By | September 21, 2018

פרסום היא תוכנה זדונית כי הוא אחראי על פרסומות פולשניות רבים להיות מוצגים בדפדפן שלך. אתר האינטרנט של Bnewsb.com מגיע עקב הנוכחות של טפיל מגעיל כזה במחשב שלך. אז אם אתה כל הזמן מקבל מנותב לדף זה, פירוש כי איפשהו במחשב מבצבצים איום מסוכן מתוך הקטגוריה תוכנות פרסום.

מטרד סייבר ולהתפשר אבטחה באינטרנט ונוכחות שלך על-ידי ניטור כל מהלך הפוך באינטרנט, איסוף נתונים כגון אך לא מוגבל לגלישה היסטוריה, הרגלים, שאילתות חיפוש. עם נתונים אלה, הטפיל תהיה אפשרות להלחין מודעות רלוונטיות, כך שהמשתמש יהיה סביר יותר ללחוץ עליהם. זוהי תהיה פרצת האבטחה המקוונת הגדולות.

Adware יתקפו את הדפדפן שלך עם מכירות כזה מוצל, בתקווה ליצור הכנסה לשלם לכל קליק. ההשפעה של תוכן בחסות כבד כזה ישקף בקרוב בדפדפן שלך, אשר יתחיל לקרוס, להקפיא, בשל המספר הגדול של המודעות שזה יצטרך להציג בכל יום. Adware Bnewsb.com יש להסיר מהמחשב שלך, ברגע שאתה לזהות אותו, או שאתם עלולים אותו לזרוע הרס מוחלט בדפדפן שלך.

פרסום מסתיר לעתים קרובות גם תוכן הבונוס בחבילות תוכנה. הנוכחות של הטפיל בדרך כלל אינו כראוי נחשף. על מנת לוודא כי freeware זה שאתה מנסה להתקין על המחשב שלך אינו מכיל תוכנות נוספות מוסתרים, עליך לבחור מותאמת אישית או התקן מתקדם. אל תעשה את הטעות של בחירה עבור התקנה מהירה. אם תבחר לא לבצע את העצה שלנו, אם קיימים איומים מוסתרים, הם מקבל מותקן באופן אוטומטי, ללא ידיעתך. פרסום הוא טפיל ערמומי מאוד. זה גם אורב מאחורי דוא ל זבל מצורפים, זיוף, קבצי torrent ועדכונים המודעות מפוקפק.

Adware Bnewsb.com אינה משהו שתרצה יש את המכשיר. ברגע זה פולש, היא תעשה הכל כדי להפוך כל דפדפן הקיימים במחשב שלך לתוך כלי הצגת המודעה. כתוצאה מכך, המסך נהרו עם מודעות מוצל, אשר ינסה לפתות את לחיצה עליהם. תיזהר! תוכנה זדונית זו אכפת רק על הפקת פרסומות רבות ככל האפשר. זה לא יאמתו המקורות שלהם.

ייתכן לחיצה זיהום סייבר פוטנציאליים. אם בצע קישור מלאכותי, עשוי ביודעין לתת האקרים גישה למחשב שלך. וזה בדיוק מה שהם רוצים. נוכלים לסמוך על נאיביות שלך רשלנות, לשים את ידיהם על מידע רגיש כמו סיסמאות, כתובות IP, מספרי כרטיסי אשראי, ועוד. הדרך היחידה שלך את המצב משלךלמעורבותך היא להסיר את טפיל מגעיל זה מהמחשב שלך. עוד את העיכוב, מצבה יחמיר המצב שלך תקבל.

הסרת Bnewsb.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Bnewsb.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Bnewsb.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *