By | November 9, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר “אדיר מתנה של היום”. המדריך להסרת “אדיר מתנה של היום” עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם אתה רואה את הפרסומות “Awesome Gift Of The Day” כל זמן אתה אפילו מגע של דפדפנים שלך, יש לנו חדשות רעות בשבילך. יש לך טפיל של פרסום במערכת שלך, כל עוד הוא נשאר, חוויית הגלישה שלך ימשיך להיות בלגן שלם. אתה רואה מודעות על כל דף שאתה מבקר (או נגיד שאנו מנסים לבקר). יש, לא תוכלו להיפטר הפרסומות האלה. . הם בכל מקום.

Adware מוסיף תוסף מציקים אשר תואם עם כל הדפדפנים שלך, אז לא משנה איזה מהם אתם מעדיפים להשתמש, זה עדיין מזוהם. את המסך כולו מכוסה כל הזמן פרסומות כל צורות וצבעים. אתה רואה באנרים, קופונים, דילים, המחירים הטובים ביותר, טקסטים, וידאו פרסומות, חלונות קופצים המודעות, השוואת מחירים, וכו ‘, ועוד. גלישה באינטרנט בשלווה הופך להיות משימה בלתי אפשרית. אתה לא מוצא כלום שאתם מחפשים באינטרנט כמו כל הזמן תופנה דפי חיצוני מוצל כרטיסיות נוספות לפתוח כל הזמן. אתה נאלץ לבקר באתרים אשר למנוע ממך לעזוב. זה סיוט, אתה תשנא את החוויה. מה יותר גרוע, לא משנה מה תעשה, adware לא אשאיר אותך לבד. . אלא אם כן תסיר את זה באופן ידני, אשר אנו מציעים לך לעשות בהקדם האפשרי. למצוא איפה אורב הזיהום מציקים ומחק אותו. שנקדים, כן ייטב.

Remove “Awesome Gift Of The Day"

הנגיף “אדיר מתנה של היום”

adware מציף אותך עם פרסומות מסיבה מסוימת. זה הוא לארזים הניבה הכנסות לשלם לכל קליק על בעליו. בעיקרון, עם כל אחד שלך הקלקה על מודעה, למלא את הכיסים של הפושעים. אתה הופך מעסיקם. בגלל זה אתה רואה כל כך הרבה פרסומות כל הזמן. המודעות יותר אתה מבין, מקבל גדול יותר הסיכוי ללחוץ. ובכל זאת, מספרים והתמדה הם לא הדברים היחידים ש-adware מסתמכת על. הוא זקוק הקליקים שלך והוא עושה כל שביכולתו לגרום להם. המזיק מרגלת אחרי הרגלי הגלישה שלך ולומד מה שאתה אוהב. למשל, אם לעיתים קרובות חיפוש מזון לכלבים באינטרנט, זה יראה שלך averts על מוצרים דומים.

Adware יודע הכל עלייך, היא משתמשת המידע הזה כדי להציג פרסומות אשר ניצוץ ההתעניינות שלך. בדרך זו הוא לפחות יודע כי תהיה מתפתה ללחוץ. . אל תיפלי למלכודת הזו. Adware לא אכפת הקניות המקוון שלך. צריך רק הקליקים שלך. לא מספקים אותם. הימנע כל מה שנוצר על ידי הזיהום בכל מחיר. כמובן, הימנעות היא החלטה זמנית. אתה לא יכול לעשות את זה לנצח, אבל לפחות להיות זהירים במיוחד לא ללחוץ עד שתסיר את הפורץ לתמיד. ברגע שאתה עושה, והכל יחזור לקדמותו. תהיה מטעה יותר מודעות, אין הפניות לאתרים מפוקפקים, ששום מכונה underperforming. לפעול עכשיו נגד הנגיף, להביא את המחשב בחזרה למצב נורמלי.

איך adware הצליחה להיכנס למחשב שלך בלעדיך מימוש? הוא רימה אותך כמובן. הוא הלך מסביב אבל רק כי היית זהיר מספיק לעזוב את זה. השימוש הנפוץ ביותר של מזיקים adware עבה נקרא freeware bundling. להיות זהיר מאוד בעת התקנת תוכנה חופשית את האינטרנט. שימו לב, לקרוא את התנאים וההתניות לפני שאתה מקבל אותם. כמו כן, לבחור הגדרות מותאמות אישית באשף ההתקנה במקום הסוגים הבסיסיים. הם מאפשרים לך לראות רשימה של כל היישומים נוספת אשר עומדים להיות מותקן יחד עם התוכנית המקורית. מותר לך גם כדי לבטל את הבחירה בהם. לעשות את זה הסר את כל “בונוסים” כפי שהן בדרך כלל זדוניות ולא רצויות. האקרים מתפללים להזנחה שלך. הם לא מצפים שתיקח את הזמן לבדוק את הצרור כולו. להוכיח להם שהם טועים. להגן על המחשב שלך. הדרך היחידה לעשות זאת היא לעשות בדיקת הנאותות.

הסרת “מתנה מדהימה של היום”

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר “אדיר מתנה של היום” מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *