By | April 17, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Cdn.Viglink.com. המדריך להסרת Cdn.Viglink.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Cdn.Viglink.com הוא אתר אינטרנט זדוני. אם אתה רואה את זה כל הזמן בעת גלישה, אתה בצרות. העמוד הוא סימן ברור של זיהום. זה מצביע על הנוכחות של טפיל חוטפי דפדפן במערכת שלך. המזיק שכבר הספיק להזין במחשב שלך, התצוגה קבוע של Cdn.Viglink.com הוא דרכו של חשיפת עצמו. קבל אזהרה זה, לשים לב לזה.

חוטפי לא יוצרים חברה טובה. האחד שאתה מתעסק הוא לא חריג. להתחיל לחפש את מקום המחבוא שלו מיד לאחר לעבר האתר Cdn.Viglink.com. למצוא איפה זה אורב, אל תהססו כדי למחוק אותו. מוקדם יותר. זה נעלם, ייטב גם שלך וגם הרווחה של המערכת שלך. זכור כי החוטף משתמשת כל שנייה על המחשב שלך כדי לגרום לנזק. אל תחכו מספיק זמן הנזק יהיה בלתי הפיך. לפעול עכשיו! עיכובים להוביל השלכות רעות.

פעם במערכת שלך, חוטפי מתחיל לעבוד באופן מיידי. לפתע פתאום, את חווית הגלישה שלך יוצאת משליטה האתר Cdn.Viglink.com הופך את הצל המקוון שלך. בכל פעם שתעבור למצב מקוון, זה שם כדי לברך אותך . זה שם בעת פתיחת כרטיסיה חדשה . זה שם כשאתה מקליד בחיפוש אתה מקבל מנותב מחדש אל זה בעת ניסיון לבקר את הדפים המועדפים. האתר אפילו מחליף את דף הבית ו מנועי חיפוש מבלי לבקש רשות. זה לא צריך את האישור שלך כדי לבצע שינויים בהגדרות של דפדפנים שלך. לכן זה נקרא החוטף. זה פשוטו כמשמעו חוטף הדפדפנים שלך. זה לוקח שליטה מלאה ועוזב את לסבול מהתוצאות. ובכל זאת, פעילויותיך באינטרנט הרוסים הם הדאגה האחרונה שלך. האמת היא שמשהו מסוכן הרבה יותר קורה מאחורי הגב.

החוטף מגעיל מתוכנת כדי לרגל אחריך וכדי להקליט כל תנועה באינטרנט שאתה עושה. זה בדיוק מה שהוא עושה. מרגע שזה מזין, המזיק מתחיל באיסוף נתונים רגישים עלייך. הוא יודע הכל. זה אפילו יכול לגנוב. את האישורים שלך באופן אישי המאפשר זיהוי אישי ופיננסי. מה לדעתך יקרה? הוא שולח את זה, כמובן. חוטפי שולח כל המידע שנאסף ההאקרים מאחורי זה, הם יוכלו להשתמש בו עבור כל מה שהם רואים לנכון. תנו לזה לחלחל לרגע. נוכלים יש כעת גישה פרטיך האישיים.

איך לדעתך שזה ייגמר? דבר אחד הוא בטוח, שזה לא ייגמר טוב בשבילך. השאלה האמיתית, עם זאת, אתה הולך לעמוד מנגד בזמן החוטף הוא עושה את מה שהוא רוצה או הולכים ואני צריך לעצור את זה? האם האחרון. בהגנה על הפרטיות שלך. להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן ומחק את הפולש הזה פעם אחת ולתמיד. שמקדימים תעשה זאת, יותר טוב.

איך החוטף הצליחה שמשחרר במערכת שלך מבלי שתבחינו? זיהומים כאלה לפנות בהולכת-שולל והונאה כדי להטעות את קורבנותיהם. אחד הטריקים הללו הוא עדכוני תוכנה מזויפת. להיות זהיר מאוד בכל פעם התקנת עדכונים. אולי אתה חושב שאתה מעדכן Java בעוד, למעשה, התקנת תוכנות זדוניות על המערכת שלך. תמיד לקרוא את התנאים וההתניות לפני קבלת אותם.

. תפסיק לומר “כן” באמונה עיוורת. רשלנות מוביל לזיהומים. כל טפילים מתפללים על החיפזון שלך ואת הסחת דעת. לא מספקים אותם. בחר דריכות במקום זאת. השתמש מקורות אמינים בלבד. קרא בעיון כל הסעיפים בהסכם הרשיון. אם אתה מבחין במשהו מפוקפק, לבטל את ההתקנה באופן מיידי. . אל תרגישי מטרה קלה אף יותר על-ידי להיות רשלן.

הסרת Cdn.Viglink.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Cdn.Viglink.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *