By | October 24, 2018

פרסום הוא אחד הכי מעצבן טפילים שהמחשב שלך יכול לקבל נגוע. סימן נפלת קורבן תוכנה זדונית כזו, היא אתר האינטרנט A2qz.Pcontentdelivery.info. אם אתה רואה דף זה על שלך מסך ללא הפסקה, אתה בצרות. זה אומר כי איכשהו, המכשיר כבר הסתננו על-ידי פרסום. הנוכחות של המזיק חטטנית זה למנוע את חווית גלישה רגילה. זה לא משנה את אתרי האינטרנט שבהם אתה מבקר.

תוכן פולשניות בצורה של חלונות קופצים, מהבהב הודעות התראה, באנרים, מודעות טקסט ביציף את המסך שלך. כדי להשתמש שהאי קוגניטו מצב הוא גם חסר טעם. לא משנה כמה תנסה להימנע מבצעים את המוצג, פרסום המעצבן הזה לא לסיים את המשימה שלה כדי להפוך את הדפדפן שלך לתוך כלי הצגת המודעה, יהיה רק לשנות את הטקטיקה שלו, וכך נעשה אגרסיבי יותר. המטרה העיקרית של פרסום היא ליצור הכנסה באמצעות ערכת לשלם לכל קליק.

האמצעי הנפוץ ביותר של הפצה פרסום לכלול דוא ל זבל, freeware, וכן נגוע קישורים ופרסומות. תוכנה זדונית זו יכול גם להגניב את דרכו במחשב שלך באמצעות קבצי torrent ועדכונים מזויף. חשוב לציין כי סוג זה של תוכנות זדוניות אינו מתקדמים. כלומר, אין לו אפשרות לקבל גישה למכשיר על ידי פריצה לזה. הדרך היחידה על מנת לפלוש היא אם תאפשר לה. . כן, אתה הגורם של זיהום זה מגעיל סייבר. אנחנו לא אומרים שעשית את זה במודע, כמובן.

רוב האנשים ביודעין להדביק את המחשבים שלהם לתוכנות מסוכן, כאשר הם לפתוח קבצים מצורפים דוא ל זבל, או ללחוץ על המודעות מפוקפק זה נראה טוב מכדי להיות אמיתי. טעות נוספת למשתמשים ידועים לעשות, הוא לבחור במצב התקנה מהירה כאשר מתקינים תוכנה במחשב שלהם. במקום זאת, עשי לך הרגל כדי לבחור התקנה מותאמת אישית או מתקדם כך תוכן מוסתר הופך לגלוי לך לבחור מתוך.

אתה צריך להיות זהיר עם טפיל זה מייגע. המודעות שהוא יפיק עלול להוביל מפוקפק ומסוכן אפילו אתרי אינטרנט של ספקים חיצוניים. להכיר את פרסום כתוכנה מסוכן זה, להיות זהיר. ייתכן לחיצה ביודעין פתיחת דלת אחורית עבור האקרים, המבקשים לשים את ידם על המידע הפרטי שלך. נתונים כגון, אך לא מוגבל סיסמאות, מזהה הכניסה, כתובות IP, אישורי חשבון הבנק ומספרי כרטיס אשראי ייתכן בסכנה.

נוכלים ינסו לנצל את ההזדמנות הזאת כדי לקבל נתונים אלה, אשר בהמשך, הם ישתפו מפוקפק-שלישיים אחרים למטרות רווח. הטפיל זה שוכן כעת במחשב שלך יגרום נזק דפדפני האינטרנט שלך. ככל מותר להישאר, המצב שלך יקבל יותר גרוע. בגלל זה אתה חייב לא לעכב פעולה ולהסיר adware אחראי התראות מוקפץ A2qz.Pcontentdelivery.info בהקדם האפשרי!

הסרת A2qz.Pcontentdelivery.info

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר A2qz.Pcontentdelivery.info מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *