By | June 11, 2018
Remove Bronav.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Bronav.com. המדריך להסרת Bronav.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

דף הבית שלך פתאום יש מוחלף על ידי אתר מוזר? את מנוע החיפוש המועדף ואת עמודי הכרטיסיות חדש מוחלפים גם הדף Bronav.com? ובכן, נראה כאילו נפלת קורבן כדי החוטף דפדפן. עדיין לא בטוח כי המחשב נדבק בווירוס על ידי תוכנות זדוניות? אם גם התחלת שהותקף על ידי מספר פרסומות, חלונות קופצים, מבצעים, הצעות וקופונים, לזייף הודעות עדכון, וכו ‘ אתה יכול להיות בטוח כי הדפדפן שלך נחטף.

סימן נוסף של זיהום זה הוא כאשר אתה רואה הודעה כמו “מחכה Bronav.com” או “התחברות ל Bronav.com” בשורת המצב. חוטפי דפדפן יכול לשנות בקלות את הגדרות הדפדפן כדי לוודא שהם יוצרים תוכן המודעה ללא הפרעה. המטרה העיקרית היא ליצור הכנסה של כל לחיצה שתבצע.

Remove Bronav.com

The Bronav.com Virus

סביר מאוד כי אתה נגוע המחשב הזה חוטפי דפדפן מבלי שיידע על כך. מצב זה עשוי להתרחש על-ידי פתיחת דוא ל זבל, קבצים מצורפים, קבצי ההפעלה, באמצעות תוכנות מצורפות, לזייף בקשות לעדכון, קבצי torrent, וכו ‘. המשתמשים מתבקשים לוודא שהם מקבלים עדכוני התוכנה שלהם רק ממקורות רשמיים, מורשה. אם אתה מוריד תוכן מהאינטרנט, עליך תמיד לעקוב באמצעות התקנה מותאמת אישית Advanced/ באשף ההתקנה, על מנת בקלות בטלו את הבחירה בכל תוכנית רצויה או יישום למצוא חשוד או לא רצוי להוריד מלכתחילה באמצעות טורנטים כאמצעי לקבלת תוכן חופשי המחשב הוא לא רק בלתי חוקי, אבל גם יכול להיות מסוכן עבור המחשב שלך, כפי שזה עשוי להיות נגוע תוכנות זדוניות.

חוטפי דפדפן לא להתייחס בקלילות. חלק מהמשתמשים בוחרים להתעלם האיום לגמרי, כי הם חושבים כי התקפה לספירה לא יכול לפגוע במחשב האישי שלהם. בעוד זה עשוי להיות נכון חלקית, יחס כזה לקראת חוטפי דפדפן הוא מגוחך. . בטח, המודעות המופקים זה חוטפי אינם מהווים סכנה למערכת המחשב שלך בכוחות עצמם כל עוד אתה לא לוחץ על אותם. פעילות כזו היא מוכחת להיות קשה עבור משתמשים, כי תוכנה זדונית זו מספקת פרסום ממוקד, על-פי שלך היסטוריית הגלישה, הרגלים, כמו גם אתרי אינטרנט מועדף, שאילתות חיפוש, רק כדי לוודא אתה מושך כזה פרסומות ופריטים מוקפצים, יהיה לחץ על אותם ללא היסוס.

חוטפי דפדפן אינם הדבר הרצוי שיש במחשב שלך. הם עשויים לא להיות מסוכן כמו וירוס סוס טרויאני, אבל עדיין לגרום נזק, לגנוב את המידע האישי שלך. כדי לגלות איך אתה יכול להיפטר זה מטרד מזיק זה החוטף Bronav.com, בצע שלנו הוראות מפורטות להלן.

הסרת Bronav.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Bronav.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *