By | October 25, 2017
Remove Adprohub.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Adprohub.com. המדריך להסרת Adprohub.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

יש זיהום adware במחשב שלך. איך נדע? אתם קוראים מאמר זה מה שאומר שגם אתה מופנה כל העת כדי ומטריד ע י האתר Adprohub.com? ? האם זה המקרה אם כך, אז כן, שלך מכונת נמלים, זיהום. Adware הצליח להיכנס למחשב מבלי שיבחינו, הוא משתמש האתר Adprohub.com כדרך מכריז על עצמו. קח אזהרה שזה, לשים לב זה בהקדם האפשרי.

זכרו כי פרסום יישומים אולי נראה לא מזיק. אבל הם לא. . זה עדיין זיהום סייבר שאנחנו מדברים על, ויש דבר כזה הטפיל לא מזיק. זו הסיבה שעליך לבצע פעולות לפני מצבך מחמיר. זה וויל, לבטוח בנו. Adware ישמור על גורם צרות, בעיות, וכאבי ראש. לא משלים עם זה. ברגע תזהה את הדף Adprohub.com לוקח את כל דפדפנים שלך, לנקוט פעולה נגד האיום. ייטב לך למצוא ומחק אותו מהמערכת, יותר טוב. אם לא, להכין המון בעיות ייזרק לך על בסיס יומי.

Adware מתעסק עם חווית הגלישה שלך. . להיות יותר מדויק, זה הופך אותו לסיוט. מרגע שזה מזין, שום דבר אותו יותר. בכל פעם שאתה כל כך הרבה כמו מגע אחד של דפדפנים בעבר אמין שלך, אתם מפריעים. האתר Adprohub.com הופך את הצל שלך באינטרנט קבוע. אתה רואה את זה על כל צעד ושעל. אבל מה יותר מזה הוא המודעות. הזיהום קובר אותך בים של ממש מציק פרסומות. . למה? . זה לא כדי לשפר את חווית הקניות באינטרנט, זה בטוח…

Remove Adprohub.com

The Adprohub.com Virus

Crooks מאחורי הכי טוב להשתמש בו כדי להגביר את תעבורת אינטרנט לדפים מסוימת ולהשיג כסף באמצעות מנגנון תשלום לכל קליק. בגלל זה אתם מופגזים המודעות. עם כל אחד שלך לחץ על פרסומת, אתה לעזור האקרים להרוויח כסף. לא, אבל זה Adware לא רק להציג פרסומות כופר. . הו, לא. זה צריך להבטיח הקליקים שלך. זו הסיבה שהיא מייצרת המודעות הניצוץ ההתעניינות שלך.

ראשית, המזיק מציץ להרגלים המקוונים שלך כדי ללמוד מה אתה אוהב, ואז משתמשת במידע זה כדי ליצור מודעות אשר ימשכו אליך. בדרך זו הוא יודע כי תהיה לפחות מתפתה ללחוץ. לא נופלים למלכודת הזו. לחץ על כלום אלא אם אתה רוצה להחמיר את המצב הקשה. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להסיר את הפורץ בהקדם האפשרי. בדרך זו אתה לא רק להגן על המחשב שלך מפני תוכנות זדוניות, אבל אתה גם להגן על הפרטיות שלך. Adware לא רק לרגל אחריך. זה גם אוספת נתונים רגישים ושולח אותו crooks מאחורי זה. מיותר לציין, הרצון להשתמש בו רק למטרות זדוניות שלהם. אל תיתן לזה לקרות. השתמש המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה, להיפטר האיום מציקים מיד.

כיצד adware להזין? האמת היא כי הזיהום הצליחו להיכנס בזכות חוסר הזהירות שלך. זה נכון. היא זקוקה לאישורך על הפרק שלה אז זה מבקש זה. לא אבר המין הגברי, כמובן. פונה טריקים, להיות כל מוסחת, שנפוץ, לא מבינים את זה. השיטה הסתננות הנפוצה ביותר נקראת freeware bundling. האקרים לצרף את יישום זדוני אחר app חינם באינטרנט ולא תעשה את השאר על ידי זריקת התראה לרוח במהלך ההתקנה תהליך של app. חינם אמר

להיות יותר זהיר על המשמר. . אל תמהרי, אי אפשר לומר כן משהו לפני שתקרא מה שאתה בעצם אומר כן כדי. אין טקטיקה הסתננות הוא מספיק טוב לעבוד ללא שיתוף הפעולה אינו פעיל, aka להזנחה שלך. לא להעניק אותה. להיות זהיר, לשמור על המחשב שלך.

הסרת Adprohub.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Adprohub.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *