By | November 10, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר “Antivirus Detected Some Suspicious Activity”. המדריך להסרת “Antivirus Detected Some Suspicious Activity” עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

האם לקבל לניתוב מחדש אל אתר אינטרנט חשוד אשר מציג את ההתראות “Antivirus Detected Some Suspicious Activity”? אם כן, יש לנו חדשות רעות עבורך. המחשב שלך נגוע טפיל adware וזה זו שגורמת את הפניות. החדשות הטובות הן כי האזהרות “Antivirus Detected Some Suspicious Activity” הם מזויפים. אין פעילות חשודה שזוהו במחשב שלך. המחשב שלך זה בסדר גמור, לא כולל adware שאתם מארחים.

אבל אל תיכנס לפאניקה. זה המזיק הוא נשלף. אתה יכול היה נגוע איום רציני הרבה יותר כמו סוס טרויאני הרסנית או ransomware חמדן. אם אתה לוקח פעולות מיידיות, היה לך אין בעיה להתמודד עם מצב לא נעים זה. אל תבזבז את הזמן. ברגע תזהה את ההתראות “Antivirus Detected Some Suspicious Activity”, לקבל את העובדה האישי שלך הוא כבר לא חופשי מזיהומים ולהתחיל לחפש דרך החוצה. למצוא adware שגורם הבלגן הזה ומחק אותו. להיפטר המגפה הזאת כמה שיותר מהר. שהוא מביא איתו שום דבר מלבד בעיות וכאבי ראש. אל תיתן לזה. אל תיתן לעצמך יטעה אותו. לנקות את המחשב עכשיו. Adware לה מקום במערכת שלך.

העמוד המציג את האזהרות “Antivirus Detected Some Suspicious Activity” הוא אמין במיוחד. אל תלחץ על דבר שאתה רואה על זה. . זה מכוסה לגמרי מוקפצים אשר יש להמנע בכל מחיר. הבעיה היא, האתר מכיל קוד זדוני אשר מונע יציאה. הפריטים המוקפצים המדינה כי אם תלחץ עליהם, ניתן יהיה להשאיר את הדף.

למרבה הצער, זה לא נכון. אם תלחץ, האתר יאפשר את מצב מסך מלא של הדפדפן. או, מה יותר גרוע, זה יוריד זיהום במחשב האישי שלך. הדרך היחידה לסגור את הדפדפן שלך ולעזוב את האתר הזה היא להשתמש מנהל המשימות שלך. תעשה את זה. לא לקיים אינטראקציה עם דף זדוני בשום דרך. אל תלחץ על כלום. כמו כן, מה שלא תעשה, אל תקרא את המספרים המסופקים. אם תעשה זאת, אתה תיצור קשר עם ההאקרים מאחורי adware, הם ימצאו דרך לגנוב את הכסף שלך.

אחרי הכל, זה מה שהם מחפשים. שכן, או לנסות לשכנע אותך לרכוש סחורה מוצל או יישום מזויף נגד תוכנות זדוניות. הם יכריחו אותך להירשם כמנוי שירותים לא רצויים. האנשים האלה הם די דמיון. . הם ימצאו דרך לקבל מה שהם רוצים. כך, לא יקל על העבודה שלהם, להשתמש במנהל המשימות שלך כדי לסגור את הדפדפן שלך ולהתחיל הפעלה חדשה. עם זאת, כל עוד adware נשאר על הלוח, זה לא מפסיק ניתוב מחדש לאותו אתר החמקן לכן עליך למחוק אותו לתמיד. זה גם bombards אותך עם טונות של פרסומות מטרידות על בסיס יומי, מה שהופך את הגלישה באינטרנט קשה אפילו יותר. לא משלים עם זה. להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן, לנקות את המחשב האישי שלך עכשיו!

ההתראות “Antivirus Detected Some Suspicious Activity” הופיע בגלל adware אבל איך adware נכנס? הורדת אותו בכוונה? אנחנו לא חושבים כך. ובכל זאת, הנה זה. המזיק רומה לך לך רשות להיכנס. בעבר טריקים. אחד הנפוצים שבהם נקרא freeware bundling. להיות זהיר מאוד בעת התקנת תוכניות ללא תשלום את האינטרנט כמו שאתה לא יודע. מה עוד עשוי להיות מחובר אליהם. הדרך היחידה לגלות היא לבחור הגדרות מותאמות אישית באשף ההתקנה. בדרך זו תוכלו לא רק לראות הכל בנוסף מצורף apps אבל גם ניתן יהיה לבטל את הבחירה של כל אחד ואחד מהם. לעשות את זה תוספות כאלה בדרך כלל זיהומים. להסיר אותם. שים לב מה אתה מאפשר מנסה להיכנס למערכת שלך. נוכלים להתפלל עבור חוסר הזהירות שלך. לא להעניק אותה.

הסרת “Antivirus Detected Some Suspicious Activity”

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר “Antivirus Detected Some Suspicious Activity” של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר “Antivirus Detected Some Suspicious Activity” מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *