By | August 23, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Work.hta. זו Work.hta וירוס הסרת מדריך פועלת עבור כל הגירסאות של Windows.

סוסים טרויאניים נחשבים הסוג המסוכן ביותר של וירוסים שם בחוץ. . ויש לכך סיבה. הם ידועים שלהם התגנבות מדהים ואת הרב-גוניות. האקרים להשתמש בהם עבור אג’נדות זדוניים שונים.

סוסים טרויאניים כמו Work.hta יכול לשמש כאמצעי שריגלתי. הקורבן, כמו גם דרך כדי להשיג מידע אישי כגון אבל לא מוגבל סיסמאות, מזהה הכניסה, בנק חשבונות, מספרי כרטיסי אשראי, וכו ‘. באמצעות וירוס זה, זה יהיה קל מאוד עבור האקרים לבצע פעילויות פליליות, כל זאת תוך שמתחזה אליך. הזהות המקוונת שלך נמצא בסיכון, אם המחשב שלך נדבק בווירוס סוס טרויאני. פושעי סייבר יכולים לנצל את ההזדמנות הזאת כדי לגנוב את זהותך.

יש וירוס מסוכן כזה על המחשב שלך אומר כי הרבה שינויים יתקיימו. המחשב לא יבצע, כפי שהיה לפני. תתחיל לחוות הרבה לקרטע, שגיאות מערכת, השחתת קבצים, גניבת נתונים פרטיים. החוויה הכללית שלך המחשב יהיה גיהינום.

הדבר עם סוסים טרויאניים הוא, הם לא יכולים לקבל גישה למחשב שלך ללא עזרתך. . כלומר, כי לבד אתה אחראי על הפלישה מסוכן כזה… תן לזה לחמוק במחשב זה אם עשית את זה במודע או לא, זה לא משנה. חלק האמצעי הנפוץ ביותר להפצה סוס טרויאני כוללות הודעות דוא ל זבל, קבצים מצורפים דוא ל קבצי הפעלה, קבצי torrent מושחתים, בקשות לעדכון מזויף, נגוע קישורים, מודעות, וכן freeware. . זה מאוד חשוב לשים לב מה לחץ, תוך כדי גלישה באינטרנט.

כאשר אתה עומד להתקין תוכנה שהורדת מהאינטרנט, אנו ממליצים מאוד בוחרים עבור מצב מותאם אישית או מתקדם באשף ההתקנה. על-ידי ביצוע העצה שלנו, לקבל את הכוח כדי להציג את התוכן המלא של מה עומד להיות מותקן במחשב שלך. אנו ממליצים מאוד ביטול אופציונלי התקנות, וככזה תוכנה נוספת היא לעתים קרובות רק תוכנות זדוניות אשר מנסה להתגנב במחשב שלך מבלי שיבחינו בו.

סוסים טרויאניים להיות מסוכן יותר לאורך זמן. לא תישאר בסביבה. כדי לגלות מה הם מסוגלים ברגע אתה מבחין את הסימפטומים של זיהום סוס טרויאני, אתה צריך להמשיך עם הסרתו המיידית. חלק מסימני ידוע הנפוץ ביותר של תוכנות זדוניות כאלה הם חיבור אינטרנט איטי, app ותוכנית קריסות, איטי maximization/ וצמצום של windows, כמות חריגה של מודעות מקוונות, חלונות קופצים, מחיקה and/ או השחתת קובצי מערכת חיוניים.

בסך הכל, אם אתה מבחין כי את ביצועי המחשב הכוללים אינה נורמלית, שכדאי לבדוק מהו הגורם סטייה כזו. לעתים קרובות יותר מאשר לא, זה אומר כי המחשב שלך כבר הסתננו על ידי וירוס מסוכן. יותר מהר אתה מתנהג, פחות זמן שתיתן הנגיף להוציא לפועל את תוכנית זדונית שלו. להגן על הנתונים שלך ולאבטח את מערכת המחשב שלך עכשיו!

הסרת וירוס Work.hta

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Work.hta מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *