By | October 27, 2017
Remove Bad Rabbit Ransomware

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Bad Rabbit Ransomware. המדריך להסרת Bad Rabbit Ransomware עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

Bad Rabbit ransomware יש בלט אחרים לוקרים-win האחרונות עם התקפותיה בקנה מידה גדול. הנגיף הגיע לזירה ב-24 באוקטובר, אך חוקרים מ Kaspersky Labs דיווחו כי שחרורו היה בתכניות מאז ב יולי לפחות. המחשבים הראשונים מיקוד אוקראינה ורוסיה, Bad Rabbit ransomware פרצו את המערכות של הרכבת התחתית של קייב, אודסה התעופה השונים התקשורת הרוסית. מאז, הוא התפשט בולגריה, טורקיה, יפן, פולין, וממשיך לטיהור שלה. המפתחים של win-הארונית יש כותרת חלק מהתהליכים עם שמות שנונה הפניה הסדרה משחקי הכס. כמו הספר הישן נוכלים, פושעי סייבר של היום אוהבים לחשוב שהם מצחיקים.

מבחינת מאפיינים טכניים, Bad Rabbit ransomware בעקבות זיהום תבנית מסוימת. התוכנית הנפשע מופץ עדכוני Adobe Flash Player מזויף. זוהי תוכנית חכמה, תוכנית מיוחדת זו מספק עדכונים על בסיס תכופים. עד עכשיו, הרבה אנשים כבר התרגלנו לקבל עדכונים לעיתים קרובות ומקבלים אותם מבלי יותר מדי מחשבה. מה עוד, ההאקרים מתווכים אותם דרך אתרי אינטרנט חוקיים. זה לא קל, כמו תחום בעלי עדיפות על אבטחה. המאפשר את האתר שלהם כדי להיות שחדר היה משאיר סימן רע על המוניטין שלהם. זה הולך להראות כי האנשים מאחורי Bad Rabbit ransomware בעל ידע רחב בתחום. בכל פעם שאתה מקבל עדכון, לעשות בדיקה כדי לאשר את המהימנות. פתח את מנהל המשימות שלך כדי לראות אם המדובר התוכנית כוללת הפעלת התראה תהליך של עדכון.

המנה של Bad Rabbit ransomware מאוחסן קובץ בשם install_flash_player.exe. על מנת לנצח-ארונית להיות מופעל, יש למשתמש להפעיל את אשף ההתקנה. אם אתה מרומה על כך, התוכנית המרושעת תינתן אור ירוק להתחיל לפעול. Bad Rabbit ransomware מבצעת את ההצפנה עם שילוב של שני צפנים, AES-256-CBC, RSA-2048. כל חפץ נעול יש סיומת הקובץ התחנה שנוספה לשם שלה. אחרי הניצחון-הארונית סיים הצפנת קבצים, זה טיפות כופר בשם readme. txt על שולחן העבודה. המבצע האחרון על סדר היום של Bad Rabbit ransomware הוא להחליף את מאסטר האתחול רשומה ראשית (MBR) ולאחר מכן מפעיל מחדש את המחשב. בעת אתחול המחשב, תוכלו למצוא את הקבצים שלך לא נגיש, הודעה יחכו לך כדי לספר לך מה קרה.

Remove Bad Rabbit Ransomware

The Bad Rabbit Ransomware

פתק כופר מסביר את המצב, אומר הקורבן כי הוצפנו הקבצים שלו וכי הוא לא יכול לשחזר אותם על דעת עצמו. זה גם מבטיח לו כי זה ניתן לשחזר אותם בבטחה. במילים אחרות, פושעי סייבר לייעץ לאנשים לשתף פעולה. בקובץ readme. txt, תמצאו מפתח ההתקנה אישי וקישור לאתר תור. כדי לגשת אליו, תצטרך להוריד את הדפדפן Tor. האתר מכיל את הפרטים לגבי התשלום. זה מפרט את הכופר כמו 0.05 Bitcoins. זה ממיר כ $300 דולר. עם זאת, אם לא תצליח לשלם בזמן, המחיר יעלה. מסגרת הזמן להשלמת התשלום ואת מידת העלייה טרם דיווח.

באתר תור, יש שדה שבו אתה צריך להזין את המפתח האישית שלך או כתובת ביטקוין שהוקצו כדי להמשיך. התחום מסתיר את קואורדינטות הגיאוגרפי של פושעי סייבר. Cryptocurrency ביטקוין יתרום ליצירת להעביר את הכסף בטוח. הפלטפורמות למסחר מטבע דיגיטלי זה אינן מאפשרות מעקב, אפילו על ידי הבעלים אותם. כאשר אתה משלם את הכופר, אתה אמור לקבל סיסמה עבור פותח את הקבצים שלך. שימו לב כי אין ערבויות בהתמודדות עם פושעי סייבר. הם יכולים לאסוף את דמי הכופר, להפסיק כל קשר עמך. עדיף להמשיך להתגונן, כך שהיית מתחמק להידבק במקרה הראשון. . ליתר ביטחון, עליך לאחסן גיבוי של הקבצים שלך. זה יאפשר לך לשחזר קבצים פגומים.

הסרת Bad Rabbit Ransomware

שיטה 1: שחזור הקבצים המוצפנים שלך באמצעות ShadowExplorer
בדרך כלל, Bad Rabbit Ransomware מוחק כל צל מעתיק, המאוחסנים במחשב שלך. למרבה המזל, ransomware הוא לא תמיד מסוגל למחוק את עותקי הצל. אז הנסיון הראשון שלך צריך להיות שחזור הקבצים המקוריים עותקי צל.

 1. הורדה ShadowExplorer מהקישור הזה: http://www.shadowexplorer.com/downloads.html.
 2. התקנת ShadowExplorer
 3. פתח את ShadowExplorer בכונן c: בחר בלוח השמאליshadowexplorer
 4. בחר בלפחות חודש לפני התאריך מן השדה תאריך
 5. נווט אל התיקיה עם קבצים מוצפנים
 6. לחץ לחיצה ימנית על הקובץ מוצפן
 7. בחר “לייצא” ולאחר מכן בחר יעד עבור הקובץ המקורי

שיטה 2: שחזור הקבצים המוצפנים שלך באמצעות שחזור המערכת

 1. . לך תתחיל -> כל התוכניות -> עזרים -> כלי מערכת -> שחזור המערכת
 2. לחץ על “הבאsystem restore
 3. בחר נקודת שחזור, לפני לפחות חודש
 4. לחץ על “הבא
 5. בחר בדיסק c: (צריך להיות נבחרת כברירת מחדל)
 6. לחץ על “הבא“. המתן מספר דקות ולאחר השחזור צריך להיעשות.

שיטה 3: לשחזר את הקבצים שלך באמצעות תוכנה לשחזור קבצים
אם אף אחד בשיטה שלעיל עובד, אתה צריך לנסות לשחזר קבצים מוצפנים באמצעות תוכנה לשחזור קבצים. מאז Bad Rabbit Ransomware הראשון יוצר עותק של הקובץ המקורי, ואז היא מצפינה אותו ומוחק המקורי, אתה מצליח לשחזר את המקור, באמצעות תוכנה לשחזור קבצים. להלן כמה תוכניות תוכנה לשחזור קבצים חינם:

 1. Recuva
 2. שחזור קבצים Puran
 3. התרגיל דיסק
 4. Glary ביטול מחיקה

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *