By | November 10, 2017
Remove Ads.1seven9.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Ads.1seven9.com. המדריך להסרת Ads.1seven9.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Ads.1seven9.com הוא אתר אינטרנט שנפרצו. התחום הוא משויך לתוכנית פרסום. הכלי נוכלים מנצלת את אתר האינטרנט עבור פעילות זדונית. Ads.1seven9.com חודר דפדפן האינטרנט ומבצעת משימות בלתי מורשית. זה כולל הצגת פרסומות, איסוף ומכירה של נתונים. המטרה היא להשיג את תשומת הלב של אנשים ולגרום להם לעקוב אחר המודעות לאתרי אינטרנט נתמך. הבעלים של adware מקבל עמלות על קידום תוכן של צד שלישי. . הם משלמים לפי הפעילות של המשתמשים. המודעות יותר שתבצע, יותר הם יקבלו. עם זאת, הכלי סמויה לא לוקח הביטחון האישי של אנשים תוך התחשבות. אתה תהיה חשוף לסיכונים בזמן adware פעיל במערכת שלך.

ישנם מספר דרכים עבור התוכנית חמקנית להיכנס למחשב שלך. טכניקת ההפצה הנפוצה ביותר היא bundling. קובץ ההפעלה של adware Ads.1seven9.com להיות התמזגה עם קובץ ההתקנה של עוד פיסת תוכנה, כמו כלי פיראטיים, יישום freeware או תוכנות שיתופיות. המארח תפרט adware ככלי שימושי אשר יכול התקנת בחינם. להורדה הלקוח יוגדר לעבד את זה. אם אתה לא לפרוע את ההגדרות, זה תתאפשר לתוך המחשב שלך. תמיד לקחת את הזמן כדי לקרוא את התניות והתנאים של התוכניות שהתקנת למחשב שלך. כדי לוודא כי רשומים כל האפשרויות, בחר מצב מותאם אישית או מתקדם, ולא הבסיסי או אוטומטי.

הווקטור הפצת הבא שנתייחס הוא דואר זבל. Adware Ads.1seven9.com תוכלו לנסוע תחת מחסה מאחורי קובץ מצורף. השולח יתאר את הקובץ המצורף בתור מסמך חשוב כלשהו, כמו אות המומלצת, קבלה, חשבונית, שטר, קנס או צו בית משפט. הוא יכול לייצג באופן שגוי של חברה אמינה או הארגון, כמו הפוסט לאומי, המשטרה המקומית, בית המשפט המחוזי, ענף ממשלה, בנק, חברת שליחים, רשת חברתית או חנות וירטואלית. לספר דואר זבל של הודעות לגיטימיות, באפשרותך לבדוק את כתובת הדואר האלקטרוני של השולח וקשורים לאנשי קשר אחרים שסופקו. לבסוף, עלינו להזהיר זה פגום אתרי אינטרנט באפשרותך להעביר זיהום במערכת שלך בעת הזנת. תהליך זה נקרא התקנה של נסיעה. אתה צריך להיות סלקטיבי של המקורות שלך.

Remove Ads.1seven9.com

The Ads.1seven9.com Virus

Adware Ads.1seven9.com הוא אגרסיבי הקמפיינים שלו. זה מתערבלת זרם של פרסומות בפורמטים שונים, כולל כרזות, קופון תיבות, קישורים ב- text, freebies, הקשרי, צף, בתוך השורה, המעבר, השוואה, interstitial ופרסומות קטעי וידאו. כדי להפוך את החלונות המוקפצים מפתה יותר, הכלי מוצלת מעטר אותם עם אפקטים מיוחדים, כמו צבעים בהירים, גופנים רהוט, אנימציות פלאש. הם מקדמים מציאה הצעות עבור מוצרי צריכה שונים, כגון בגדים, אביזרים, מכשירים טכנולוגיים, ציוד ספורט, רהיטים, קישוטים, ציוד גינון, צעצועים, משחקים ועוד. העסקאות הרשומות עשוי להיות מפתה, אבל כדאי להימנע מהם. זכור כי מקורם הינו תחת שאלה.

כפי שציינו לעיל, הבעלים של adware Ads.1seven9.com לקדם תוכן של צד שלישי באמצעות המודעות. הם מסכימים לתת חסות באתרי האינטרנט של כל לקוחות שנרשמו לתוכנית בתשלום. הכלי נוכלים אינה מבצעת סריקות אבטחה כדי לאשר את המצב של התחומים המתאימים. הנטל של סיכון האבטחה וכך המוגדרת על-ידי משתמש הקצה. בעקבות המודעות יכול להוביל אותך לאתרי אינטרנט הנגוע, לגרום לך להתכווץ תוכנות זדוניות. אם אתה אוהב קניות באינטרנט, לעמוד על המשמר. ישנם הרבה של מוקשים נסתרים, דלתות נסתרות ברשת האינטרנט. תצמד אישר פלטפורמות הקניות. אם adware Ads.1seven9.com כבר עשה את דרכו לתוך המחשב שלך, עליך להימנע קניות באינטרנט לגמרי. יש סיבה למה.

Adware Ads.1seven9.com אוסף מידע על אנשים. זה יתעד את כל הפרטים שאתה להיכנס לדפדפן האינטרנט, כמו גם את מפרטי המערכת. זה מקיף את היסטוריית הגלישה שלך, מעקב עוגיות, הקשות, כתובת ה-IP, מיקום גיאוגרפי, פרופיל דמוגרפי, מיקוד, תושבות, דוא ל, מספר טלפון, שמות משתמשים, סיסמאות, אישורים כספיים. הבעלים של תוכנית חשאית תמכור את הקלט שנאספו בשווקים דארקנט ללא ידיעתך או הסכמתך. את המידע האישי והפיננסי שלך יכול ליפול לידיהם של פושעי סייבר. הדרך היחידה לשים קץ לפעילות מעקב היא מוחק את התוכנה הזדונית מהמערכת.

הסרת Ads.1seven9.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Ads.1seven9.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *