By | August 10, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Autoage-verify.com. המדריך להסרת Autoage-verify.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם שמת לב פתאומי שינויים בהגדרות הדפדפן שלך, זה סימן רע מאוד. אם בכלל נתב מחדש Autoage-verify.com התרחשות יומיומית, אתה צריך להיות בכוננות. התסמינים כאמור לעיל, בתוספת מסך מוצף פרסומות פולשניות, כולן מצביעות דלקת adware.

מה זה אפילו יותר גרוע, הוא פרסום זה יכול לשים את הידיים שלה על המידע באינטרנט כגון אך לא רק סיסמאות, מזהה הכניסה, מספרי כרטיסי אשראי, חשבונות בנק, היסטוריית גלישה, הרגלי באינטרנט, שאילתות חיפוש, ועוד. נתונים אישיים מסוג זה הוא בעל ערך, יכול להיות משותף עם צדדים שלישיים אחרים למטרות רווח. גם, זה תודות נתונים אלה, כי adware הוא מסוגל להתאים את הפרסומות, ולכן הם נוטים יותר לקבל לחצתם על-ידי המשתמש. המטרה העיקרית היא ליצור הכנסה דרך בשיטת PPC (תשלום לכל קליק).

פרסום פושט על רשלנות של המשתמש, נאיביות. בזמן באינטרנט, רוב האנשים לא לשלם קרוב לב מה הם לחץ על או להסכים. בדרך כלל, תוכנות פרסום מסתתר מאחורי דוא ל זבל, הודעות עדכון שמגבילים, זיוף תוכנה, המודעות מוצל, קישורים, ועוד. אחת הטעויות הגדולות שניתן לבצע בדרך כלל להוביל זיהום תוכנות זדוניות היא לפתוח דוא ל זבל. במיוחד אם הם מכילים קבצים מצורפים או קובצי הפעלה. על ידי עושה את זה, אתה תהיה בר-מזל להתחמק רק זיהום adware.

סוסים טרויאניים או ransomware יכולים גם להיות מועברים באמצעות דוא ל כזה. פתח הודעות מאנשים שאתה מכיר ובוטח. להיות זהיר בכל עת. אם אתה נתקל על פרסומות ופריטים מוקפצים לקדם עסקה בלעדית, מכירות, מיוחד, ומציע קופונים, עדיף לא ללחוץ עליהם. אם פרסומת נראה יותר מדי טוב מכדי להיות אמיתי, שזה קרוב לוודאי לזייף, רק לנתב אותך לאתרים חיצוניים חשודים או אפילו מסוכן.

אחת התכונות החיוביות של פרסום היא, כי זה לא נרחב נחשבת “וירוס”. שלא תטעה, זה לא מזיק. . זה יכול לעשות נזק רציני מאוד למחשב שלך. משתמשים רבים חושבים כך, רק משום פרסום מגביל התקפתה על דפדפנים בלבד. זה לא לחדור את מערכת המחשב שלך, כמו סוס טרויאני. . עדיין, לא אל תמעיט בכוחו המודעות, שנוצר על ידי טפיל זה, אולי לא נראה מאוד מאיים, אך הם יכולים להוביל מקורות נגוע יחכה להזדמנות לפתוח דלתות אחוריות אל האקרים, ברגע שהמשתמש לחץ עליהם. לא ליפול למלכודת הזאת.

כמו כן, פרסום צריך זמן. הגיע הזמן ליצור כמה שיותר מודעות ככל האפשר. זה לא רק מעלה את הסיכוי שלה רווח, אלא גם ישמיד את הדפדפן מסכן זה יתקשה לשמור על קשר עם כל המודעות לזרוק את דרכו. פרסום לא יאפשר לך עם נורמלי גלישה לחוות. לא רק יהיה לך כל הזמן מפריעים להתקפות לספירה, אך הדפדפן שלך יתחיל הקפאה של התרסקות. בשלב מסוים, שהוא יקבל כל כך עמוסה עם פרסומות ופריטים מוקפצים שיפסיק לעבוד לחלוטין. אם אתם מחפשים דרך להסיר את טפיל סייבר זה מעצבן, זה פרסום, אנו מציעים שההוראות שלנו למטה, אז לך ללמוד איך אתה יכול להיפטר למטרד הזה ולחזור ובטוחה ללא פרסומות גלישה פעם נוספת.

הסרת Autoage-verify.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Autoage-verify.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *