By | October 26, 2017
Remove A04prop.club Virus

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר A04prop.club Virus. המדריך להסרת A04prop.club Virus עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

A04prop.club הוא אתר פרוץ. התחום הוא חייל של תוכנית פרסום. אם אתה סומנו על ידי פריטים מוקפצים מסומן “מודעות על-ידי A04prop.club”, “הביא כדי לך על-ידי A04prop.club” או “מופעל על ידי A04prop.club”, המערכת שלך זקוקה לעזרתך. Adware יצרוך משאבי המחשב לנהל משימות זדוניות שלה. זה יוביל מערך שלם של בעיות. כדי להתחיל עם, המחשב יאטו את קצב העבודה לרמת זחילה. לא ניתן יהיה לסיים את העבודה מהר כמוך בנסיבות רגילות. זרם של המודעות עלולה להקשות עוד יותר לעבודה, כפי שהם יכסו שלך הדפדפן וחלונות explorer פעיל. אם תלחץ עליהם, אתה יכול להיות עבור בעיות הרבה יותר גדולות. אנחנו יסביר יותר על הסיכונים אבטחה בפיסקאות הבאות.

A04prop.club adware נוצר כדי להרוויח. הטכניקה monetizing הוא מסתמך על נקראת מערכת תשלום לכל קליק. התוכנית חמקנית מציגה פרסומות המכיל מוטבע קישורים לאתרי אינטרנט נתמך. המפתחים של adware משלמים סכום מסוים עבור כל לחיצה רשומים. פירוש הדבר הוא כי ההצלחה שלהם תלויה העניין של אנשים המודעות. התוכנית חשאית יראה לכם שפע של פרסומות בפורמטים שונים: באנרים, freebies, קישורים ב- text, קופון תיבות, הנחות, קטעי וידאו, השוואות, מוטבעת המעבר, interstitial, צף, הקשרי, וחלונות מסך מלא. הם מכסים את הכרטיסיות פעיל ולא להפריע לעבודתך.

כדי להצית את האינטרס של העם, A04prop.club adware מתמקד הצעות במחיר מציאה. אתה יוצגו עם מחירים נמוכים, הנחות, קופונים, חבילות אחרות בלעדיות. המצגת השיווק אינו כולל המקורות של השידורים. מידע זה בכוונה מושמט. Adware אינו חשבון עבור אתרי אינטרנט זה קישורים. בעקבות הפרסומות יהיה באחריותך בלבד. עדיף לדבוק מקורות מאושרות עבור הרכישות שלך. כאשר הכלי נוכלים פעילה במערכת שלך, עליך להימנע כל הטענות, גם כאשר אתה מבקר באתרים אמינים. Adware הטמעת המודעות אל כל אתרי האינטרנט, אפילו אלה אשר כלל אינם מכילים כל כך.

Remove A04prop.club Virus

The A04prop.club Virus

יש עוד איום מלבד החשיפה לתחומים מסוכן. A04prop.club adware מנטרת את הפעלות הגלישה, אוספת מידע על הפעילות של אנשים. זה יכול להקליט את ההיסטוריה שלך, דוא ל, מיקום גיאוגרפי, IP כתובת, אזור החיוג, רישום פיזית, מספר טלפון, פקס, שמות משתמשים, סיסמאות, אישורים כספיים, ונתונים רגישים אחרים. הבעלים של תוכנית חשאית יכול למכור את פרטיך האישיים על השווקים דארקנט בלי לבקש את רשותך או להודיע לך בקשר כוונותיהם. את המידע האישי והפיננסי שלך יכול ליפול לידיהם של האקרים.

אם אתה לא זוכר. יש צורך ביקר באתר A04prop.club, אל תהיה מופתע כי המערכת שלך נגוע adware. התחום הוא שער עבור המודעות, אך לא נקודת כניסה עבור התוכנית עצמה. Adware היא התפשטה בעזרת טכניקות ערמומי בשם דפוסי כהה. הנפוצה ביותר מהם bundling. תוכניות ללא רישיון, כמו freeware, shareware עותקים פיראטיים של יישומים בתשלום, יכול לשמש כמחשב מארח עבור כלים נוספים. הלקוח להורדה יכלול את תוכנה נוספת בתור בונוס. האפשרות יפורטו בתנאים ובהתניות שלה. אם אתה מסכים להגדרות ברירת המחדל מבלי לקרוא אותם, תישאר מודע שיש תוכנית נוספת כללה. חשוב לדעת מה אתה מקבל.

השיטה הבאה שנתייחס היא דוא ל זבל. החוכמה כאן היא להסתתר A04prop.club adware מאחורי מצורף. הקובץ יכול להיות מסמך טקסט, תמונה, ארכיון או תיקיה מכווצת. השולח יציג את זה בתור הודעה חשובה. על-ידי מציג בדויה ארגונים בעלי מוניטין, אמני הונאה לתת לגיטימציה הודעות שלהם. כדי לבדוק אם מכתב נתון אמיתי, הוכחה אנשי הקשר של השולח. גם עליך להיות זהיר בעת גלישה באינטרנט כי פגום אתרי אינטרנט יכולים להדביק את המחשב שלך בעת הזנת. תהליך זה נקרא התקנה של נסיעה. אם אינך בטוח לגבי מצב הביטחון של פלטפורמה נתון, אתה צריך לעשות את המחקר שלך.

הסרת A04prop.club Virus

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר A04prop.club Virus מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *