By | January 2, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Wpakill Rfn. זו Wpakill Rfn וירוס הסרת מדריך פועלת עבור כל הגירסאות של Windows.

Wpakill Rfn הוא הנגיף סוס טרויאני nth היא משוטטת באינטרנט. אם אתה כרגע נגוע זה, עליך לנקוט צעדים. סוסים טרויאניים הם טפילים מסוכן ביותר אשר מסוגלים לבצע משימות זדוניות רבות ולגרום טונות של נזק. הם נחשבים הסוג הכי מסוכנים מוחלטת של המזיק שייתכן שתיתקל באינטרנט. אנחנו לא מגזים בכלל. סוסים טרויאניים לגמרי מגיע לי המוניטין שלהם נורא, יש מספיק הוכחות לכך. לא להיות אחד בהוכחות אלו.

ברגע שאתה מבין זה Wpakill Rfn במערכת שלך, למצוא אותו, למחוק אותו על המקום. הזיהום מאוד חשאי, זה יכול להיות די הרבה זמן לפני שתהפכי להיות מודע לנוכחותה. אבל ברגע שאתה, לא מטרידים אותי, אל תתעלם. היא מהווה הסיכון. אין דבר כזה איום הסייבר לא מזיק אבל סוס טרויאני זה מסוכן יותר פשוט. . זה הרסני. לקחת את העניינים לידיים שלך ומחק אותו לפני שיהיה מאוחר מדי. היא משתמשת בכל שנייה על הלוח כדי לגרום צרות. למצוא שלה אורב ספוט, להיפטר ממנו עכשיו. עיכובים להוביל חרטה.

מהו Wpakill Rfn מסוגל לעשות? התשובה היא הכל. זה עשוי להיות קשה להאמין אבל סוסים טרויאניים יכול להיות מתוכנת לעשות כמעט הכל. תלוי מה צריך האקרים, סוסים טרויאניים יכולים להיות מרגלים, גנבים, חוטפי, מטבע הכורים, דלתות אחוריות מזיקים אחרים, וכו ‘. למשל, Wpakill Rfn יכול להרוס את חוויית הגלישה שלך על ידי חטיפת דפדפנים שלך, גורם להם לנתב מחדש את כל הזמן טובע את ים של פרסומות. הם ניתן גם לבטל את יישום האנטי-וירוס שלך, ובכך לפתוח חור גדול בקיר האבטחה שלך. הם פתחו את הדלתות של המערכת כדי תוכנות זדוניות. בנוסף, המרגל עליך ועל צג כל צעד שלך באינטרנט.

Wpakill Rfn יש גישה לכל המידע הפרטי שלך. כתובות ה-Ip, כתובות דואר אלקטרוני, שמות משתמשים, סיסמאות, חשבונות, גירסת windows, מידע אישי, מידע פיננסי, וכו ‘, ועוד. זה יכול לגנוב את כל זה. ואחסן אותו שרת מרוחק, אחרי אשר crooks לגשת אליה בכל עת שהם רוצים. הם יוכלו להשתמש פרטיך למטרות זדוניות שלהם. לחלופין, הם יכולים למכור אותם לצדדים שלישיים עם אג’נדות בספק. בכל מקרה, זה לא נגמר טוב בשבילך. אבל יש עוד.

Wpakill Rfn גורם נזק למחשב שלך. זה גורם שינויים רבים בהגדרות ברישום המערכת שלך, ובכך גורם למחשב השהיה, התרסקות, ביצועים טובים כל הזמן. התוכניות שלך לנצח כדי לטעון או טעינת בכלל. החיבור לאינטרנט בעבר יציב הוא לא נמצאה. הכל הפוך בגלל הטרויאני, הוא ימשיך ללכת ולהחמיר עד לנקודה שבה המחשב שלך הוא כבר לא שמיש. לעשות את המיטב כדי למנוע את זה מלקרות. השתמש שלנו מדריך להסרת מפורט להלן, מחק Wpakill Rfn אחת ולתמיד. אל תבזבז את הזמן שלך. מחכה כדי שהמצב ישתפר משלהם. הם לא. לפעול עכשיו!

איך עשה Wpakill Rfn ניהול מנסה להיכנס למערכת שלך? סוסים טרויאניים לסמוך על טקטיקות ערמומי המטעה שיטות כניסה במכונות של משתמשים. הם מתחבאים מאחורי הודעות דוא ל זבל, חבילות freeware, פגום pages/ links/ מודעות, עדכונים לתוכנית או מערכת מזויפות, טורנטים שלא אומתו, זדוני משחקים מקוונים, וכו ‘. הטקטיקות רבות אך אף אחד מהם אינו מספיק טוב לעבוד ללא עזרתך. “העזרה” משמעם חוסר הזהירות שלך. לא להיות רשלני. האקרים לא יכול להצליח בלי זה. להיות זהיר ולא על המשמר כל הזמן. רשלנות מוביל לזיהומים. עירנות ותשומת לב להגן עליך מפניהם. בחר בחוכמה.

הסרת וירוס Wpakill Rfn

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר וירוס Wpakill Rfn מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *