By | August 17, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Yubby. זה Yubby וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Yubby הוא מסווג על ידי תוכנות זדוניות חוקרים כמו טפיל מגעיל ממשפחת Adware. מטרתה העיקרית היא להפוך דפדפנים שלך הצגת המודעה כלים. . כן, דפדפנים. ברבים. אם יש לך יותר מפעם אחת במחשב שלך, אתה יכול להיות בטוח כי הטפיל לא יעבור אותם. מוזילה פיירפוקס, גוגל כרום, אופרה, הקצה של Microsoft, Internet Explorer, ספארי-אין דפדפן הוא חסין בפני המשימה זדוניות שלה. מהרגע שהדברה סייבר מקבלת גישה, זה יתחיל לייצר כמות עצומה של פרסומות, במטרה להפוך את המשתמש ללחוץ על רבים מהם ככל האפשר.

כדי להצליח במשימה זו, זה יהיה להשיג נתונים אינטרנט שזה יכול לשים את הידיים שלה, כמו גלישה היסטוריה ובתוצאות החיפוש, כדי כדאי להתאים אישית את תוכן המודעה, כך שהמשתמש נוטים יותר לחץ עליהם. פרסום קיים בעיקר כדי ליצור הכנסה באמצעות ערכת לשלם לכל קליק. זו הסיבה שהבלוג מאמץ כה גדול, רק כדי לוודא כי מודעות יהיה אטרקטיבי למשתמש. הדבר הוא, אין לדעת בוודאות אם תוכן בחסות לנתב אותך למקורות לגיטימיים. מאחורי המודעות מוצלת ופריטים מוקפצים יהיו אתרי צד שלישי מסוכן או אפילו נגוע, שרוצים לפגוע במחשב שלך.

ולרוב, פרסום מקבל להתפשט דרך דואר זבל מיילים וקבצים מצורפים, נגוע קישורים ופרסומות, בקשות לעדכון מזויפים, חבילות תוכנה, טורנטים, וכו ‘. כשתראה הודעה מוקפצת אקראי זה הוא דוחק אותך ללחוץ על קישור עדכון מוצל, אל תהיה מהירה מדי ללחוץ על זה. . זה לא איך אתה חייב להמשיך אם עליך לעדכן תוכנית במחשב שלך. אנו ממליצים מאוד שיש לך אמון מקורות רשמיים מורשה רק כאשר אתה צריך לקבל עדכוני תוכנה.

לא לסמוך בעיניים עצומות מוקפץ נראה מפוקפק על המסך. הרבה משתמשים ליפול למלכודת זדוני ולהשיג דבר מלבד צרות לאחר מכן. בנוסף, כאשר אתה מתעסק עם תוכנת הורדות מהאינטרנט, הקפד שלמלא סוג התקנה מותאמת אישית או מתקדם. בדרך זו, אם ישנם איומים cyber מוסתרים, תוכל להבחין בהם. לעתים קרובות יותר מאשר לא, אלה התקנות אופציונלי כי תמצא הם למעשה תוכנות זדוניות בתחפושת.

פרסום מסתמך על נאיביות שלך רשלנות. כאשר אתה נמצא במצב מקוון, תמיד בזהירות בעת לחיצה על לחצן ‘אני מסכים’. כמו כן, הקפד לקרוא ביסודיות את תנאי והתניות. אתה לעולם לא יודע ממה הוא מורכב מוסתר יכול להיות, זה יכול להכניס אותך לצרות. אם תמשיך טפיל זה זדוני על המחשב שלנו יותר מדי זמן, אתה מסתכן לשים המקוון האבטחה והפרטיות שלך בסכנה.

מידע חשוב כמו סיסמאות, מספרי כרטיס אשראי, אישורי חשבון הבנק וכתובות IP יכול בקלות ליפול לידיהם של פושעי סייבר שישתתף בוודאי נתונים כאלה עם צדדים שלישיים אחרים למטרות רווח. מה עוד, המודעות שנוצר אולי לא נראה מסוכן מאוד, אך בסכום גדול, הם יכולים להפיל את הדפדפן. במוקדם או במאוחר הדפדפן שלך ייכשל להציג את כל המודעות הנזרקות דרכו. בשלב מסוים, זה יתחיל להתרסק, קופא לעיתים קרובות, עד שזה יפסיק לעבוד לחלוטין. לכן עליך לפעול מהר ולהמשיך עם סילוק מיידי זה מעצבן adware Yubby.

הסרת וירוס Yubby

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Yubby מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *