By | April 11, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר טרויאני Jesdow. המדריך להסרת טרויאניים Jesdow זה עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

מאמר זה הוא על האיבר n-ית של משפחת חשש סוס טרויאני, כלומר Jesdow. Jesdow סוס טרויאני הרסני, לבד את המשפט הזה אמור לגרום לך להבין עד כמה המצב. אתה מסוכן. מזיקים אלה הם מאוד מסוכנים. הם גם פולשניות, חטטנית, מעצבן. אירוח סוס טרויאני במערכת שלך יביא לך שום דבר טוב. ההיפך הוא הנכון. ככל הנגיף נשאר ללא הפרעה, הבעיות נוסף העומד בדרכך.

תעשה לעצמך טובה, לפעול נגד זה. לפני שזה מצליח לגרום לך נזק לעצמם. . זהו סוס טרויאני אנחנו מדברים על… . זה בהחלט מסוגל לחלוטין להרוס את המחשב האישי שלך. אל תעשה את זה הזמן לעשות את זה. ברגע תזהה אותו על הלוח, להתחיל לחפש מקום המחבוא המדויק שלה ומחק אותו במקרה שהתגלה. זהו המסלול הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט. . לקחת את זה לפני שיהיה מאוחר מדי

סוס טרויאני Jesdow הוא בלתי צפוי. הוא סוס טרויאני המשפחה כולה. אי אפשר לדעת מה בדיוק המזיק הזה הולך לעשות. הכל תלוי מה האקרים צריך ואני רוצה כרגע. Jesdow יכול להיות מתוכנת ותכנות ואז בקלות. הוא יכול לבצע משימות שונות באותו זמן. כל משימות אלה יש במשותף הוא כי הם זדוני, יוביל תוצאות רע בשבילך. למשל, ברגע הטרויאני נכנס המחשב הוא מתחיל ביצוע שינויים בהגדרות שלך. זה לא צריך רשות ממך. כדי לעשות זאת. זה אפילו לא להודיע לך של reshuffles אשר להיות מיושמות. זה מסתבך ברישום המערכת שלך. uninstalls/ התקנת יישומים. זה משנה או לחלוטין נזקים חשוב עבור קבצי המערכת שלך, כשהתוצאה היא שאתה לא יכול להפעיל חלק מהתוכניות שלך.

חוץ מזה, Jesdow פונה פעילויותיך באינטרנט לחוויה גיהנום. היא גורמת דפדפנים שלך לנתב מחדש את כל התור, מקלחות המסך עם פרסומות מעצבן רבים. לכן, זה ימנע ממך גלישה באינטרנט בשלום. בנוסף, הסוס הטרויאני משמש דלת אחורית לאיומים אחרים. אם הוא מחליט, זה יכול להציף את המחשב עם תוכנות זדוניות נוספות. ? כמה זמן את חושבת שהמחשב שלך יהיו מסוגלים להחזיק מעמד. לפני שהוא שובר את לתמיד? . לא הרבה זמן

הטרויאנים לאט אבל בטוח להוביל המכונה שלך למוות. השאלה היא אתה הולך לשבת בחיבוק ידיים. ולתת לו או אתה הולך צעד קדימה ולעשות משהו. אנו מציעים שתעשה את האחרון. למצוא היכן מסתתר הווירוס ולהסיר אותו בהקדם האפשרי. בצע את המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה כדי לעזור לך. לחלופין, אם תעדיף, להוריד יישום טוב נגד תוכנות זדוניות כדי לעשות את העבודה בשבילך. יש לך אפשרויות אך מסגרת הזמן שלך הוא קטן. לפעול עכשיו!

כיצד טרויאני מגעיל להזין את המחשב שלך? כמו כל זיהומים אחרים, זה המזיק גרמה לך נותן רשות להיכנס. כנראה שזה היה מחובר דואר אלקטרוני חוקיות לכאורה אשר פתחת מבלי לחשוב פעמיים על זה. . זה איך האקרים פועלים. הם הסוו את ההודעה כדי להראות לגיטימי ולהשאיר את השאר. לא עושים את העבודה שלהם אפילו יותר קל להיות רשלניים ולא ממהרים.

תמיד לאמת כתובות דוא ל השולחים לפני פתיחת ההודעה. אל תגיד “כן” להכל שתתבקש לספק מבלי לדעת מה אתה מסכים. להיות תמיד בכוננות ולשמור במחשב שלך ללא זיהום. הדבר היחיד נוכלים לא יכולה להצליח בלי זה להזנחה שלך. אינם מספקים אותו. בחר דריכות במקום זאת. זה מונע מזיקים משם. רשלנות מזמין אותם. להפוך את הבחירה הנכונה.

להסיר טרויאני Jesdow

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר טרויאני Jesdow מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *