By | February 21, 2018
Remove Play-bar.net

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר משחק-bar.net. המדריך להסרת לשחק-bar.net עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

משחק-bar.net היה מסווג כמו החוטף דפדפן טיפוסי שמטרתו העיקרית היא לקדם פרסום. ברגע אתר זה מקבל מותקן במחשב שלך, זה ישתנה מיד את דף הבית המוגדר כברירת מחדל, מנוע חיפוש, המערכת שלך נתקע עם פרסומות מוקפצות מסחריים רבים. . חוץ מזה, פרסומות פולשניות שסופקו על-ידי משחק-bar.net להאט את מהירות האינטרנט שלך, להפריע הפעלות הגלישה שלך, לגרום למערכת תכופים התאהבות, ובכך להשאיר את חוטפי במחשב שלך בהחלט לא מומלץ.

להיות מודע כי אם משחק-bar.net קיים במחשב שלך, זה תמיד בגלל סיבה מסוימת, אתה צריך לדעת כי תוכנית זו הוא מסוגל לגרום לך המון בעיות. הדרך היחידה להתמודד עם בעיות אלה היא אתר ומחק את החוטף המרושעת מהמערכת באופן מיידי.

זה אולי נראה מוזר, אבל ברוב המקרים משתמשי מחשב הם אלה אשר להתקין משחק-bar.net על המערכות שלהם עצמם. בדומה ליישומים אחרים פולשניות, משחק-bar.net הוא כל כך חכם כי זה יכול לגרום לך להוריד אותו בלי להבין את זה. לרוב, חוטפי מזין את המחשב שלך יחד עם יישומים אחרים ושומר את נוכחותה בחשאי עד הדפדפן דף הבית והאינטרנט משתנים, גוונים של מודעות מסחריות מתחילים להופיע על המסך.

Remove Play-bar.net

The Play-bar.net Virus

ישנם דרכים אחרות המשתמשת לשחק-bar.net לחדור למחשב. אלה כוללים מתחבא מאחורי קבצים מצורפים דוא ל זבל, קישורים פגומים ואתרי אינטרנט, או פשוט מתחזה מערכת מזויף או עדכון של התוכנית. למשל, אתה עשוי להשתכנע כי אתם יודעים תוכנית במחשב האישי שלך, אבל מתברר כי אתה מתקין כלי פרסום המרושעת פולשניות, מסוכנים במקום. כך, אם אתה רוצה להימנע באי רצון התקנת תוכנות פרסום על המערכת, עליך להיות זהיר מאוד, זוכר את זה בחיפזון, נאיביות, הסחת דעת. לא יעזור לך בכלל.

אם המחזה-bar.net הותקן במחשב האישי שלך, דפדפן האינטרנט שלך יקבלו מוצפים עם גוונים של פרסומות מסחריות חסר תועלת. שימו לב כי אם תלחץ על כל אחד מהם, תקבל בסופו של התקנת תוכנות זדוניות לא רצויות יותר במערכת. חוץ מזה, כל הפריטים המוקפצים תופיע בכל פעם שאתה מנסה לגלוש באינטרנט, הם מסוגל לגרום לך סוג אחר של בעיות. כפי שהוזכר כבר, בין נושאים אלה מאטות את מהירות האינטרנט שלך, חווה קריסות מערכת בתדירות גבוהה ולא מפריעה פעילות הגלישה שלך. לכן, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא להסיר משחק-bar.net מהמחשב שלך מיד.

בכל מקרה, הנושא הכי גרוע תצטרכו להתמודד עם אם המחזה-bar.net הדביק את המחשב שלך, הוא היכולת של החוטף כדי לגנוב את הנתונים האישיים שלך. ברגע משחק-bar.net מזין האישי שלך, הוא מתחיל ניטור פעילות הגלישה שלך ואת הקטלוגים כל צעד שלך באינטרנט. ברגע adware אסף מספיק מידע עליך, היא חולקת אותו עם הצדדים השלישיים לא ידוע מי לתמוך בתוכנית, הם ישתמשו בזה למטרות זדוניות. מסיבה זו, אינך צריך למחוק רק לשחק-bar.net כל כך להגן על המחשב מפני תוכנות זדוניות בעתיד.

משחק-bar.net ניתן למחוק באופן ידני או אוטומטי. ניתנות הוראות להסרה ידנית שואג מאמר זה. למרות זאת, גם אם השלמת תהליך הסרה ידנית, עדיין עליך להפעיל סריקה מלאה של המחשב האישי שלך כדי לזהות את השאריות הרישום או קבצים זמניים. אתה יכול לעשות את זה על-ידי התקנת כלי למאבק מוניטין אשר יביא למחיקת כל האיומים הקיימים בעת ובעונה אחת, להגן על המערכת שלך מפני תוכנות זדוניות בכל עת.

הסרת התקנה של משחק-bar.net

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר את המחזה-bar.net מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר משחק-bar.net מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *