By | February 28, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Taskhostw.exe. המדריך להסרת Taskhostw.exe עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

Taskhostw.exe הוא תהליך זדוני נכתבו על ידי סוג אפשרי הגרוע cyber הווירוס – סוס טרויאני. . כן, יש סוס טרויאני במערכת שלך. לא רק סוס טרויאני, למרות זאת, אבל כורה מטבע. בוודאי שמעת על הטרנד החדש של כריית כסף דיגטלי כמו ביטקוין ו- Monero. אם לא, הכינו את עצמכם. וירוס זה יש את כל התכונות שסוסים טרויאנים אחרים יש פלוס עוד אחד. הוא מסוגל להשתמש במחשב שלך כדי לחפור מטבעות.

עם זאת, אין זאת שמקבלת את המטבעות. כמובן, לא. הם הולכים ישר הארנק הדיגיטלי של ופושעי אינטרנט מאחורי Taskhostw.exe. . אתה רק עוזר שלהם. . הם משתמשים בך כדי לקבל מה שהם רוצים למותר לציין, אם אתה לא לנקוט מיידית, המחשב שלך לא תוכל להחזיק זמן רב מדי. הסוס הטרויאני נמצא לאט אבל בטוח הורסים את המחשב. זה מקצר את חייו באופן משמעותי. הדרך היחידה לעצור את זה היא כדי להסיר אותו לגמרי.

פשוט אתחול מחדש של המערכת שלך לא יהיה מספיק Taskhostw.exe שורשים עמוק שלך OS והמון לצד עם זה. הסרת שלו הוא מסובך. אם אתה לא בטוח במיומנויות המחשב האישי שלך, אנו ממליצים שתשתמש יישום טוב נגד תוכנות זדוניות כדי לסייע לך.

בוא נדבר עוד על תהליך הכרייה מטבע. בעיקרון, ההאקרים משתמש recourses שלך כדי לקבל מה שהם רוצים. הסוס הטרויאני הוא באמצעות ה-CPU של GPU שלך כל הזמן. זה גם לוקח כמות גדולה של זיכרון. . אז, אל תהיה מופתע אם המחשב שלך הופך פתאום לא מגיב מאוד איטי. זה כי הוא משמש למשהו אחר. תהליך הכרייה מטבע דורשת הרבה משאבים וכוח. אספקת חשמל. אתה עלול לגלות כי חשבון החשמל שלך הוכפל או אף שולש בגלל זה.

כמו כן, כל החשמל הזה מייצר חום. הרבה חום. חום. זה לא טוב עבור החומרה שלך. אם מערכת הקירור שלך אינו מספיק יעיל ועוצמתי, המחשב שלך עלול להתחמם יתר על המידה, לקרוס לחלוטין. הסוס הטרויאני, ההאקרים לא איכפת אבל. הם לא יפסיקו הפעלת המעבד שלך בטמפרטורות גבוהות מאוד. זכור כי המחשב שלך לא יוכל לקחת את זה זמן רב. במוקדם או במאוחר זה יהיה לשבור, כל הנתונים שאחסנת במחשב זה תלך לאיבוד.

תעשה לעצמך טובה, לגמור את זה במהירות האפשרית. אל תהיה מי מממן האקרים. הם משתמשים ועבור המחשב שלך. אחרת, העסק שלהם לא יהיה רווחי. באמצעות מחשבים ומשאבים שלהם הוא לא רווחי כמו מתי הם להשתמש בשלך. אל תתנו להם. לעשות את המיטב כדי למחוק את הסוס הטרויאני לפני שיהיה מאוחר מדי. עם כל שניה שעוברת שהוירוס מבלה על הלוח, החמיר המצב הקשה שלך מקבל. מעשה! עיכובים להוביל חרטה!

איך הסוס הטרויאני הצליחה להדביק אותך? כמו כל זיהום סייבר אחרים, זה גם יש את הדרכים שלה. למעשה, זה באפשרותך לבחור מתוך הרבה שיטות אבל טובה הישן דוא ל זבל המועדף סוסים טרויאניים. האקרים הסוס הטרויאני לצרף הודעה אשר הם הסתירו להיראות כהודעה לגיטימית. הם משתמשים לעיתים קרובות את השמות ואת לוגואים של חברות המפורסם, סניפי דואר, או אפילו המשטרה. לא למהר לפתוח את כל מה שיש לך. הזן את כתובת הדואר האלקטרוני של השולח במנוע חיפוש ולראות את התוצאות.

כמו כן, אם האימייל מתיימרת להיות מחברה, להשוות את שתי הכתובות כאשר אתה מבקר החברה ‘ דף האינטרנט הרשמי. אם אין הם תואמים, אתה יודע מה לעשות. מחיקה מיידית של הזבל. לא להקל את העבודה של האקרים על ידי כך רשלנית. רשלנות מוביל לזיהומים. דריכות שומר עליך.

הסרת התקנה של Taskhostw.exe

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz ] כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Taskhostw.exe מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *