By | October 3, 2018

האם אתה מקבל מחדש בקביעות אל אתר האינטרנט Api2.poperblocker.com? הסיבה מאחורי reshuffles מעצבנת היא פרסום מגעיל מבצבצים במכשיר שלך. תוכנה זדונית זו ידועה להשתלט על כל דפדפן הקיימים במחשב של הקורבן. אין יישום האינטרנט הוא חסין בפני השפעתו – מוזילה פיירפוקס, גוגל כרום, אופרה, ספארי, הקצה של Microsoft, Internet Explorer. אתה יכול להיות בטוח כי הטפיל הדביק את כולם.

ברגע שאתה פותח את הדפדפן שלך, אתה להיות מותקף על ידי המודעות פולשניות רבים בצורה של חלונות קופצים, באנרים, התראות מהבהב, ומבצעים אפילו ב- text. מה שמעניין את תוכן בחסות כזה הוא, כי יהיה ממוקד במיוחד המודעות להיות מפתה כמו אליך ככל האפשר. זה בגלל פרסום הוא מסוגל ניטור מקוון פעילות ושימוש אינטרנט הנתונים שלך כמו גלישה היסטוריה ובתוצאות החיפוש לטובתה.

המקומות השכיחים כי פרסום שוכנת הם דוא ל זבל, קבצי torrent, קישורים מוצל, מודעות, בקשות לעדכון freeware, מזויף. בעת קבלת הודעות דוא ל זבל, מומלץ למחוק אותם. במיוחד אם הם מכילים קבצים מצורפים או קובצי הפעלה. ניתן גם לקבל דוא ל זבל, המתיימרים להיות שלח מחברות הרשמי כגון אך לא מוגבל אמזון, eBay, PayPal, וכדומה

במקרים כאלה, עליך להשוות את הדוא ל שניתנה עם אחד מאתרי האינטרנט הרשמי המתאימים שלהם. אם אין התאמה, עליך למחוק באופן מיידי את הדוא. אל תפתח את זה. הודעות כאלה נועדו לפתות את המשתמש לפתוח אותם, זה איך הם ביודעין להדביק את המכשיר שלהם עם טפיל מגעיל.

פרסום הוא הפרה חמורה של online האבטחה והפרטיות שלך. חשוב מאוד לציין, כי זה זדוני המזיק לא אכפת אם הוא מציג מודעות שעלולות להוביל דפים חשודים או אפילו מסוכן. מטרתה היחידה היא ליצור הכנסה לשלם לכל קליק יוצריה, כמו גם עבור הדפים שהיא תקדם. נאמר כי, אתה חושב אתה אתה לחיצה על פרסומת אמינה, אבל במציאות, אתה עשוי לקבל rerouted לדף נגוע המבקשת כדי להדביק את המחשב שלך. התעלמות הפרסומות לא תפתור את הבעיה.

הטפיל רק תקבל יותר אגרסיבי, עושה נזק אפילו יותר. ככל שהזמן עובר ואתה נשאר פעיל, הדפדפן שלך תסבול. לכם חוויה לקרטע, לאינטרנט איטי, כמו גם קורס בתדירות גבוהה. בשלב מסוים, דפדפן האינטרנט שלך יפסיקו לעבוד לחלוטין. בינתיים, האקרים ינסה לנצל את האפשרות הזו כדי לגנוב את המידע האישי והפיננסי שלך. אם אתה לא רוצה שזה יקרה לך, אתה צריך להתנהג timely, להיפטר למטרד הזה כמה שיותר מהר.

הסרת Api2.poperblocker.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Api2.poperblocker.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *