By | March 22, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Any Search Manager. המדריך להסרת Any Search Manager עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Any Search Manager הוא לא תוכנית לגיטימית. היא מקוטלגת כמו זיהום adware. כפי שאתה בוודאי יודע, פרסום מזיקים הם בין וירוסים סייבר הכי מעצבן. אבל הם גם מסוכנים. אף-על-פי מומחים אומרים כי פרסום הוא קל יחסית להתמודד עם, זה לא עושה אותו פחות מסוכנים. יש דבר כזה המזיק לא מזיק. כל אחד מהם גורם נזק, כל אחד בסופו של דבר מקבל כלאחר יד.

תעשה לעצמך טובה, אל תחכה מספיק זמן כדי לחוות את כל negativities אשר adware עומד לזרוק עליך. ברגע שאתה מבין. זה על הלוח, למצוא מסתור המדויק שלה נקודה ומחק אותו במקרה שהתגלה. ייטב לך להיפטר כך ייטב גם שלך וגם הרווחה של המערכת שלך. לא מטרידים אותי. הדברה משתמשת שני כדי לגרום נזק. אם לתת לזה להיות, במוקדם או במאוחר זה יגרום נזק בלתי הפיך כלשהו.

פעם במערכת שלך, Any Search Manager מדביק כל דפדפנים שלך. זה נכון. אין דפדפן הוא מחוסן. Adware לוקח שליטה על כל אחד ומזריק אותו עם המודעות רבים אשר אתם נאלצים לראות על בסיס יומי. זה לא רק מעצבן מאוד, למרות. . היא מהווה סיכון. Adware לא יוצגו פרסומות מאומת. הוא מציץ? לך, מציג את המודעות אשר ניצוץ ההתעניינות שלך.

כל זה הוא כי הוא זקוק שלך לחץ. ההאקרים להשתמש במנגנון לשלם לכל קליק לעשות כסף באינטרנט. לא איכפת להם אם המודעות שהם מציגים בטוחים או לא. לפעמים הם אפילו להציג פרסומות פגומים בכוונה. כל מה שמעניין זה משלמים. אם תלחץ, הם משלמים. אתה הופך מעסיקם. מה אתה חושב על זה? שלא להזכיר כי פעילויותיך באינטרנט נהרסים ביעילות.

אתה לא יכול לגלוש באינטרנט ללא כל הזמן מופרע על ידי מודעות, הופנה לאתרים מפוקפקים. . זה סיוט… זה לא הכל. המחשב גם סובלת. הוא הופך להיות איטית מאוד ולא מגיבים. זה החינוך נשארה כל הזמן. הוא התרסק, קופא. אפילו את חיבור האינטרנט שלך הופך להיות לא יציב. . אבל החלק הגרוע ביותר של אירוח זה פרסום ריגול. . כמו שאמרתי, זה עוקב אחר כל צעד שלך באינטרנט ולאחר מכן משתמש הנתונים שנאספו כדי להציג את המודעות אשר ימצא חן בעיניך. אבל? מה אם הוא יצליח לגנוב פרטים חשובים יותר כמו אלה פיננסי? מה תעשה אז? לא לחכות מספיק זמן כדי לגלות. השתמש המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה ולמחוק adware פעם אחת ולתמיד. . אין לו מקום במערכת שלך. אם תשאיר שיהיה, אתה תתחרט על זה במוקדם או במאוחר.

מלבד להיפטר הדברה, עליך גם לוודא שלא יהיו עוד התקפה. את בטח לא יודעת איך Any Search Manager הדביק אותך. . ובכן, אתה רוצה להכניס אותה. לא בכוונה, כמובן. הוא רימה אותך ואת היית רשלני מספיק לעזוב את זה. רוב הפעמים adware להשתמש spam דואר אלקטרוני קבצים מצורפים, פגום sites/ torrents/ links/ פרסומות, תוכנות מצורפות, לזייף עדכוני תוכנה, פלטפורמות freeware, וכדומה

Any Search Manager ניתן להשתמש בכל האמצעים הנ של חדירה, אבל זה היה עוד צורך משהו אחר – חוסר הזהירות שלך. רוב המשתמשים נוטים לפתוח דואר שנופלות בתיבת הדואר הנכנס שלך מבלי לחשוב פעמיים על זה. הם לא לקרוא את תנאי הסכם הרשיון למשתמש הקצה Conditions/, תמשיך לחיצה על “הבא”. הם מרבים להשתמש מקורות להורדה לא מאומתים והם לא זהיר מה הם מסכים. ובכן, זה מה זה כמו להיות רשלנית. ומתפלל זיהומים על זה. אם אתה שם לב קצת יותר באינטרנט יש לך סיכוי טוב יותר למנוע התקפה. זוהי דרך כדאי אופציה מה להתעסק עם הטפיל מאוחר יותר. אל תגרום לעצמך מטרה נוחה על ידי מתן adware בדיוק מה שצריך. לעמוד על המשמר, להגן על עצמך ועל המחשב שלך מפני איומי סייבר.

הסרת Any Search Manager

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Any Search Manager של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Any Search Manager מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *