By | August 14, 2018
Remove Appoftheroad.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Appoftheroad.com. המדריך להסרת Appoftheroad.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם אתה נתקל כמות חריגה של פרסומות בעת דפדוף, אתה בצרות. הרבה משתמשים לעבור למצב מקוון, רק כדי לקבל מופגזים המודעות רבים בצורות כמו חלונות קופצים, מהבהב הודעות התראה, ב- text, באנרים. זו אינה התנהגות דפדפן רגיל. כיום, המודעות אינן משהו לא רגיל לראות באינטרנט, אך אם מישהו יעצור אותך מהצורך רגיל גלישה ניסיון, משהו לא כשורה, עליך להסיר את הגורם זה בהקדם האפשרי.

Appoftheroad.com אתר אינטרנט הקשור פעילות זדונית. אם אתה כל הזמן מקבל מנותב לדף זה, או אם המודעות יש סימן “הביא לך על ידי Appoftheroad.com” מתחתם, פירוש הדבר כי הדפדפן שלך כבר פלשו adware. תוכנות זדוניות כאלה לא יהסס לשנות את הגדרות המקוון שלך או לבצע התקנות לא מורשית של הרחבות מוצל, תוספות או סרגלי כלים בדפדפן שלך. מה עוד, היא לגנוב את היסטוריית הגלישה שלך, חפש את שאילתות, על מנת לבצע את ההתאמות האישיות הדרושים ולהבטיח כי המודעות שנוצר יהיה נוטים יותר לקבל ללחיצה על ידי לך.

האמצעי הנפוץ ביותר של פרסום התפלגות כוללים דוא ל זבל, קבצים מצורפים, חבילות תוכנה חופשית, מבקשת עדכון מזויפים, פגום קבצי torrent, קישורים מפוקפק, מודעות, וכו ‘. כאשר ברצונך להתקין את התוכנה שהורדת מהאינטרנט, אנו ממליצים נגד בוחרים עבור התקנה מהירה. רוב המשתמשים על הטעות הזו ועזב כדי להתמודד עם ההשלכות של ההחלטה שלהם רע.

Remove Appoftheroad.com

The Appoftheroad.com Virus

אתה רואה, פושעי סייבר להסתמך על נאיביות וחוסר התמדה. הם יודעים הרבה משתמשים לא טרח לקרוא את התנאים וההתניות מהיר מדי ללחוץ על לחצן ‘הבא’ ללא תשומת לב מה הם הם מסכימים. לכן הדבר החכם לעשות הוא לבחור מותאמת אישית או מצב מתקדם באשף ההתקנה. בדרך זו, תוכל לראות אם יש תוכנות נוספות. אם התקנות אופציונליות, אנו ממליצים כי הנכם יוצאים כולם. תוכנות זדוניות ידוע להתחזות תוכנה שימושית לכאורה שהוסתרו בחבילות כזה. רק תוכל לשים לב לקיומה אם בצע את העצות שלנו.

פרסום אולי נראה כמו איום מסוכן מאוד, אבל שכדאי להמעיט את כוחה. שלא תטעו, פרסום אינה מזיקה. הסיכוי של זה קשות להזיק למחשב שלך הוא מאוד אמיתי. . תביני, העניין הוא שאתה אף פעם לא יודע איפה את המודעות לנתב אותך כדי… זה יכול להיות אתר נורמלי, מי יודע… אבל יש גם אפשרות עשויים להיות rerouted אתר חיצוני חשוד ומסוכן אפילו המבקשים לפתוח דלתות אחוריות אל האקרים אשר אחכה הזדמנות לפרוץ למחשב שלך. זה נכון. ייתכן לחיצה מובלים למקור נגועים אשר תוכל לבזבז לא והזמן לשגר התקפה זדונית במחשב שלך.

אם תיתן adware במשך תקופה ארוכה של זמן, מבלי לבצע ניסיונות להסיר אותה מהמחשב שלך, אתה תסבול מהתוצאות הבלתי תוכנה זדונית זו הוא מסוגל להקטין את מהירות החיבור שלך לאינטרנט, כמו גם להשחית את הדפדפן שלך בצורה כזו, כי לא תוכל להשתמש בו בכלל. לא תישאר מספיק זמן כדי לראות כל דבר adware הוא מסוגל לעשות במחשב שלך. פסולת לא זמן ולפעול מהר לפני שיהיה מאוחר מדי. אם אתה רוצה להגן על המידע האישי שלך באינטרנט ולנווט נבהיר מעכשיו דלקות קיברנטי זדוניות אחרות, עליך להיפטר טפיל מעצבן זה בהקדם האפשרי.

הסרת Appoftheroad.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Appoftheroad.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *