By | January 16, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר BFMIO.COM. המדריך להסרת BFMIO.COM עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

BFMIO.COM הוא אתר זדוני. זה משויך זיהום חוטפי דפדפן, מה שאומר שאם אתה רואה את זה כל הזמן, חוטפי שכבר הספיק מתגלש במערכת שלך, המראה של BFMIO.COM הוא את דרכו להכריז על נוכחותו. חוטפי המשתמש הדף ככיסוי תסתתר מאחורי. כמו מגן, אם תרצו. אולם, דף זה הוא אזהרה אז לקבל את זה בתור שכזה. התצוגה של אתר זה היא אינדיקציה ברורה של הפלישה של החוטף אז אל תתעלם ממנו. ברגע שמתחילים לראות את התחום זדוני בכל פעם שתעבור למצב מקוון, לנקוט בצעדים.

לקבל את העובדה כי המחשב הוא מחשב מארח של זיהום סייבר ו מעשה. לא חושב כי זה החוטף הוא מזיק או מועיל בצורה כלשהי. ההיפך הוא הנכון. זה IS מזיקים ואת זה הוא לא שימושי. הקורס הכי טוב של פעולה שבאפשרותך לנקוט היא למחוק את הפורץ לפני זה יש את ההזדמנות כדי לגרום לך נזק בלתי הפיך. ייטב לך להיפטר כך ייטב. אם תשאיר את זה על הלוח, מצד שני, זה לא יהיה ארוך לפני שתתחרט על כך.

ברגע חוטפי נכנס במחשב שלך, בעיות תתחיל לשפוך לפתע פתאום, אתה לא יכול לעשות מהלך באינטרנט יחיד מבלי להפריע BFMIO.COM. בכל פעם שאתה פותח אחד של דפדפנים שלך, האתר נמצא שם כדי לברך אותך. בעת פתיחת כרטיסיה חדשה, האתר נמצא שם שוב. כאשר אתה מנסה לבקר בדף אחר, איכשהו להשיג מנותב בחזרה אל BFMIO.COM. שם היא לא נפטרת בדף זה מגעיל. הוא אפילו מחליף את דף הבית ו מנועי חיפוש מאחורי הגב שלך, בכל פעם שברצונך לחפש משהו באינטרנט, אתה נאלץ להשתמש בו. כל זה אינו רק מעצבן, אבל. . זה גם מסוכן.

באתר זה ניתן לסמוך לספק תוצאות חיפוש בטוחים ומדויקים. כמובן שלא. אחרי הכל, זה משויך חוטפי דפדפן, והמטרה של החוטף כדי להגביר אינטרנט תנועה לעמודי מסוים ולהפיק הכנסה לשלם לכל קליק על בעליו. משמעות הדבר היא כי שום דבר שאתם רואים על המסך שלך מעכשיו הוא אמין. לא את תוצאות החיפוש, לא את הדפים שאתה מקבל מנותב אל, לא את מודעות שאתם מופגזים, שום דבר. בכל פעם שאתה לוחץ על משהו, ההאקרים מאחורי הזיהום משלמים.

כמו כן, אתה מסתכן החרפת הבעיה שלך על-ידי הורדת יותר תוכנות זדוניות על המערכת שלך. בלחיצה אחת עשוי להיות זהה הסכמתך לפעמים. . זה כל מה שצריך. אתה אפילו לא מבין כי תזמין עוד טפילים על הלוח. כאילו כל זה אינו מספיק, החוטף גם מסכנת את הפרטיות שלך. היא משתמשת דפדפנים שלך כדי לרגל אחריך ולאסוף מידע רגיש אשר אז היא שולחת את המפתחים שלה. אם המזיק את הידיים שלו על האישורים שלך באופן אישי המאפשר זיהוי אישי ופיננסי, תהיו בסכנה חמורה. אל תיתן לזה לקרות. להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן ומחק את החוטף בהקדם האפשרי.

כיצד הפורץ להזין את המחשב האישי שלך? אחד התרחישים הסביר ביותר כרוך חבילות תוכנה חופשית. האם אתה לעיתים קרובות להוריד תוכניות ללא תשלום מחוץ לאינטרנט? ? ומה אם כן, האם תבחר המנהג או את ההגדרות הרגילות אם אתה התשובה לא האחרון, עליך לשנות את ההרגלים שלך. אפשרויות מותאמות אישית לתת לך הזדמנות לראות כל apps בנוסף המצורף על מנת להיות מותקן במחשב שלך, יחד עם התוכנית המקורית. הם גם מאפשרים לך להסיר כל התוספות לפני סיום ההתקנה בזמן ההגדרות הרגילות לא נותנים לך אפשרות כזאת. לבחור בקפידה. שיבחר בטיחות מעל מהירות. קצת תוספת זמן, תשומת לב יכול לחסוך לך המון בעיות עתידיות.

הסרת BFMIO.COM

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר BFMIO.COM מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *