By | August 9, 2018
Remove Bitballoon.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Bitballoon.com. המדריך להסרת Bitballoon.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

חוטפי דפדפן הם טפילים סייבר מעצבן כי להשתלט על הדפדפנים של הקורבנות שלהם לתקוף אותם עם פרסומות פולשניות רבים. אם אתה מבחין כי ספק הבית ולחפש הוחלפו על-ידי אתר האינטרנט Bitballoon.com, זה סימן כי הדפדפן שלך נחטף.

התקפה המודעה ensue ימין לאחר הפלישה של החוטף. טפיל זה ישים את הידיים שלו הנתונים אינטרנט פרטיים כמו היסטוריית גלישה, הרגלי הגלישה, תוצאות חיפוש, מזהי כניסה, וכו ‘. זאת על מנת לעזור לו להתאים אישית את תוכן הפרסום בצורה כזו, כי המשתמש הוא סביר ללחוץ על התוכן שנוצר. המטרה היא ליצור הכנסה של כל קליק שעושה הקורבן.

חוטפי מופצים בדרך כלל דרך נגוע קישורים, חלונות קופצים, spam הודעות דוא ל, דואר אלקטרוני קבצים מצורפים, טורנטים, חבילות תוכנה, הודעות עדכון זיוף, זיוף כלי כלי המודעות, וכו ‘. על מנת לוודא כי לא ליפול למלכודת של האקר, להגן מפני זיהום תוכנות זדוניות במחשב שלך, אנו ממליצים שתבצע את העצה שלנו. לנווט נקה מ דוא ל זבל. אם אתה מקבל מיילים מפוקפקים משולחים לא מוכרים, עדיף לא לפתוח אותם. במיוחד אם הם מכילים קבצים מצורפים קובצי הפעלה.

Remove Bitballoon.com

The Bitballoon.com Virus

גם, בחירה של התקנה מותאמת אישית Advanced/ במידת האפשר הוא הדרך הבטוחה ביותר ניתן להתקין תוכנה על המחשב האישי שלך. זה יאפשר לך לראות אם ישנם כל תוכניות נסתרות ויישומים על החבילה שהורדתם. אם תוכנות נוספות זמין, אנו ממליצים מאוד הבחירה בו, מכיוון שזה ככל הנראה מוסווה תוכנות זדוניות.

חוטפי דפדפן הם טפילים מגעיל להמיט אסון על הדפדפן של הקורבן. סימפטומים של זיהום זדוניות כאלה כוללים אך אינם מוגבלים כדי להאט את החיבור לאינטרנט, מפגרות, אופן הגלישה לא תקין, כמות גדולה של המודעות – פריטים מוקפצים, ב- text, באנרים, מהבהב התראות, וכו ‘. ככל חוטפי נותר ללא השגחה, עוד פעם זה יהיה חייב לגרום לצרות. הכמות ההולכת המודעה יוכיח בקרוב להיות קשה לדפדפן להציג.

בשלב מסוים, זה יתחיל להתרסק, קפוא, אשר יוביל הדפדפן כדי שתפסיקי? לעבוד לחלוטין. חוטפי דפדפן הן הפרה מוחלטת של מקוון האבטחה והפרטיות שלך. אם ברצונך לחזור אל חוויה גלישה רגילה, ללא פרסומות, אתה צריך להיפטר הדברה זה מעצבן, ברגע שאתה מבחין את נוכחותה במחשב שלך. ההוראות בסוף מאמר זה, בדבר הסרת חוטפי דפדפן זה, יכול להיות לך לעזר.

הסרת Bitballoon.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Bitballoon.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *