By | December 5, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר APUSX.COM. המדריך להסרת APUSX.COM עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

APUSX.COM מסווג כטפיל חוטפי דפדפן. התמודדת עם כאלה בעבר? אם יש לך. אתה יודע בדיוק כמה מעצבן ומתנשא החוטפים הם. אם לא, אתה לי הפתעה. החוטפים הם אכן מאוד מעצבן. הם להתערב הרבה ולעשות בלגן גדול במערכת שלך. APUSX.COM אינה חריגה. . זה לא רצויים. זה יהפוך את חווית הגלישה שלכם לסיוט לנקודה כאשר תוכל למנוע את השימוש במחשב שלך. . זה אם תתן לי, כמובן.

זה המזיק הוא נשלף לחלוטין. הוא גם נחשב קל יחסית להתמודד. עם זאת, אם לא תפעל באופן מיידי, המצב שלך לשמור על החמרה. הפעם יותר שהמזיק מבלה על הלוח, הבעיות יותר אתה נאלץ בטוח. בעיות אלה עשוי להתחיל כמו קטן וחסר חשיבות, אבל אם אתה לא לוקח שום אמצעים, הם ירחיבו מספרים והן לחומרת ככל שחולף הזמן. הנקודה היא, אין לך זמן לבזבז. ברגע אתה מבין שאתה נגוע החוטף, להתחיל לחפש את מקום המחבוא שלו ולהסיר אותו במקרה שהתגלה. תעשה את זה עכשיו! עיכובים להוביל רק חרטות.

ברגע חוטפי נכנסת, זה מיד לאחר דפדפנים שלך. כל אחד מהם. הוא מזריק Microsoft קצה, מוזילה, פיירפוקס, אופרה, כרום, וכו ‘. לא משנה איזה דפדפנים אלה האהוב, שהוא עדיין נגוע. . להיות ברורה יותר, זה מוזרק עם פרסומות. האם שמת את הטקסט “המודעות על ידי APUSX.COM” בפינה השמאלית העליונה של המסך? אם כן, זה הוא. כל מודעה. שאתה רואה על המסך שלך מופעל על ידי החוטף. משמעות הדבר היא כי אף אחד מודעות אמינים. ההיפך הוא הנכון. רובם אינם. גם אם יש כמה פרסומות בטוח מוצג, אתה יכול לומר להם מלבד המודעות פגום. אם יקרה לך ללחוץ על הפרסומת הלא נכון, אבל אתה קובר את עצמך ב בעיות עמוקות.

לפעמים בלחיצה אחת היא כל מה שדרוש לך כדי להוריד עוד תוכנות זדוניות במחשב נגוע כבר. הפרסומות הן כל כך הרבה וכל פולשנית כל כך, כי הימנעות אותם בלתי אפשרי. במוקדם או במאוחר לחץ. המסך כולו מכוסה מודעות של כל צורות ותבניות. אפילו את העמודים שהייתה בעבר ללא פרסומות אינם כבדים על מודעות. ערב פרסומות פופ מתחת הסמן של העכבר לפעמים. הם הופכים יותר ויותר עם כל יום שעובר. הימנעות אותם לחלוטין שווה לא גולשים באינטרנט בכלל. הדרך היחידה להיפטר מהם גם החל הסיכון תוכנות זדוניות שהם חושפים את הוא להיפטר של החוטף לגמרי. כדי לעשות זאת באופן ידני, באפשרותך להשתמש במדריך שלנו להסרת בסוף מאמר זה. לחלופין, באפשרותך להשתמש בתוכנית antimalware טוב כדי לעשות את העבודה בשבילך. באיזו אפשרות תבחר, תעשה את זה מהר. הזמן הוא לא חבר שלך.

איך אתה? נדבק עם החוטף APUSX.COM? בדרך כלל, חוטפי לתפוס טרמפ עם תוכניות אחרות. השיטה נקראת bundling. אם לא שמים לב בעת התקנת יישום, במיוחד אם הורדת את זה ממקור חשוד, אתה עשוי לקבל החוטף (או תוכנות זדוניות אחרות) בתור בונוס. כדי למנוע תוצאה כזו, תמיד לבחור בהגדרות מותאם אישית של אשף ההתקנה. הם מאפשרים לך לבדוק את הצרור כל תוכנית על-ידי תוכנית ובטל את כל התוספות המצורפות. עם ההגדרות הרגילות, הניצבים האלה הותקן באופן אוטומטי. אל תהיה כל כך רשלני. לתת לזה לקרות. קח את הזמן שלך. . קצת יותר תשומת יכול לחסוך לך המון בעיות בעתיד.

הסרת APUSX.COM

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר APUSX.COM של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר APUSX.COM מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *