By | April 13, 2018
Remove Aclassigned.info

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Aclassigned.info. המדריך להסרת Aclassigned.info עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

לראות את הדף Aclassigned.info בכל פעם בעת גלישה באינטרנט אומר שאתה בצרות. המחשב שלך אינו חופשי מזיהומים יותר. יש חוטפי דפדפן מגעיל שאורב איפשהו בפינות. אל תיבהלו! כן, אתה נגוע, אבל זה חשוב להישאר ושקולה. לפיכך, אתה תוכל לנקוט אמצעים נאותים ומהירה. החוטף הוא כבר במערכת שלך, מסתתר, לזרוע הרס. ובכל זאת, זה לא כזה קשה להתמודד עם זה.

אם לפעול מהר, לא מטרידים אותי, אתה צריך להיות מסוגל להיפטר של Aclassigned.info תוך זמן קצר. עם זאת, אם אתה לדחות את המחיקה ולהתעלם הבלאגן גורם המזיק, להחמיר את המצב שלך. עוד נותר על הסיפון, הבעיות יותר שהוא מביא איתו. למצוא היכן הוא מסתתר ולהסיר אותו. שנקדים, כן ייטב. עיכובים להוביל רק חרטות.

עם חוטפי על הסיפון, הגלישה שלך לחוות שינויים באופן משמעותי, ולא לטובה. לא ניתן לגלוש באינטרנט בדרך כלל יותר כי המזיק נמצא תמיד שם כדי להפריע לכם. זה הפניות דפדפנים שלך מוצלות מעצבן, bombards אותך עם פרסומות. . כן, זה מאוד מעצבן אבל זה גם הבעיה הכי קטנה שלך. למה נראה לך למקלחת המזיק המסך עם המודעות? זה לא כדי לעזור לך עם הקניות המקוון שלך. . זה אפילו לא מנסה להציק לך. אף-על-פי זה באמת

Remove Aclassigned.info

The Aclassigned.info Virus

חוטפי משתמש מנגנון תשלום לכל קליק כדי להביא רווחים לאנשים מי פרסם את זה. בכל פעם אתה לוחץ על משהו מוצג על ידי המזיק, משלמים crooks. לך לעזור להם להרוויח כסף. אתה הופך מעסיקם. יש עוד, בכל זאת

אתה לא לוחץ על כל הפרסום שאתה רואה, אתה מוכן? לא. זו הסיבה החוטף צריך להראות לך פרסומות שבה תהיה מעוניינת. איך הוא עושה את זה? הוא מציץ? לך, כמובן. הוא מפקח על כל צעד שלך באינטרנט, אוספת נתונים רגישים. הוא יודע שהכל עליך ועל אותם משתמשת בו כדי לסמן אותך עם פרסומות מותאמות אישית. אם תלחץ, האקרים משלמים. לא נופלים למלכודת הזו. אל תלחץ על כלום גם אם הוא נראה מועיל.

למעשה, אם הצעה נראה טוב מדי כדי להיות אמיתי, זה כנראה לא. . זה זיוף עם חוטפי על הלוח, אתה יכול לבטוח כלום. למהר כדי להסיר אותו. לפני שהדברים יצאו מכלל שליטה. המזיק מגדילה את הסיכוי לך לנחות של זדוני אתרי הרבה. להיפטר מזה לפני שיהיה מאוחר מדי. בצע את המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה, לנקות את המחשב במהירות האפשרית. אם לא, אתה תתחרט על זה במוקדם או במאוחר

איך החוטף אכן נכנס במחשב שלך מבלי לשים לב ומניעת זה? המזיק לא יכול לקבל אותו ללא רשותך, ולכן הוא משתמש טריקים כדי לקבל את זה. זה בדרך כלל עובר באינטרנט ארוזות לתוכניות אחרות, בעת התקנת תוכניות אלה, התקנת החוטף גם כן. אין דרך למנוע את זה מלקרות אבל זה דורש את תשומת לבך. תמיד לבחור ההגדרות המתקדמות באשף ההתקנה במקום תקן אלה. הם מאפשרים לבדוק את הצרור כל תוכנית על-ידי התוכנית, כמו גם הבחירה כל apps נוספת לפני סיום ההתקנה. לעשות את זה אפליקציות בנוסף מצורפת כאלה הם בדרך כלל זדוני, אתה לא צריך אותם מותקן.

קחו את הזמן כדי להסיר אותם לפני הגדרת התוכנית שרצית במקור. אם לא, תצטרך להתמודד עם אותם מאוחר יותר כאשר הם כבר על הלוח, מתחבא וגורמים נזק.

הסרת Aclassigned.info

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Aclassigned.info של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Aclassigned.info מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *