשליטה. לראות את כל התוספות, אתה יכול גם לבטל את הבחירה בהם לפני סיום ההתקנה. לעשות את זה תמיד להיות בשליטה מה מזין את המחשב שלך. לא עוזר האקרים להזנחה שלך.

הסרת Claimyour.club Virus

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Claimyour.club Virus מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *