By | January 15, 2018
Remove ChromeSearch.info

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר ChromeSearch.info. המדריך להסרת ChromeSearch.info עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

ChromeSearch.info הוא אתר זדוני nth שם בחוץ. . זה גם חזיונות של חדשות רעות עבור המערכת שלך. אם אתה רואה את זה בכל פעם שתעבור למצב מקוון, ודא כי המחשב שלך הוא כבר לא חופשי מזיהומים. שהוא נגוע נודניק חוטפי דפדפן. אם לא התמודדת עם החוטף לפני, להכין כמה הפתעות. . הרעים. חוטפי נחשבים מזיקים מאוד מעצבן, פולשניות, חטטן.

ChromeSearch.info, כחבר קלאסי של המשפחה הזאת, לא מבדיל. אל תצפה משהו טוב שיצא אותו על הלוח. יהיה מאוד מאוכזב. במקום בתקווה שהאיום הוא לא מזיק, התעלמות, להתמודד עם העובדות ולהתחיל מחפש דרך להיפטר ממנו. זהו מה עליך לעשות, אתה חייב לעשות את זה בהקדם האפשרי. קח את המראה של האתר ChromeSearch.info כאות אזהרה שזה באמת, לשים לב לזה. חוטפי אורב איפשהו בפינות של המערכת שלך. למצוא מסתור המדויק שלה נקודה ומחק אותו מבלי לחשוב פעמיים על זה. זיהום זה לא יהיה מועיל לך. ההיפך הוא הנכון. להיפטר מזה לפני שיהיה מאוחר מדי. עיכובים להוביל חרטה.

כיצד ניתן לדעת אתה נגוע? בתור התחלה, תוכל לראות את ChromeSearch.info כל הזמן כאשר אתה מחובר. זה יפתח בכרטיסיות חדשות, אתה מקבל הופנה אליו ללא הפסקה. היא אפילו להחליף את הקודם דף הבית ו מנועי חיפוש מאחורי הגב שלך, למנוע ממך לשנות אותן בחזרה. כמו כן, את חווית הגלישה שלך ישתנה באופן משמעותי. אתה לא להיות מסוגל לגלוש באינטרנט בדרך כלל יותר.

Remove ChromeSearch.info

The ChromeSearch.info Virus

חוטפי מפריע על כל צעד ושעל. הוא מזריק כל דפדפנים שלך עם מודעות של כל צורות ותבניות. אבל לא לדמיין מודעה או שניים. . הו, לא. הפרסומות אינספור, הם מופיעים כל הזמן, מכסה המסך כולו הוא חוסם תוכן הדפים. דמיינו מצליחים בתנאים כאלה. זה בלתי אפשרי. כל אתר שאתה פותח הוא כבד על באנרים, קופונים, דילים, טקסטים, הצעות, כל צורה אחרת של המודעה שאתה יכול לחשוב על. לא משנה מה תעשה, הפרסומות אל תלכו לשום מקום. הם אפילו הופכים אגרסיביים יותר מדי יום.

כל זה בגלל החוטף מגעיל. בנוסף גירוי שאתה סובל, אתה גם חשופים לסיכון תוכנות זדוניות כל הזמן. שום דבר שאתם רואים על המסך הוא אמין בסופו של דבר אתה יכול בקלות מנותב לדף פגום, מלא תוכנות זדוניות. . הנה הוא יש עוד. החוטף גם מסכנת את הפרטיות שלך. הוא מציץ שלך אוסף מידע רגיש אשר היא שולחת ופושעי אינטרנט מאחורי זה. מידע זה לא משמש רק עבור שיווק טוב יותר, אבל. זה עשוי לשמש למטרות זדוניות כמו פיננסיים הונאות של גניבת זהות. . הצילי את עצמך לצרות, למחוק את הזיהום מהמכשיר שלך בהקדם האפשרי. אם אתה רוצה לעשות את זה באופן ידני, בצע את המדריך שלנו למטה. אם אתה מעדיף פתרונות אוטומטיים, להוריד אפליקציה למאבק כדי לעשות את העבודה בשבילך. בכל מקרה, לפעול מהר. הזמן הוא לא חבר שלך.

איך הגעת תקוע עם החוטף הזה? נגיד לך. זה היה בגלל חוסר הזהירות שלך. זיהומים כאלה יכול להיכנס ללא רשותך. . כמובן, הם מבקשים את זה בצורה שקטים ועלוקות, אם אתה מוטרד מדי, רשלנית, אתה נותן את זה מבלי לשים לב. בעתיד, להיות זהיר יותר כאשר אתה נמצא במצב מקוון. תמיד תשמרי על. להתרחק מוצלות. לא לחץ על כל מודעה שאתה רואה. אל תפתח מיילים מאנשים זרים. השתמש מקורות אמינים בלבד. להיזהר עם הודעות וקישורים שתקבל במדיה חברתית. צעד אחד מוטעה וטפיל מזין את המערכת שלך מאחורי הגב. להיות ערניים וזהיר יותר. דריכות שומר זיהומים משם. רשלנות מזמין אותם פנימה

הסרת ChromeSearch.info

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר ChromeSearch.info מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *