By | July 3, 2018
Remove Appearch.info

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Appearch.info. המדריך להסרת Appearch.info עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם אתר האינטרנט Appearch.info הופיע בדפדפן שלך, זה סימן רע. זה אומר כי המחשב שלך הותקפה על ידי פרסום. מה המטרה שלו? לרגל פעילויותיך באינטרנט, כדי ליצור סוג ספציפי של תוכן פרסומי. טפיל זה זדוניות יש את היכולת לאסוף נתונים כמו גלישה היסטוריה, הרגלים, שאילתות חיפוש, וכו ‘. מידע כזה מוכיח להיות מועיל מאוד בפעילות שלה למשוך קורבנות או לפתות לחיצה על המודעות מפוקפקים רבים ופריטים מוקפצים שהוא מחולל. המטרה העיקרית היא ליצור הכנסה, אשר לעיתים קרובות באמצעות שיטת תשלום לכל קליק או שלם וצפה. פושעי סייבר רבים להשתמש הדברה זה זדוני להפיץ דפי נגועים.

פרסום לא יכול לקבל גישה למחשב שלך, אלא אם תאפשרו זאת בעצמך. תוכנות זדוניות כגון זה, הוא לעתים קרובות מוסתר בחבילות תוכנה, לפיכך המשתמש ביודעין היתרים זה המזיק כדי לתקוף. אמצעים אחרים של הפצה פרסום הן בקשות לעדכון מזויפים, קבצי torrent מיילים וקבצים מצורפים, מפוקפק קישורים ופרסומות, דואר זבל, וכו ‘. יש משהו שאפשר לעשות כדי להבטיח לא ליפול למלכודת של ההאקר, לקבל הסוג כזה של זיהום זדוני.

Remove Appearch.info

The Appearch.info Virus

במקום בחירה להתקנה מהירה, העומס לאורך התהליך כולו על ידי כל הזמן לחיצה על לחצן ‘הבא’, אתה צריך לעשות משהו אחר לגמרי. אנו ממליצים על בחירה מותאמת אישית או מצב מתקדם באשף ההתקנה. פעולה זו תבטיח כי יש שליטה מלאה על ההתקנה, תוכל לראות את התוכן המלא של הצרור התוכנה שאתה מנסה להתקין. אם אתה רואה בכל תוכנית מראה חשוד, יישום או כל תוכנה זה אף פעם לא רצית הורדה במקום הראשון, כל שעליך לעשות הוא פשוט בטל את זה.

Adware Appearch.info הוא סימן פרטיות ואבטחת האינטרנט שלך נמצא בסכנה. עליך לפעול באופן מיידי ולאחר להסיר סוג זה של תוכנות זדוניות, לפני זה מסוגל לגרום נזק למחשב שלך. נכון, פרסום לא ממש נחשבת וירוס אמיתי כי זה לא משפיע. על מערכת המחשב ישירות. אבל זה לא אומר שזה לא מזיק. ההפך הוא הנכון. ייתכן לחיצה ומאפשר וירוס מסוכן לחדור למחשב.

הדבר הוא, אין לך דרך לדעת לאן את המודעות חשוד יכול לקחת אותך. פרסום ידוע להיות סוג מאוד מעצבן ולא פולשניות של תוכנות זדוניות אשר הופך את חווית הגלישה רגיל לבלתי אפשרי. ניתן להחזיר את השליטה על הדפדפן שלך, לחזור חוויה גלישה שקטה, ללא פרסומות. כל שעליך לעשות הוא להוראותינו למטה, אז אתה יכול להסיר בהצלחה טפיל זה מהמחשב שלך.

הסרת Appearch.info

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Appearch.info מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *