By | February 9, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Ampxsearch.com. המדריך להסרת Ampxsearch.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

האם הדפדפן שלך כל הזמן מקבל מנותב אל Ampxsearch.com ואתרים מפוקפקים אחרים כאשר אתה גולש באינטרנט? אם כן, אז יש לנו חדשות רעות בשבילך. המחשב שלך הוא כבר לא חופשי מזיהומים. אתם מארחים זיהום חוטפי דפדפן. למרבה הצער, חוטפי לעשות הלוויה הנורא. כל מה שהם עושים הוא לדחוף, שינויים מאחורי הגב ו לבלגן את חווית הגלישה שלך. ובכל זאת, יש גם חדשות טובות. יש לשקול את עצמך די בר מזל.

האמת היא כי המצב שלך יכול להיות הרבה יותר גרוע. החוטף הזה הוא נשלף. ניתן יהיה להיפטר ממנו אם תפעל מהר. אם היית תקוע עם זיהום אחר כמו ransomware, למשל, היה אסון. המזיק שאתה נגוע קל יחסית להתמודד. ברגע תזהה את האתר Ampxsearch.com משתלטים על דפדפנים שלך, להתחיל לחפש מקום מסתור של החוטף במערכת שלך. כשתמצא אותו, למחוק אותו על המקום. המזיק אינו מזיק. הוא יכול, יגרמו לך צרות ואם תתני לזה מספיק זמן. אל תעשי את זה. ברגע שאתה מוצא איפה זה אורב, הקפד שלהסיר אותו לתמיד.

החוטף, כמו שמות מרמז, חוטף כל דפדפנים שלך. . זה לגמרי תואמת ל- Google Chrome, מוזילה פיירפוקס, הקצה של Microsoft, וכו ‘. ללא קשר, אשר הוא אחד האהובים עליך להשתמש זה נגוע עדיין. בכל פעם שתעבור למצב מקוון, אתה סובל מהפרעות. דפי לקחת לנצח כדי לטעון. לקבל כל הזמן נותב מחדש ל- Ampxsearch.com. זה אפילו מחליף את דף הבית ו מנועי חיפוש, מונע ממך לשנות אותן בחזרה. האתר מגעיל נמצא בכל מקום. אתה לא יכול לעשות מהלך באינטרנט יחיד בלי זה מפריע. חוטפי ביעילות הורסת פעילויותיך באינטרנט, ככה אי אפשר למצוא כל דבר שאתה מחפש באינטרנט או לעשות שום דבר באופן כללי. עם זאת, יש משהו יותר גרוע מאשר המזיק שיבוש הגלישה באינטרנט שלך. זה גם חושף אותך כדי תוכנות זדוניות.

שום דבר שאתם רואים בגלל האיום (העמודים, קישורים, פרסומות) הוא אמין. ההיפך הוא הנכון. רובם הם ממומנים, בסכנה. אם תלחץ, תזמין עוד טפילים במערכת שלך. תאמינו לנו, זה בלתי אפשרי להימנע הכל חוטפי זורק אותך. המסך כולו מכוסה אינספור פרסומות, אתה מקבל הופנה לאתרים מפוקפקים כל הזמן, את תוצאות חיפוש גם פגומים, וכו ‘. במוקדם או במאוחר, תלחץ, ואז להחמיר את המצב שלך. למרבה המזל, אנו יכולים לעזור לך עם זה. בסוף מאמר זה, תוכלו למצוא מדריך מפורט והסרת easy-to-בצע. אל תהססו, אבל להשתמש במדריך כדי לעזור לך למחוק את הפולש הזה לתמיד. ברגע שאתה עושה, והכל יחזור לקדמותו, ניתן יהיה להשתמש במחשב שלך בשלום שוב. לפעול עכשיו שמקדימים המזיק הוא נעלם, טוב לבין המערכת.

איך החוטף מגעיל הצליחה להיכנס למחשב מאחורי הגב שלך? אנו מניחים שאתה לא הורד אותו בכוונה. ובכל זאת, עשית משהו אחר לעזור לו להיכנס. . היית חסר זהירות, המזיק שעבדו עליך. בדרך כלל, חוטפי נסיעות באינטרנט נכרכות בה תוכניות אחרות, כאשר אתה להוריד ולהתקין תוכנית אלה, הטפיל מקבל מותקן גם כן. זה בגלל שלא שמת לב במהלך תהליך ההתקנה אבל אתה ממהר במקום. בפעם הבאה, קח את הזמן כדי לקרוא את התנאים וההתניות לפני קבלת אותם. האותיות הקטנות יכול לעיתים קרובות להסתיר סעיפים אשר אתה כל הזמן נגד, אך אם לא קראת אותם, אתה פשוט מקבל אותם. המפתח לשמירה זיהומים המחשב שלך חינם הוא לעמוד על המשמר. אם תעשה את הבדיקות המקדימות, ניתן יהיה לזהות זיהומים בזמן ולמנוע מהם מלהיכנס.

הסרת Ampxsearch.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Ampxsearch.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *