By | July 13, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Xservice\Xservice.dll. המדריך להסרת Xservice\Xservice.dll עובדת עבור כל הגירסאות של Windows.

סוסים טרויאניים הם הסוג המפחידים ביותר של וירוסים הידועים עד כה. יש סיבה טובה למה. הם ידועים שלהם התגנבות מדהים ואת הרב-גוניות. סביר מאוד שאין אין מגבלה לגבי מה הוירוס הזה יכול לשמש. האקרים ידועים להשתמש טרויאני ככלי לרגל אנשים, לגנוב נתונים חשובים, כמו גם דרך להפיץ סוגים אחרים של תוכנות זדוניות במחשב של הקורבן כדי להשמיד לחלוטין את המערכת שלהם. . זה רק לטעום היכולות האמיתיות של הנגיף סוס טרויאני.

Xservice.dll הוא דוגמה כזה איום טרויאני רב-תכליתי. לעולם אין לדעת מה שתיכנת זה עבור פושעי סייבר מאחורי זה. דבר אחד הוא מסוימים – זה נועד כדי להמיט אסון על המחשב של הקורבן. יש את היכולת לגרום נזק חמור למחשב האישי, לעתים קרובות עד לנקודה של אין תיקון. זה לגנוב את כל המידע הפרטי זה כחשובים ולהשאיר כל סוג של נזק מאחורי.

לעיתים קרובות משתמשים תוהים איך הוירוס הזה מצא את דרכו במחשב שלהם. התשובה היא פשוטה. בעזרתם. כמובן, אף אחד לא יעניק ביודעין גישה וירוס למחשב שלהם. זה קורה ללא ידיעתם כי סוסים טרויאניים הם המאסטרים של הסוואה. הדרך הנפוצה ביותר של הפצת תוכנה זדונית זו היא על ידי תוכנות מצורפות ועדכון מזויף בקשות. סוס טרויאני זיהום יכול לקבל גם להתפשט דרך הודעות דוא ל זבל, קבצים מצורפים דוא ל ו קבצי הפעלה, קבצי torrent מושחתים, קישורים מוצל, מודעות, וכדומה

אנו ממליצים לקוראים שלנו להיות זהירים כאשר הם הורדת התוכנה מהאינטרנט. לעיתים קרובות קיומו של תוכנות זדוניות אינו כראוי נחשף בתוכן של חבילות תוכנה משתמשים לעתים קרובות להוריד ללא תשלום. כדי להציג את התוכן המלא של התוכנה שאתה מנסה להתקין, כמו גם יש שליטה מלאה על התהליך עצמו, אנו מייעצים בחירה של התקנה מתקדמות Custom/. בדרך זו, אתה יכול בקלות בטלו את הבחירה בכל תוכנית או יישום למצוא חשודים או אפילו לא רצה להוריד מלכתחילה.

ישנם כל כך הרבה דברים כי הסוס הטרויאני זיהומים הם מסוגלים. חשוב לציין כי וירוס כזה לא בהכרח עומדת להשיק מתקפה ברגע שהוא מקבל מותקן במחשב של הקורבן. הוירוס Xservice.dll יכולים להישאר מוסווה ובלתי פעילה קצת. אבל בשלב מסוים היא להפעיל, להפיץ את עצמו במערכת המחשב שלך כמו אש בשדה קוצים. אחת מהיכולות רבות שלה היא לשנות את הגדרות הרישום, מושחתים או למחוק קבצי מערכת חשובים ותהליכים, וכן לגנוב נתונים אישיים של המשתמש, אשר בהמשך יכול להיות משותף עם צדדים שלישיים אחרים למטרות רווח. אתה צריך להיות מודע כי אם המחשב נדבק בווירוס על ידי סוס טרויאני, זה אומר הפרטיות והאבטחה שלך עכשיו שאינם קיימים.

האקרים יכולים בקלות לקחת מעל שלך מצלמת אינטרנט ומיקרופון כדי לרגל אחריך. הם יכולים גם לפקח על כל צעד שלך בעת גלישה באינטרנט. אף אחד לא ירצה שירגלו. הדבר עם זיהומים טרויאני הוא כי הם למנוע ממך באמצעות כל תוכנית או היישום גם כן. הם ידועים להשתמש בכוחות שלך ה-CPU ו GPU למטרות זדוניות. המערכת שלך לעתים קרובות. ולא לקרוס, בגלל הנגיף.

בשלב מסוים המערכת שלך יפסיקו לעבוד לחלוטין, אולי תחוש את מסך כחול של מוות. ככל נתת Xservice.dll וירוס במחשב שלך, היה יותר גרוע שהוא יקבל. אתה צריך להסיר אותה מהמחשב שלך באופן מיידי! לבזבז זמן ועקוב אחר ההוראות שלנו למטה, כדי לגלות איך אתה יכול להתמודד עם טפיל זה, לפני שזה יהיה מאוחר מדי!

הסרת התקנה של Xservice\Xservice.dll

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Xservice\Xservice.dll מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *