By | November 24, 2017
Remove Chrome Weather Virus

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Chrome Weather Virus. המדריך להסרת Chrome Weather Virus עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

כרום מזג האוויר אינה התוכנית שימושי שהיא מתיימרת להיות. אף-על-פי שהוא מספק תחזית מזג האוויר, זה רק כלפי חוץ. כיסוי כדי להסיח את דעתך מן מגלים app בעצם עושה. התוכנית נופל תחת המטריה של adware זיהום. . זה פרסום. היא מתיימרת להיות שימושי רק לגרום לך לשמור את זה על הלוח, אז הוא יכול לעשות. מה זה היה מתוכנת. אל תתנו לזה.

ברגע אתה מבחין הסיומת זדונית שלו מצורף לכל דפדפנים שלך, לנקוט בצעדים. להתחיל לחפש מקום מסתור מזג האוויר כרום ומחק אותו במקרה שהתגלה. למרבה המזל בשבילך, זיהומים adware נחשבים יחסית קל להתמודד. עם זאת, לך לפעול באופן מיידי. זה המזיק אינו מזיק. אם נותנים את הזמן, זה יעשה בלגן מוחלט של פעילויותיך באינטרנט.

ככל asware נשאר, הבעיות עוד זה גורם. בעיות אלה באפשרותך להתחיל כמו קטן וחסר חשיבות, אך הם גדלים בחומרתם ככל שחולף הזמן. אל תתנו שתרחיש לגולל. להסיר את תוכנת פרסום לפני זה יצליח בגרימת נזק בלתי הפיך. וזה יגיע, בסופו של דבר. השאלה היא אתה הולך לתת את זה או את הולכת להגן על המחשב שלך. בחר בחוכמה. הכל תלוי בך.

Remove Chrome Weather Virus

The Chrome Weather Virus

מטרתו של adware היא להגביר את תעבורת אינטרנט לדפים מסוימים, ובכך ליצור הכנסות לשלם לכל קליק עבור המפתחים. היא עושה זאת על ידי להפגיז עם טונות של מודעות לא אמין וקישורים. את המסך כולו מוצף באנרים, קופונים, הצעות, דילים, טקסטים, המחירים הטובים ביותר, השוואות, חלונות קופצים, מודעות וידאו ו פחות או יותר כל צורה אחרת של פרסום שאתם חושבים. אפילו את העמודים שהייתה בעבר ללא פרסומות הן כעת כבד על המודעות. מה יותר גרוע, אם תלחץ על מודעות אלה, האקרים להרוויח כסף. על חשבונך. כל אחד הקליקים שלך ממלא את הכיסים שלהם. יש עוד, בכל זאת

לחיצה על גם מסכנת אותך תוכנות זדוניות סיכון. אי אפשר לסמוך על המודעות רובם להסתיר לזיהומים יותר בהם או הם מובילים לדפים, מלא זיהומים. לפעמים בלחיצה אחת מספיקה לך להוריד זיהומים אלה. . כן, הקליקים שלך שווה את הסכמתך. ואני לא חושב שתוכל להימנע המודעות. הם רבים, הם בכל מקום. זאת, מלבד מעצבן אותך, גורם גם למחשב שלך לקבל ביצועים טובים.

הפעלת המחשב השהיה, התרסקות, להקפיא לעיתים קרובות. כמה מכונות ישנות יותר אולי אפילו יתרסק לחלוטין. דפדפנים שלך נאבק להציג תוכן כראוי עקב ההפצצות לספירה. אפילו את חיבור האינטרנט שלך עלולים להיות לא יציב. כל זה בגלל adware. . לא אסבול תעלולים שלה. זה מביא לכם שום דבר טוב. השתמש המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה, להסיר את הזיהום פעם אחת ולתמיד. את זה ולהרוויח את הכרת התודה של עצמך העתידי.

איך adware מגעיל להדביק אותך בלעדיך מימוש? אחת השיטות הפופולריות ביותר ונמצאים בשימוש נפוץ נקרא freeware bundling. להיות זהיר מאוד בעת התקנת תוכניות ללא תשלום כפי שאתה לא יודע מה עוד יכול להיות מחובר אליהם. על מנת למנוע להיות מותקן במחשב שלך תוכניות לא רצויות, בוחרים אשף התקנת מתקדם. בניגוד מה אנשים אומרים, היא לא מתאימה עבור מומחי IT בלבד. זה פשוט לוקח יותר זמן אבל זה גם נותן לך את ההזדמנות כדי לבדוק את הצרור כל תוכנית על-ידי תוכנית ובטל כל apps בנוסף מצורפת. לעשות את זה תוספת כזו לעיתים קרובות יותר מאשר לא זדוני הינם אתה לא צריך אותם על הסיפון. בטלו את הבחירה בכל אותם, ואם אתה רוצה, אתה עדיין יכול לסיים התקנת האפליקציה אתה במקור תכנן להקים.

הסרת Chrome Weather Virus

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Chrome Weather Virus מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *