By | January 15, 2018
Remove Antrie.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Antrie.com. המדריך להסרת Antrie.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

הדף Antrie.com הוא חדשות רעות. זהו לא אתר אמין, בטוח בכך. אם במקרה נתקלים זה עמוד בכל פעם שאתה כל כך הרבה כמו מגע אחד של דפדפנים שלך, להכין על הצרות. Antrie.com הוא סימן ברור שיש זיהום סייבר במחשב שלך. חוטפי דפדפן אחד. הטפיל שכבר הספיק מתגלש על הסיפון, התצוגה קבוע של האתר הנ ל הוא דרכו של לחשוף את נוכחותה. בשבילך, אולם, המראה של הדף הזה הוא תמרור אזהרה גדול, ניאון. לשים לב לזה. ברגע תבחין Antrie.com, ודא כי המחשב המארח החוטף, לעשות את המיטב כדי למצוא ומחק אותו בהקדם האפשרי.

חוטפי אינם בני לוויה יפה מאוד. שום דבר טוב יבוא שלא לשמור על אחד במערכת שלך. ההיפך הוא הנכון. כל המזיק הוא לגרום לבעיות מרגע זה נכנס. לא ניתן מספיק זמן כדי לגרום לך נזק בלתי הפיך. . בגלל זה יהיה, אלא אם כן אתה לנקוט בצעדים למצוא היכן מסתתר הפולש, אל תהססו כדי להסיר אותו על המקום. אם לא, זה לא יהיה ארוך לפני שתתחרט על כך.

ברגע שהזיהום מגיע, בעיות תתחיל לשפוך דפדפנים שלך הם הראשונים שהפגינו סימנים של הנוכחות של הטפיל. זה נקרא החוטף דפדפן מסיבה מסוימת. מיד לאחר חדירה, חוטפי משתלט על כל הדפדפנים שלך וגורם להם לנתב מחדש את האתר Antrie.com על כל צעד ושעל. אתה לא יכול לעשות מהלך באינטרנט יחיד ללא הדף צצים. שאתה פותח את הדפדפן שלך, זה שם. פתיחת כרטיסיה חדשה, זה שם שוב. מקלידים חיפוש, זה בין התוצאות. האתר נמצא בכל מקום. הוא אפילו מחליף את דף הבית ו מנועי חיפוש מבלי לבקש את רשותך. אתה רק פותח את הדפדפן שלך יום אחד למצוא כי זה כבר במקומות שלהם, שום דבר שתעשה תוכל להסיר אותו.

Remove Antrie.com

The Antrie.com Virus

חוץ ניתובים מחדש קבועים, החוטף גם זורק אינספור פרסומות אותך על בסיס יומי. כל דף שאתה מבקר הוא כבד על באנרים, מבצעים, הצעות, קופונים, מודעות וידאו, פרסומות מוקפצות, טקסטים, וכו ‘. אפילו את האתרים אשר נהגה להיות ללא פרסומות עכשיו מכוסים לחלוטין עם מודעות. את חווית הגלישה כולו שלך הופך לסיוט בשל הזיהום. גלישה באינטרנט בדרך כלל נשאר בעבר.

עכשיו, כל צעד שלך באינטרנט הוא התערב על ידי המזיק. זה ימנע ממך גלישה באינטרנט כמו פעם. זה מאוד מעצבן ומסוכנים גם. עם חוטפי על הסיפון, ניתן לנחות בקלות בדפי זדוני או להיחשף מודעות מזויף, העלול להיות מסוכן. אחת לחץ לא נכון ואתה יכול להוריד יותר זיהומים במחשב נגוע כבר. אל תתנו לזה לקרות. למחוק את החוטף ולקבל פעילויותיך באינטרנט לקדמותו. כדי לעשות זאת באופן ידני, בצע את המדריך להסרת שלנו למטה. תעשי את זה עכשיו המצב שלך. מדרדר מרגע לרגע.

איך החוטף מגעיל הצליחה מנסה להיכנס למערכת שלך ללא מימוש, עוצר את זה? האמת היא כי המזיק השתמשו בטריקים פתי אתה לך רשות להיכנס. זה לא יכול להיכנס ללא הסכמתך, ולכן מסתבר לשיטות ערמומי הישן אבל זהב. חלקם כוללים spam הודעות דוא ל, חבילות freeware, תוכנית מזויפת או עדכוני מערכת, פגום sites/ קישור, פרסומות של צד שלישי, וכו ‘. אם ברצונך להגן על המחשב שלך, להיות ערניים כל הזמן ולא זהירים לגבי מה אתה מסכים. אל תיתן חיפזון, הסחת דעת. בדרך זו אתה רק עוזר האקרים. בחר דריכות במקום זאת. היא מסייעת לך להגן על המחשב שלך מפני זיהומים.

הסרת Antrie.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Antrie.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Antrie.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *