By | November 1, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Cache Killer Virus. המדריך להסרת Cache Killer Virus עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

מטמון הרוצח הוא כלי נועד לשפר את האבטחה באינטרנט. היא מוחקת את המטמון, ובכך מוחקים הציל את הנתונים של טפסים מקוונים. האחרון יכול לשמש כדי לגנוב מידע אישי שאנשים ולפרוץ. בעוד היישום עלול להישמע טוב על הנייר, המציאות שסביבו הוא שונה בהרבה. מטמון הרוצח שחולקו לקטגוריות כתוכנית שעשויות להיות בלתי רצויות (גור) על ידי מומחי אבטחה. ההיגיון הוא כי היא מבצעת משימות בלתי מורשית על הרקע. הם יכולים להוביל אבטחה פשרות. זהו ניגוד חריף עם השימוש המיועד של התוכנית. אם יש לך רוצח מטמון מותקן במערכת שלך, אתה צריך להסיר אותו בהקדם האפשרי.

הנוכחות של הכלבלב עשוי להיות מפתיע אותך. . זה דבר שבשגרה. אם אתה לא זוכר התקנת הרוצח מטמון במחשב שלך, אתה הרוב. התוכנית סמויה כוללת דרכי צובר כניסתו מחשבים מבלי שיבחינו. הכי נרחב הקים טכניקת ההפצה היא bundling. Freeware, shareware ויישומים פיראטיים מסוגלים לשאת כלי נוסף של התוכנה. הם לרשימה ככלי בונוס בתנאים ובהתניות שלהם. אתה תמיד צריך לקחת שתקראו למשתמש הקצה הסכם רשיון (למשתמש קצה EULA) של התוכניות שתוסיף למחשב שלך. לבחור את מצב מתקדם או מותאם אישית התקנה יש כל האפשרויות מוצגות.

דואר אלקטרוני דואר זבל יכול להעביר מטמון הרוצח דרך קובץ מצורף. הקובץ המצורף יוצגו כ מסמך או הודעה על נושא חשוב. בסבירות יטופלו ההודעה מטעם חברה לגיטימית או ארגון, כמו פוסט לאומי, המשטרה המקומית, בנק, חברת שליחים, מוסד, ענף ממשלתי או רשת המדיה החברתית. הדרך הטובה ביותר לבדוק את המהימנות של מכתב נתון היא הוכחה של השולח כתובת דוא ל. תוכלו לבקר באתר הרשמי של הישות המתאימים להתייחסות. טכניקת ההפצה מונחה ביותר כפי שהוא נוגע להוצאה להורג היא נסיעה התקנות. דף אינטרנט יכול להעביר זיהום במערכת שלך בעת גישה. . זה תלוי בך כדי לסנן את המקורות שלך ולעשות את המחקר שלך בעת הצורך.

פעם אחת בתוך המחשב, הרוצח מטמון יתחיל ביצוע משימות בלתי מורשית. תוכנית הפועלת פעולות לא רצויות היא דגל אדום גדול. זה אפילו גרוע יותר כאשר הם אינם מחוברים לשירותי המוצהר שלה. הכלבלב מציג פרסומות מסחריות, קידום עסקאות טיעון עבור מוצרי צריכה שונים. זה מקיף את הבגדים, אביזרים, ציוד ספורט, רהיטים, קישוטים, ציוד גינון, פריטים ביתיים, משחקים, צעצועים ועוד. לבצע אותם יותר מושך-עין, הכלי חמקנית מעטר אותם עם ססגוניות, גופנים רהוט, אנימציות פלאש ואפקטים מיוחדים אחרים. המצגת היא תעלול שיווקי. מטמון הרוצח הוא לא עוזר הקניות. את לא סומכת על זה לקניות או מילות מפתח.

המודעות הן אביזר מנגנון monetizing. הבעלים של הרוצח מטמון משלמים כדי לקדם את אתרי צד ג’. הם מקבלים עמלה מחושבת על בסיס הפעילות של אנשים. שיטה זו נקראת מערכת תשלום לכל קליק. בכל פעם שמשתמש בעקבות מודעה, סכום מסוים מוענק עבור הקמפיין המוצלח. מאז לא תשלם לי רישומים הקניות הביא לך, הביטחון האישי שלך לא להיות נחשב פריים דאגה. הכלבלב אינה סורקת בחסות אתרי אינטרנט לפני העברתן למשתמש הקצה. סכנות האבטחה הוא שלך לקחת. כך גם התוצאות עם זה.

יש איום מוסתרים מחובר רוצח מטמון, אשר לא צריך להתעלם. למעשה, זה יכול להוכיח להיות חמורים יותר. הכלבלב מפקחת הפעלות הגלישה של אנשים, אוספת מידע עליהם. במקום למחוק את המטמון כפי מדינות לעשות, תוכנית חשאית יתעד את זה. . זה לא הדבר היחיד של מידע שזה יתכנסו… פגיעה נתונים אחרים כולל את היסטוריית הגלישה שלך, מעקב עוגיות, הקשות, IP כתובת, מיקום גיאוגרפי, אזור חיוג, פרופיל דמוגרפי, חשבון דואר אלקטרוני, מספר טלפון, פקס, שמות משתמש, סיסמאות ואישורים פיננסיים. הבעלים של הרוצח מטמון אמכור את פרטיך האישיים על השווקים דארקנט בלי לבקש את רשותך. האנשים לרכוש אותם ניתן להשתמש בהם כפי שהם רואים לנכון.

הסרת Cache Killer Virus

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Cache Killer Virus מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *