By | December 15, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר AK.IMGFARM.COM. המדריך להסרת AK.IMGFARM.COM עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

AK.IMGFARM.COM הוא אתר אינטרנט זדוני אשר משויך זיהום סייבר. הדף אינו אינדיקציה ברורה כי הוא החוטף דפדפן במערכת שלך. השניים הולכים יד ביד, אז לראות האתר AK.IMGFARM.COM כל הזמן האמצעים חוטפי כבר הצליח להשיג במערכת שלך, וזה דרכו של שהרזת לך. אל תתעלם. האזהרה בשבילך, זה בדיוק מה שזה. כמו כן, אל תתעלם הסיכון חוטפי תנוחות.

למרות שישנם כמה מזיקים הרבה יותר מפחיד, מסוכן שם בחוץ, זה המזיק אינו מזיק. . זה גם מסוגל לגרום לך נזק חמור, הפעם יותר שלהעניק אותו על הלוח, הפעם יותר שלו לעשות כך. תעשה לעצמך טובה, להיפטר הפולש לפני שיהיה מאוחר מדי. אם תשאיר שיהיה, אתה תתחרט על זה במוקדם או במאוחר. אל תהססו, אל תשהה. אין שום מקום עבור החוטף הזה במערכת שלך. פעם אחת אתה במקום הדף AK.IMGFARM.COM, למצוא איפה אורב הטפיל ומחק אותו במקרה שהתגלה. זהו המסלול הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט. קח את זה!

ברגע חוטפי נכנסת, זה עושה בלגן מוחלט של הגלישה שלך. הכל הזדמנויות באופן משמעותי, ולא לטובה. עם חוטפי על הלוח, אתה כבר לא בשליטה של פעילויותיך באינטרנט. גלישה באינטרנט הופך לסיוט. למשל, לפתע פתאום, דף הבית הקודם שלך, מנוע חיפוש להיעלם, האתר AK.IMGFARM.COM לוקח למקומם. אתה לא מסכים על המתג הזה נכון? לא היו אפילו הודיעו על זה מיושם. ובכל זאת, זו עובדה. החוטף הוא מסוגל להפוך reshuffles כפי שתמצא לנכון ואין שום דבר שאתה יכול לעשות בנידון. אתה נאלץ להתמודד עם זה. עם זאת, כל השינויים האלה יש תוצאות מרות

לא ניתן לגלוש באינטרנט שלווים יותר. כל צעד שלך באינטרנט הוא נבלם על ידי החוטף. אתה מקבל מנותב טונות של חלקות מוצלות כל הזמן. פתח כרטיסיות נוספות לשים של הכחול. כל דף שאתה מבקר מכוסה לגמרי עם כל מיני פרסומות. אפילו האתרים שהייתה בעבר ללא פרסומות הם עכשיו כבד על באנרים, קישורים, חלונות קופצים, וכו ‘. בעקבות כל ההפרעות האלה, המחשב מתחיל יתארחו גם כן. מהירותו מאיטה את קצב העבודה לרמת זחילה. היא קורסת, קופא לעיתים קרובות. זה מאותחל מחדש ללא שום סיבה. דפדפנים שלך נאבק להציג תוכן כראוי.

אפילו בעבר יציב את החיבור שלך לאינטרנט עלולה להחמיר. כאילו זה לא יותר מאשר מספיק שאתם נחשפים כל הזמן תוכנות זדוניות סיכון. שום דבר שאתם רואים על המסך הוא אמין כמו זה נוצר על ידי החוטף. בלחיצה אחת טועה ואתה להוריד באופן אוטומטי עוד טפילים על הלוח. אל תיקח סיכון כזה. מחיקה מיידית של המזיק, והכל יחזור לקדמותו. ניתן יהיה לגלוש באינטרנט שלווה שוב. להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן ולנקות את המחשב שלך פעם אחת ולתמיד.

כיצד חוטפי להזין את המערכת שלך? זה לא מצליחה ללא רשותך כי היא עדיין תוכנית צריך להיות מותקן כראוי. לכן המזיק חייב לבקש אישור. עם זאת, הוא מבקש באופן חשאי שיש אפשרי, עם העזרה של טריקים כמו חבילות freeware, דפים פגום, קישורים חיצוניים, עדכונים מזויפים, מקורות להורדה לא מאומתים, וכו ‘. אם אתה רשלני לא לשלם קרוב לב, כל אחת מדרכים אלה יפעלו. מצד שני, אם אתם ערניים יותר, ניתן יהיה לזהות את הפורץ בזמן להכחיש זאת גישה. . אל תעשה מעצמך מטרה קלה אף יותר על ידי כך רשלנית ולא ממהרים. לעשות בדיקת הנאותות. שמור על המחשב האישי שלך.

הסרת AK.IMGFARM.COM

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר AK.IMGFARM.COM מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *