By | October 10, 2018

האם שמת לב שינויים מוזרים בדפדפן שלך בזמן האחרון? האם אתר האינטרנט Basepush.com לשמור המופיעים את דף הבית שלך, בכרטיסיה דפים חדשים וכן אפילו מנוע החיפוש המועדף? אם התשובה היא כן, אתה לא הולך כמו הסיבה מאחורי זה. Basepush.com הוא אתר המופיע כאשר יש לך החוטף דפדפן במחשב שלך. טפיל זה משנה את הגדרות הדפדפן, מתקינה תוספות מפוקפקות וסרגלי כלים, מציף את המסך שלך עם מספר פרסומות מטרידות. מכירות כזה יכול להיות בצורות שונות כמו פריטים מוקפצים, ב- text, באנרים, התראות אפילו מהבהב. המודעות יותר היא מייצרת, הסיכויים של המשתמש לחיצה עליהם.

כדי להעלות את הסיכוי שלה של רווח באמצעות ערכת לשלם לכל קליק, חוטפי תספק תוכן ממוקד במיוחד. זה מתאפשר הודות יכולתה מרגל על הקורבנות שלה, לאסוף את המידע הדרוש כמו היסטוריית דפדפן ובתוצאות החיפוש. לכן קידומי המכירות יופיעו רגשות אליך. אבל אתה לעולם לא יודע איזו סכנה ינוח מאחוריהם. קישורים כאלה לא יכול להיות מאובטח כמו שהם נראים. אתה עשוי לקבל מנותב מחדש אל מקורות שעלולים להיות מסוכנים אשר מבקשים לשגר התקפה על המחשב שלך.

כתוכנה זדונית טיפוסי, חוטפי דפדפן להשתמש בשיטות התפלגות מסה, כדי להגיע למשתמשים רבים ככל האפשר. אבל, זה תלוי בך אם הם מצליחים לחדור את המכשיר. זה נכון. רק לך יש את הכוח כדי להעניק להם גישה למחשב שלך. רק אל תצפה החוטף יבוא וידפוק על הדלת, המתיימר להיות טפיל מסוכן. זה להסוות את עצמו ולהשתמש כל מיני תרגילים כדי לגרום לך ליפול למלכודת שלו. ייתכן להסתיר דואר אלקטרוני דואר זבל, המכילות קבצים מצורפים או קבצי הפעלה, או שהקוגינקאי אורב צרור תוכנה. במצב הראשון, כל מה שאתה צריך לעשות על מנת למנוע זיהום אפשרי תוכנה זדונית היא לא לפתוח הודעות כאלה.

במקרה של התקנת התוכנה, עליך לדעת כי ייתכן תוכן מוסתר רק יהיה זמין לראות אם תבחר סוג מתקדם של התקנה. אם תבחר באפשרות התקנה מהירה, כמו משתמשים רבים, כגון תוכנות נוספות לא רק יישאר מוסתר אבל גם הותקן באופן אוטומטי, יחד עם התוכנית האחרת. אמצעים אחרים של התפלגות חוטפי דפדפן כוללים, אך אינם מוגבלים בקשות לעדכון מזויפים, קבצי torrent, קישורים המפוקפק של מודעות, וכדומה

ברגע חוטפי דפדפן פולש, זה יזהם בכל דפדפן האינטרנט הקיימים במכשיר שלך. אין יישום יהיו מוגנים מפני התקפה שלה – מוזילה פיירפוקס, גוגל כרום, אופרה, Internet Explorer, ספארי, קצה של Microsoft. אם יישומים אלה קיימות במחשב האישי שלך, אתה יכול להיות בטוח שיש להם הטפיל. ברגע שאתה פותח את הדפדפן שלך, בכבדות התקפה עם מודעות מגעיל. ככל שהזמן עובר, הכמות שלהם יגדל. ואת, הנזקים על הדפדפן יקבל יותר חמור, עד שזה יפסיק לעבוד לחלוטין.

התסמינים הראשונים להיות מפגרות, האינטרנט איטי, המוביל בסופו של דבר קבוע קריסות ושגיאות. אבל זה לא הכל. אם תבחר להתעלם האיום הזה, ניתן את המידע האישי שלך בסכנה. נתונים רגישים כמו שם משתמש, כתובות IP, סיסמאות, מספרי כרטיס אשראי, וכו ‘ יכול בקלות ליפול לידיהם של crooks, המבקשים למכור את המידע הזה שלישיים אחרים. הדרך היחידה ניתן להציל את הדפדפן שלך מפני פגיעה, להגן על הפרטיות שלך היא להסיר את חוטפי דפדפן מעצבן ברגע אתה מבחין בכך. לבזבז זמן! עוד את העיכוב, מצבה יחמיר המצב שלך תקבל.

הסרת Basepush.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Basepush.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *